---
title: "Karambit | Night"
description: "Karambit | Night: live CS2 prices and price history compared across 15 marketplaces on CS2Skins.gg."
source: "https://cs2skins.gg/browse/karambit/night"
generated_at: 2026-07-01T12:26:17.752Z
---

# Karambit | Night

[View as HTML](https://cs2skins.gg/browse/karambit/night)

- **Rarity:** Covert
- **Weapon:** Karambit
- **Category:** skin
- **Lowest price:** $441.83
- **Price range:** $441.83 – $2,335.93
- **Float range:** 0.06 – 0.80

## Gambaran keseluruhan

Karambit | Night ialah Covert weapon skin dalam Counter-Strike 2. Ia tergolong dalam keluarga [Karambit](/browse/karambit) kulit. Kulit memakai kemasan Night. Karya seninya didominasi oleh skema warna Grey.

## Penampilan & penamat

Karambit | Night dicat menggunakan gaya kemasan Solid Color. Ia berdasarkan corak Night.

## Bahagian luar & terapung

Nilai apungan (haus) Karambit | Night berjulat dari 0.06 hingga 0.80. Akibatnya, ia boleh didapati di Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Apungan yang lebih rendah menghasilkan penampilan yang lebih bersih dan kurang haus, manakala apungan yang lebih tinggi menunjukkan kerosakan pertempuran yang lebih ketara.

## Asal & koleksi

Edisi StatTrak™ tersedia dan mengira pembunuhan yang disahkan dibuat dengan senjata itu.

## Asal & koleksi

Karambit | Night boleh dinyahkotak dari [CS:GO Weapon Case](/browse/cases/cs-go-weapon-case), [CS:GO Weapon Case 2](/browse/cases/cs-go-weapon-case-2), [CS:GO Weapon Case 3](/browse/cases/cs-go-weapon-case-3), [Operation Bravo Case](/browse/cases/operation-bravo-case), [Operation Phoenix Weapon Case](/browse/cases/operation-phoenix-weapon-case), [Operation Vanguard Weapon Case](/browse/cases/operation-vanguard-weapon-case), [Revolver Case](/browse/cases/revolver-case), [Winter Offensive Weapon Case](/browse/cases/winter-offensive-weapon-case), [eSports 2013 Case](/browse/cases/esports-2013-case), [eSports 2013 Winter Case](/browse/cases/esports-2013-winter-case), [eSports 2014 Summer Case](/browse/cases/esports-2014-summer-case).

## Harga & ketersediaan

Harga untuk Karambit | Night pada masa ini bermula pada $441.83. Bergantung pada keadaan dan versi, harga menjangkau dari $441.83 hingga $2335.93. Penyenaraian langsung dibandingkan merentas 15 pasaran di CS2Skins.gg. Buat masa ini, tawaran termurah datang daripada ExeSkins.

## Trend harga

Sepanjang 7d yang lalu, harga telah jatuh sebanyak 2.7%. Sekitar 14,198 jualan telah direkodkan dalam tempoh yang dipilih.

## Cara membeli

Untuk membeli Karambit | Night, bandingkan tawaran daripada pasaran CS2 yang dipercayai bersebelahan di CS2Skins.gg. Semua harga termasuk yuran pasaran, jadi amaun yang ditunjukkan ialah amaun yang anda bayar sebenarnya.


## Frequently asked questions

### Berapakah kos Karambit | Night itu?

Karambit | Night kini bermula pada $441.83. Merentasi semua syarat dan versi, harga berjulat dari $441.83 hingga $2335.93.

### Apakah nilai apungan (haus) yang ada pada Karambit | Night?

Nilai apungan Karambit | Night berjulat dari 0.06 hingga 0.80, yang menjadikannya tersedia dalam Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.

### Adakah Karambit | Night mempunyai versi StatTrak™?

Ya, edisi StatTrak™ Karambit | Night tersedia.

### Di manakah saya boleh membeli Karambit | Night?

Anda boleh membeli Karambit | Night merentas 15 pasaran berbanding di CS2Skins.gg. Apakah kes ExeSkins berasal?

### Apakah kes Karambit | Night berasal?

Cari Karambit | Night CS:GO Weapon Case, CS:GO Weapon Case 2, CS:GO Weapon Case 3, Operation Bravo Case, Operation Phoenix Weapon Case, Operation Vanguard Weapon Case, Revolver Case, Winter Offensive Weapon Case, eSports 2013 Case, eSports 2013 Winter Case and eSports 2014 Summer Case


## Variants

| Variant | Wear | Quality | Lowest (USD) |
| --- | --- | --- | --- |
| ★ Karambit \| Night (Battle-Scarred) | BS | Normal | $441.83 |
| ★ Karambit \| Night (Factory New) | FN | Normal | $1,874.33 |
| ★ Karambit \| Night (Field-Tested) | FT | Normal | $489.93 |
| ★ Karambit \| Night (Minimal Wear) | MW | Normal | $602.00 |
| ★ Karambit \| Night (Well-Worn) | WW | Normal | $479.08 |
| ★ StatTrak™ Karambit \| Night (Battle-Scarred) | BS | StatTrak™ | $468.93 |
| ★ StatTrak™ Karambit \| Night (Factory New) | FN | StatTrak™ | — |
| ★ StatTrak™ Karambit \| Night (Field-Tested) | FT | StatTrak™ | $506.64 |
| ★ StatTrak™ Karambit \| Night (Minimal Wear) | MW | StatTrak™ | $669.90 |
| ★ StatTrak™ Karambit \| Night (Well-Worn) | WW | StatTrak™ | $469.00 |

## Marketplace prices

_For ★ Karambit \| Night (Battle-Scarred)._

| Marketplace | Price (USD) | Listings |
| --- | --- | --- |
| ExeSkins | $441.83 | 14 |
| YouPin898 | $455.41 | 37 |
| DMarket | $467.11 | 2 |
| Skins.com | $472.37 | — |
| HaloSkins | $480.79 | 15 |
| Waxpeer | $486.54 | 13 |
| Avan.Market | $488.28 | 26 |
| White.Market | $488.88 | 37 |
| iTrade.GG | $518.69 | — |
| CS.MONEY Market | $524.55 | 3 |
| SkinFlow | $532.30 | 2 |
| GameBoost | $537.68 | 24 |
| Market.CSGO | $547.56 | 9 |
| CS.MONEY | $552.68 | 1 |
| LootFarm | $813.19 | 1 |
