---
title: "Last Vance"
description: "Last Vance: live CS2 prices and price history compared across 24 marketplaces on CS2Skins.gg."
source: "https://cs2skins.gg/browse/stickers/last-vance"
generated_at: 2026-08-30T13:39:38.534Z
---

# Last Vance

[View as HTML](https://cs2skins.gg/browse/stickers/last-vance)

- **Rarity:** High Grade
- **Category:** sticker
- **Lowest price:** $0.03
- **Price range:** $0.03 – $0.52

## Prezentare generală

Last Vance este un sticker High Grade în Counter-Strike 2. Skinul poartă finisajul Last Vance. Grafica sa este dominată de o schemă de culori Red.

## Origine & colecție

Last Vance poate fi obținut deschizând [Half-Life: Alyx Sticker Capsule](/browse/cases/half-life-alyx-sticker-capsule).

## Preț & disponibilitate

Prețurile pentru Last Vance pornesc în acest moment de la $0.03. În funcție de condiție și versiune, prețurile variază între $0.03 și $0.52. Listările live sunt comparate pe 24 marketplace-uri pe CS2Skins.gg. Chiar acum, cea mai ieftină ofertă vine de la YouPin898.

## Tendințe de preț

În ultimele 7d, prețul a crescut cu 1.8%. Maximul său istoric este $0.10, iar minimul istoric este $0.01. Aproximativ 1,511 vânzări au fost înregistrate în perioada selectată.

## Detalii despre turneu

Tip de sticker: Other. Efect de finisaj: Other.

## Cum cumperi

Ca să cumperi Last Vance, compară ofertele marketplace-urilor CS2 de încredere, una lângă alta, pe CS2Skins.gg. Toate prețurile includ comisioanele marketplace-urilor, deci suma afișată este exact cât plătești.


## Întrebări frecvente

### Cât costă Last Vance?

Last Vance pornește în acest moment de la $0.03. Pe toate condițiile și versiunile, prețurile variază între $0.03 și $0.52.

### De unde pot cumpăra Last Vance?

Poți cumpăra Last Vance de pe 24 marketplace-uri comparate pe CS2Skins.gg. Cea mai ieftină ofertă este acum pe YouPin898.

### Din ce cutie provine Last Vance?

Last Vance poate fi obținut din Half-Life: Alyx Sticker Capsule.


## Variants

| Variant | Wear | Quality | Lowest (USD) |
| --- | --- | --- | --- |
| Sticker \| Last Vance | — | Normal | $0.03 |

## Marketplace prices

_For Sticker \| Last Vance._

| Marketplace | Price (USD) | Listings |
| --- | --- | --- |
| YouPin898 | $0.03 | 249 |
| CSFloat | $0.03 | 45 |
| iTrade.GG | $0.03 | 0 |
| LootFarm | $0.03 | 1 |
| SkinBaron | $0.03 | 54 |
| DMarket | $0.04 | 1 |
| CS.MONEY Market | $0.04 | 36 |
| Buff.163 | $0.04 | 463 |
| HaloSkins | $0.05 | 282 |
| Ecosteam | $0.05 | 93 |
| Steam | $0.05 | 357 |
| CS.MONEY | $0.05 | 24 |
| ExeSkins | $0.06 | 296 |
| Market.CSGO | $0.06 | 19 |
| ShadowPay | $0.06 | 1 |
| Swap.GG | $0.06 | 2 |
| Skinport | $0.07 | 20 |
| TradeIt.GG | $0.08 | 1 |
| White.Market | $0.08 | 158 |
| Avan.Market | $0.11 | 1 |
| Waxpeer | $0.15 | 1 |
| UUSkins | $0.16 | 161 |
| LIS-SKINS | $0.50 | 16 |
| SkinFlow | $0.52 | 16 |
