---
title: "Seeing Red"
description: "Seeing Red: live CS2 prices and price history compared across 15 marketplaces on CS2Skins.gg."
source: "https://cs2skins.gg/browse/stickers/seeing-red"
generated_at: 2026-07-01T05:50:21.273Z
---

# Seeing Red

[View as HTML](https://cs2skins.gg/browse/stickers/seeing-red)

- **Rarity:** High Grade
- **Category:** sticker
- **Lowest price:** $0.80
- **Price range:** $0.80 – $3.00

## Przegląd

Seeing Red to High Grade sticker w Counter-Strike 2. Skóra ma wykończenie Seeing Red. W jego grafice dominuje kolorystyka Grey.

## Pochodzenie i kolekcja

Seeing Red można rozpakować z [Operation Riptide Sticker Collection](/browse/cases/operation-riptide-sticker-collection).

## Szczegóły turnieju

Ceny Seeing Red zaczynają się obecnie od $0.80. W zależności od stanu i wersji ceny wahają się od $0.80 do $3.00. Oferty na żywo są porównywane na rynkach 15 na CS2Skins.gg. W tej chwili najtańsza oferta pochodzi od YouPin898.

## Szczegóły turnieju

W ciągu ostatniego 7d cena spadła o 1.1%. W wybranym okresie odnotowano około 9,095 sprzedaży.

## Szczegóły turnieju

Typ naklejki: Other. Efekt wykończenia: Other.

## Jak kupić

Aby kupić Seeing Red, porównaj oferty z zaufanych rynków CS2 obok siebie na CS2Skins.gg. Wszystkie ceny obejmują opłaty rynkowe, więc pokazana kwota jest kwotą, którą faktycznie płacisz.


## Frequently asked questions

### Ile kosztuje Seeing Red?

Seeing Red obecnie zaczyna się od $0.80. We wszystkich warunkach i wersjach ceny wahają się od $0.80 do $3.00.

### Gdzie mogę kupić Seeing Red?

Możesz kupić Seeing Red na 15 rynkach w porównaniu na CS2Skins.gg. Najtańsza oferta jest obecnie dostępna na YouPin898.

### Z jakiego przypadku pochodzi Seeing Red?

Seeing Red można uzyskać od Operation Riptide Sticker Collection.


## Variants

| Variant | Wear | Quality | Lowest (USD) |
| --- | --- | --- | --- |
| Sticker \| Seeing Red | — | Normal | $0.80 |
| Sticker \| Seeing Red | — | Normal | $0.80 |

## Marketplace prices

_For Sticker \| Seeing Red._

| Marketplace | Price (USD) | Listings |
| --- | --- | --- |
| YouPin898 | $0.80 | 72 |
| CS.MONEY Market | $0.85 | 49 |
| DMarket | $0.85 | 10 |
| ExeSkins | $0.90 | 15 |
| CS.MONEY | $0.92 | 54 |
| Waxpeer | $0.93 | 12 |
| HaloSkins | $0.95 | 22 |
| White.Market | $0.96 | 15 |
| Skinport | $0.98 | — |
| LootFarm | $1.11 | 1 |
| Swap.GG | $1.34 | 5 |
| Avan.Market | $1.58 | 8 |
| Market.CSGO | $1.63 | 11 |
| SkinFlow | $1.67 | 3 |
| CS.Deals | $3.00 | — |
