---
title: "The Baiter"
description: "The Baiter: live CS2 prices and price history compared across 27 marketplaces on CS2Skins.gg."
source: "https://cs2skins.gg/browse/stickers/the-baiter"
generated_at: 2026-08-30T08:25:27.642Z
---

# The Baiter

[View as HTML](https://cs2skins.gg/browse/stickers/the-baiter)

- **Rarity:** High Grade
- **Category:** sticker
- **Lowest price:** $0.31
- **Price range:** $0.31 – $1.43

## Genel bakış

The Baiter, Counter-Strike 2'de High Grade nadirliğinde bir sticker. Skin, The Baiter kaplamasını taşır. Görselinde Cyan renk şeması ağır basar.

## Köken ve koleksiyon

The Baiter, [Team Roles Capsule](/browse/cases/team-roles-capsule) açılarak elde edilebilir.

## Fiyat ve bulunabilirlik

The Baiter fiyatları şu anda $0.31 seviyesinden başlıyor. Duruma ve sürüme bağlı olarak fiyatlar $0.31 ile $1.43 arasında değişiyor. Canlı ilanlar CS2Skins.gg üzerinde 27 pazar genelinde karşılaştırılıyor. Şu anda en ucuz teklif Ecosteam üzerinde.

## Fiyat trendleri

Son 7d içinde fiyat %5.8 düştü. Tüm zamanların en yükseği $0.75, en düşüğü ise $0.15. Seçilen dönemde yaklaşık 2,151 satış kaydedildi.

## Turnuva detayları

Çıkartma türü: Other. Kaplama efekti: Other.

## Nasıl satın alınır

The Baiter satın almak için güvenilir CS2 pazarlarının tekliflerini CS2Skins.gg üzerinde yan yana karşılaştır. Tüm fiyatlara pazar komisyonları dahildir; yani gördüğün tutar, gerçekten ödeyeceğin tutardır.


## Sıkça sorulan sorular

### The Baiter ne kadar?

The Baiter şu anda $0.31 fiyatından başlıyor. Tüm durumlar ve sürümler genelinde fiyatlar $0.31 ile $1.43 arasında değişiyor.

### The Baiter nereden satın alınır?

The Baiter skinini, CS2Skins.gg üzerinde karşılaştırılan 27 pazardan satın alabilirsin. En ucuz teklif şu anda Ecosteam üzerinde.

### The Baiter hangi kasadan çıkıyor?

The Baiter şuradan elde edilebilir: Team Roles Capsule.


## Variants

| Variant | Wear | Quality | Lowest (USD) |
| --- | --- | --- | --- |
| Sticker \| The Baiter | — | Normal | $0.31 |

## Marketplace prices

_For Sticker \| The Baiter._

| Marketplace | Price (USD) | Listings |
| --- | --- | --- |
| Ecosteam | $0.31 | 19 |
| LIS-SKINS | $0.32 | 14 |
| Skin.place | $0.32 | 1 |
| CS.MONEY Market | $0.33 | 51 |
| ExeSkins | $0.33 | 14 |
| Skins.com | $0.33 | 3 |
| Waxpeer | $0.33 | 8 |
| White.Market | $0.34 | 11 |
| CS.MONEY | $0.35 | 55 |
| SkinBaron | $0.37 | 5 |
| Buff.163 | $0.37 | 35 |
| HaloSkins | $0.41 | 10 |
| GameBoost | $0.42 | 2 |
| TradeIt.GG | $0.43 | 1 |
| DMarket | $0.44 | 11 |
| iTrade.GG | $0.45 | 0 |
| Skinport | $0.47 | 24 |
| ShadowPay | $0.48 | 2 |
| LootFarm | $0.50 | 1 |
| YouPin898 | $0.56 | 37 |
| UUSkins | $0.62 | 30 |
| Swap.GG | $0.62 | 7 |
| Steam | $0.63 | 38 |
| CSFloat | $0.64 | 8 |
| Avan.Market | $0.70 | 2 |
| SkinFlow | $0.80 | 7 |
| Market.CSGO | $1.43 | 2 |
