---
title: "XM1014 | XOXO"
description: "XM1014 | XOXO: live CS2 prices and price history compared across 28 marketplaces on CS2Skins.gg."
source: "https://cs2skins.gg/browse/xm1014/xoxo"
generated_at: 2026-08-30T03:35:25.303Z
---

# XM1014 | XOXO

[View as HTML](https://cs2skins.gg/browse/xm1014/xoxo)

- **Rarity:** Classified
- **Weapon:** XM1014
- **Category:** skin
- **Lowest price:** $2.70
- **Price range:** $2.70 – $61.79
- **Float range:** 0.00 – 0.90

## Overzicht

De XM1014 | XOXO is een Classified weapon skin in Counter-Strike 2. Hij behoort tot de skinfamilie van de [XM1014](/browse/xm1014). De skin heeft de XOXO-finish. Het artwork wordt gedomineerd door een Pink kleurenschema.

## Uiterlijk & finish

De XM1014 | XOXO is geschilderd met de Patina finish-stijl. Hij is gebaseerd op het XOXO-patroon.

## Exteriors & float

De float-waarde (slijtage) van de XM1014 | XOXO loopt van 0.00 tot 0.90. Daardoor is hij te vinden in Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Een lagere float geeft een schoner, minder versleten uiterlijk, terwijl een hogere float meer zichtbare gevechtsschade toont.

## StatTrak™ & Souvenir

Er is een StatTrak™-editie beschikbaar die bevestigde kills met het wapen telt. Er bestaat ook een Souvenir-editie, die tijdens ondersteunde esports-evenementen aan kijkers wordt gedropt.

## Herkomst & collectie

De XM1014 | XOXO kan worden geunboxt uit [Snakebite Case](/browse/cases/snakebite-case). Hij maakt deel uit van [The Snakebite Collection](/collections/the-snakebite-collection).

## Prijzen & beschikbaarheid

Prijzen voor de XM1014 | XOXO beginnen momenteel bij $2.70. Afhankelijk van conditie en versie lopen de prijzen van $2.70 tot $61.79. Live aanbiedingen worden vergeleken op 28 marktplaatsen op CS2Skins.gg. Op dit moment komt het goedkoopste aanbod van SkinBaron.

## Prijstrends

In de afgelopen 7d is de prijs met 1.4% gestegen. De hoogste prijs ooit is $5.63 en de laagste ooit is $0.05. In de geselecteerde periode zijn ongeveer 2,549 verkopen geregistreerd.

## Hoe te kopen

Wil je de XM1014 | XOXO kopen? Vergelijk dan aanbiedingen van betrouwbare CS2-marktplaatsen naast elkaar op CS2Skins.gg. Alle prijzen zijn inclusief marktplaatsfees, dus het getoonde bedrag is wat je daadwerkelijk betaalt.


## Veelgestelde vragen

### Hoeveel kost de XM1014 | XOXO?

De XM1014 | XOXO begint momenteel bij $2.70. Over alle condities en versies heen lopen de prijzen van $2.70 tot $61.79.

### Welke float-waarden (slijtage) heeft de XM1014 | XOXO?

De float-waarde van de XM1014 | XOXO loopt van 0.00 tot 0.90, waardoor hij beschikbaar is in Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.

### Heeft de XM1014 | XOXO een StatTrak™-versie?

Ja, er is een StatTrak™-editie van de XM1014 | XOXO beschikbaar.

### Waar kan ik de XM1014 | XOXO kopen?

Je kunt de XM1014 | XOXO kopen op 28 marktplaatsen die op CS2Skins.gg worden vergeleken. Het goedkoopste aanbod staat momenteel op SkinBaron.

### Uit welke case komt de XM1014 | XOXO?

De XM1014 | XOXO kan worden verkregen uit Snakebite Case.


## Variants

| Variant | Wear | Quality | Lowest (USD) |
| --- | --- | --- | --- |
| XM1014 \| XOXO (Battle-Scarred) | BS | Normal | $2.72 |
| XM1014 \| XOXO (Factory New) | FN | Normal | $13.16 |
| XM1014 \| XOXO (Field-Tested) | FT | Normal | $3.09 |
| XM1014 \| XOXO (Minimal Wear) | MW | Normal | $4.31 |
| XM1014 \| XOXO (Well-Worn) | WW | Normal | $2.70 |
| Souvenir XM1014 \| XOXO (Battle-Scarred) | BS | Souvenir | — |
| Souvenir XM1014 \| XOXO (Factory New) | FN | Souvenir | — |
| Souvenir XM1014 \| XOXO (Field-Tested) | FT | Souvenir | — |
| Souvenir XM1014 \| XOXO (Minimal Wear) | MW | Souvenir | — |
| Souvenir XM1014 \| XOXO (Well-Worn) | WW | Souvenir | — |
| StatTrak™ XM1014 \| XOXO (Battle-Scarred) | BS | StatTrak™ | $2.91 |
| StatTrak™ XM1014 \| XOXO (Factory New) | FN | StatTrak™ | $22.96 |
| StatTrak™ XM1014 \| XOXO (Field-Tested) | FT | StatTrak™ | $3.44 |
| StatTrak™ XM1014 \| XOXO (Minimal Wear) | MW | StatTrak™ | $7.02 |
| StatTrak™ XM1014 \| XOXO (Well-Worn) | WW | StatTrak™ | $3.27 |

## Marketplace prices

_For XM1014 \| XOXO (Well-Worn)._

| Marketplace | Price (USD) | Listings |
| --- | --- | --- |
| SkinBaron | $2.70 | 13 |
| iTrade.GG | $2.73 | 0 |
| CS.MONEY | $2.83 | 10 |
| CSFloat | $2.94 | 45 |
| Skinport | $2.99 | 56 |
| Ecosteam | $3.05 | 46 |
| YouPin898 | $3.06 | 45 |
| SkinOut | $3.07 | 1 |
| Buff.163 | $3.11 | 47 |
| DMarket | $3.20 | 11 |
| TradeIt.GG | $3.22 | 1 |
| LIS-SKINS | $3.24 | 28 |
| Avan.Market | $3.25 | 42 |
| HaloSkins | $3.25 | 28 |
| ExeSkins | $3.25 | 38 |
| Skins.com | $3.31 | 5 |
| UUSkins | $3.32 | 44 |
| SkinFlow | $3.35 | 12 |
| White.Market | $3.35 | 61 |
| Skin.place | $3.38 | 1 |
| Waxpeer | $3.40 | 18 |
| Market.CSGO | $3.42 | 22 |
| ShadowPay | $3.53 | 8 |
| CS.MONEY Market | $3.59 | 6 |
| GameBoost | $3.91 | 113 |
| LootFarm | $4.86 | 1 |
| Steam | $4.90 | 46 |
| Swap.GG | $4.99 | 1 |
