Bővítmény
Patch | Metal Supreme Master First Class
Patch

Metal Supreme Master First Class

Remarkable

This patch can be applied to any agent you own. Once applied, it can be removed but not recovered.

This Supreme patch features a heart-shaped globe and red and blue details.

Vanilla · 24 hol vásárolhatod meg
$2.80
+16.9% · 7d
Időszaki átlag: $3.16
Legalacsonyabb
$2.80
Legmagasabb
$8.34
Piacok
24
Változatok
1

Hol vásárolhatod meg

Legolcsóbb elöl · az árak tartalmazzák a piactéri díjakat
CSFloat
46 hirdetések · 0% díj
$2.80
Legjobb ár
Skin.place
1 hirdetések · 0% díj
$2.88
+$0.08
SkinBaron
30 hirdetések · 0% díj
$2.91
+$0.11
CS.MONEY Market
8 hirdetések · 5% díj
$2.93
+$0.13
Skinport
30 hirdetések · 0% díj
$3.22
+$0.42 · Medián $3.94
ShadowPay
46 hirdetések · 0% díj
$3.40
+$0.60
CS.MONEY
1 hirdetések · 0% díj
$3.46
+$0.66
Ecosteam
41 hirdetések · 0% díj
$3.52
+$0.72
Buff.163
9 hirdetések · 0% díj
$3.65
+$0.85
HaloSkins
34 hirdetések · 0% díj
$3.72
+$0.92
SkinFlow
9 hirdetések · 0% díj
$3.81
+$1.01
Skins.com
3 hirdetések · 0% díj
$3.84
+$1.04
LIS-SKINS
31 hirdetések · 10% díj
$3.86
+$1.06
Avan.Market
32 hirdetések · 0% díj
$3.87
+$1.07
White.Market
36 hirdetések · 0% díj
$3.88
+$1.08
Waxpeer
24 hirdetések · 0% díj
$3.90
+$1.10 · Medián $4.49
Market.CSGO
31 hirdetések · 0% díj
$4.17
+$1.37
DMarket
2 hirdetések · 0% díj
$4.78
+$1.98
GameBoost
94 hirdetések · 10% díj
$4.84
+$2.04
Steam
32 hirdetések · 0% díj
$5.26
+$2.46
Swap.GG
1 hirdetések · 0% díj
$5.27
+$2.47
YouPin898
15 hirdetések · 0% díj
$5.72
+$2.92
UUSkins
6 hirdetések · 0% díj
$6.26
+$3.46
ExeSkins
1 hirdetések · 0% díj
$8.34
+$5.54

Élő hirdetések

Egyedi hirdetések floattal és mintával · legolcsóbb elöl
LIS-SKINS
Seed 0 · 6h
$3.86
3.86 USD
LIS-SKINS
Seed 0 · 5h
$3.91
3.91 USD
LIS-SKINS
Seed 0 · 5h
$3.91
3.91 USD
LIS-SKINS
Seed 0 · 5h
$3.93
3.93 USD
LIS-SKINS
Seed 0 · 6h
$3.99
3.99 USD
LIS-SKINS
Seed 0 · 5h
$3.99
3.99 USD
LIS-SKINS
Seed 0 · 5h
$3.99
3.99 USD
LIS-SKINS
Seed 0 · 5h
$3.99
3.99 USD
LIS-SKINS
Seed 0 · 5h
$3.99
3.99 USD
LIS-SKINS
Seed 0 · 5h
$3.99
3.99 USD
1 / 2

Vételi megbízások

Legmagasabb elöl · adj el azonnal a piacterek vételi megbízásainak
Steam Buy Order
11,673 megbízások · 15% díj
$4.20
Legmagasabb ajánlat
DMarket Buy Order
254 megbízások · 2% díj
$3.20
−$1.00
Ecosteam Buy Order
67 megbízások · 0% díj
$2.73
−$1.47
Buff.163 Buy Order
5 megbízások · 3% díj
$1.58
−$2.62
Market.CSGO Buy Order
1 megbízások · 5% díj
$0.01
−$4.19

Ajánlati könyv

Vételi és eladási ajánlatok árszintenként összesítve a követett piacterekről
15105
$3.85$3.92$3.98$4.04$4.11
Vétel · vételi megbízások
ÁrDb
Ezen az oldalon még nincs követett mélység.
Eladás · hirdetések
ÁrDb
  1. $3.861
  2. $3.912
  3. $3.931
  4. $3.999
  5. $4.065
  6. $4.081
  7. $4.101

Árelőzmények

Minden piac · USD
$4.56$4.16$3.75$3.34$2.94
Sep 14Sep 15Sep 16Sep 18Sep 19Sep 21
Nyitó
$3.16
Maximum
$5.72
Minimum
$1.56
Adatpontok
2,090

Ezekben a ládákban található

16 további drop · Drop esély 3.2%
Metal Skill Group Patch Collection
Láda
Metal Skill Group Patch Collection
Láda megtekintése →

Ládanyitás-szimulátor

Valódi esélyek, valódi hangok — nulla valódi pénz
Kinyitva0
Elköltve$0.00
Visszakapva$0.00
Nettó+$0.00
Statisztikai szimuláció a Valve közzétett esélymodellje és az aktuális piaci árak alapján. Tárgy nem jön létre és nem cserél gazdát. A ládanyitás hosszú távú várható hozama negatív — ez az oldal pontosan azt mutatja meg, mennyire.
Szintén ebben: Metal Skill Group Patch Collection

A(z) Metal Supreme Master First Class bemutatása

Áttekintés

A(z) Metal Supreme Master First Class egy Remarkable patch a Counter-Strike 2-ben. A skin a(z) Metal Supreme Master First Class festést viseli. Grafikáját Grey színvilág uralja.

Eredet és gyűjtemény

A(z) Metal Supreme Master First Class a következőből nyitható ki: Metal Skill Group Patch Collection.

Árak és elérhetőség

A(z) Metal Supreme Master First Class árai jelenleg $2.80 összegtől indulnak. Állapottól és verziótól függően az árak $2.80 és $8.34 között mozognak. A CS2Skins.gg 24 piactér élő hirdetéseit hasonlítja össze. Jelenleg a legolcsóbb ajánlat innen érkezik: CSFloat.

Ártrendek

Az elmúlt 7d során az ár 16.9%-kal emelkedett. Történelmi csúcsa $10.00, történelmi mélypontja $1.56. A kiválasztott időszakban körülbelül 2,090 eladást rögzítettünk.

Hogyan vásárold meg

A(z) Metal Supreme Master First Class megvásárlásához hasonlítsd össze a megbízható CS2 piacterek ajánlatait egymás mellett a CS2Skins.gg-n. Minden ár tartalmazza a piactéri díjakat, így a feltüntetett összeg az, amit ténylegesen fizetsz.

Gyakori kérdések

Mennyibe kerül a(z) Metal Supreme Master First Class?

A(z) Metal Supreme Master First Class legalacsonyabb ára jelenleg $2.80. Az összes állapotot és verziót nézve az árak $2.80 és $8.34 között mozognak.

Hol vásárolható meg a(z) Metal Supreme Master First Class?

A(z) Metal Supreme Master First Class a CS2Skins.gg-n összehasonlított 24 piactéren vásárolható meg. A legolcsóbb ajánlat jelenleg itt található: CSFloat.

Melyik ládából származik a(z) Metal Supreme Master First Class?

A(z) Metal Supreme Master First Class a következőből szerezhető meg: Metal Skill Group Patch Collection.