Bővítmény
Sticker | Easy Peasy
Sticker

Easy Peasy

High Grade

This sticker can be applied to any weapon you own and can be scraped to look more worn. You can scrape the same sticker multiple times, making it a bit more worn each time, until it is removed from the weapon.

Paper · 26 hol vásárolhatod meg
$0.42
−1.2% · 7d
Időszaki átlag: $0.42
Legalacsonyabb
$0.42
Legmagasabb
$12.17
Piacok
26
Változatok
1

Hol vásárolhatod meg

Legolcsóbb elöl · az árak tartalmazzák a piactéri díjakat
ExeSkins
9 hirdetések · 0% díj
$0.42
Legjobb ár
YouPin898
85 hirdetések · 0% díj
$0.44
+$0.02
Buff.163
63 hirdetések · 0% díj
$0.44
+$0.02
UUSkins
81 hirdetések · 0% díj
$0.45
+$0.03
Skins.com
1 hirdetések · 0% díj
$0.46
+$0.04
SkinOut
1 hirdetések · 0% díj
$0.47
+$0.05
White.Market
11 hirdetések · 0% díj
$0.48
+$0.06
HaloSkins
15 hirdetések · 0% díj
$0.49
+$0.07
Skin.place
3 hirdetések · 0% díj
$0.50
+$0.08
DMarket
4 hirdetések · 0% díj
$0.51
+$0.09
CS.MONEY
16 hirdetések · 0% díj
$0.52
+$0.10
ShadowPay
6 hirdetések · 0% díj
$0.54
+$0.12
Ecosteam
18 hirdetések · 0% díj
$0.67
+$0.25
SkinBaron
5 hirdetések · 0% díj
$0.68
+$0.26
LootFarm
1 hirdetések · 0% díj
$0.68
+$0.26
LIS-SKINS
5 hirdetések · 10% díj
$0.68
+$0.26
Avan.Market
1 hirdetések · 0% díj
$0.68
+$0.26
Market.CSGO
7 hirdetések · 0% díj
$0.71
+$0.29
Steam
77 hirdetések · 0% díj
$0.85
+$0.43
Swap.GG
10 hirdetések · 0% díj
$0.86
+$0.44
CSFloat
23 hirdetések · 0% díj
$0.90
+$0.48
CS.MONEY Market
8 hirdetések · 5% díj
$1.02
+$0.60
Waxpeer
1 hirdetések · 0% díj
$1.36
+$0.94 · Medián $0.73
GameBoost
10 hirdetések · 10% díj
$1.60
+$1.18
SkinFlow
4 hirdetések · 0% díj
$1.70
+$1.28
Skinport
9 hirdetések · 0% díj
$12.17
+$11.75 · Medián $0.60

Élő hirdetések

Egyedi hirdetések floattal és mintával · legolcsóbb elöl
LIS-SKINS
Seed 0 · 41h
$0.68
0.68 USD
LIS-SKINS
· 42h
$1.70
1.7 USD
LIS-SKINS
· 10d
$2.62
2.62 USD
LIS-SKINS
· 14d
$4.62
4.62 USD
LIS-SKINS
· 14d
$4.62
4.62 USD

Vételi megbízások

Legmagasabb elöl · adj el azonnal a piacterek vételi megbízásainak
Steam Buy Order
1,340 megbízások · 15% díj
$0.67
Legmagasabb ajánlat
DMarket Buy Order
158 megbízások · 2% díj
$0.42
−$0.25
Waxpeer Buy Order
2 megbízások · 6% díj
$0.41
−$0.26
Buff.163 Buy Order
25 megbízások · 3% díj
$0.36
−$0.31
Ecosteam Buy Order
101 megbízások · 0% díj
$0.28
−$0.39
Market.CSGO Buy Order
1 megbízások · 5% díj
$0.01
−$0.66

Ajánlati könyv

Vételi és eladási ajánlatok árszintenként összesítve a követett piacterekről
431
$0.56$1.61$2.65$3.69$4.74
Vétel · vételi megbízások
ÁrDb
Ezen az oldalon még nincs követett mélység.
Eladás · hirdetések
ÁrDb
  1. $0.681
  2. $1.701
  3. $2.621
  4. $4.622

Árelőzmények

Minden piac · USD
$0.50$0.47$0.44$0.40$0.37
Sep 17Sep 18Sep 20Sep 21Sep 23Sep 24
Nyitó
$0.42
Maximum
$0.67
Minimum
$0.28
Adatpontok
1,800

Ezekben a ládákban található

14 további drop · Drop esély 8.1%
Sticker Capsule
Láda
Sticker Capsule
Láda megtekintése →

Ládanyitás-szimulátor

Valódi esélyek, valódi hangok — nulla valódi pénz
Kinyitva0
Elköltve$0.00
Visszakapva$0.00
Nettó+$0.00
Statisztikai szimuláció a Valve közzétett esélymodellje és az aktuális piaci árak alapján. Tárgy nem jön létre és nem cserél gazdát. A ládanyitás hosszú távú várható hozama negatív — ez az oldal pontosan azt mutatja meg, mennyire.
Szintén ebben: Sticker Capsule

A(z) Easy Peasy bemutatása

Áttekintés

A(z) Easy Peasy egy High Grade sticker a Counter-Strike 2-ben. A skin a(z) Easy Peasy festést viseli. Grafikáját Grey színvilág uralja.

Eredet és gyűjtemény

A(z) Easy Peasy a következőből nyitható ki: Sticker Capsule.

Árak és elérhetőség

A(z) Easy Peasy árai jelenleg $0.42 összegtől indulnak. Állapottól és verziótól függően az árak $0.42 és $12.17 között mozognak. A CS2Skins.gg 26 piactér élő hirdetéseit hasonlítja össze. Jelenleg a legolcsóbb ajánlat innen érkezik: ExeSkins.

Ártrendek

Az elmúlt 7d során az ár 1.2%-kal csökkent. Történelmi csúcsa $1.01, történelmi mélypontja $0.22. A kiválasztott időszakban körülbelül 1,800 eladást rögzítettünk.

Torna részletei

Matrica típusa: Other. Festési effekt: Other.

Hogyan vásárold meg

A(z) Easy Peasy megvásárlásához hasonlítsd össze a megbízható CS2 piacterek ajánlatait egymás mellett a CS2Skins.gg-n. Minden ár tartalmazza a piactéri díjakat, így a feltüntetett összeg az, amit ténylegesen fizetsz.

Gyakori kérdések

Mennyibe kerül a(z) Easy Peasy?

A(z) Easy Peasy legalacsonyabb ára jelenleg $0.42. Az összes állapotot és verziót nézve az árak $0.42 és $12.17 között mozognak.

Hol vásárolható meg a(z) Easy Peasy?

A(z) Easy Peasy a CS2Skins.gg-n összehasonlított 26 piactéren vásárolható meg. A legolcsóbb ajánlat jelenleg itt található: ExeSkins.

Melyik ládából származik a(z) Easy Peasy?

A(z) Easy Peasy a következőből szerezhető meg: Sticker Capsule.