Extensie
Sticker | The Leader
Sticker

The Leader

High Grade

This sticker can be applied to any weapon you own and can be scraped to look more worn. You can scrape the same sticker multiple times, making it a bit more worn each time, until it is removed from the weapon.

Paper · 25 waar te koop
$0.20
−9.5% · 7d
Periodegemiddelde: $0.32
Laagste
$0.20
Hoogste
$0.64
Markten
25
Varianten
1

Waar te koop

Goedkoopste eerst · prijzen zijn inclusief marktplaatsfees
Ecosteam
54 listings · 0% fee
$0.20
Beste prijs
LIS-SKINS
34 listings · 10% fee
$0.21
+$0.01
Waxpeer
34 listings · 0% fee
$0.22
+$0.02 · Mediaan $0.36
Skins.com
3 listings · 0% fee
$0.22
+$0.02
White.Market
40 listings · 0% fee
$0.23
+$0.03
CS.MONEY Market
37 listings · 5% fee
$0.23
+$0.03
ExeSkins
53 listings · 0% fee
$0.23
+$0.03
CS.MONEY
53 listings · 0% fee
$0.25
+$0.05
CSFloat
24 listings · 0% fee
$0.28
+$0.08
Skin.place
3 listings · 0% fee
$0.28
+$0.08
HaloSkins
43 listings · 0% fee
$0.29
+$0.09
DMarket
10 listings · 0% fee
$0.30
+$0.10
SkinBaron
9 listings · 0% fee
$0.32
+$0.12
Buff.163
72 listings · 0% fee
$0.32
+$0.12
Avan.Market
21 listings · 0% fee
$0.33
+$0.13
LootFarm
1 listings · 0% fee
$0.33
+$0.13
TradeIt.GG
1 listings · 0% fee
$0.33
+$0.13
Market.CSGO
33 listings · 0% fee
$0.34
+$0.14
YouPin898
78 listings · 0% fee
$0.38
+$0.18
ShadowPay
37 listings · 0% fee
$0.41
+$0.21
UUSkins
51 listings · 0% fee
$0.42
+$0.22
Skinport
13 listings · 0% fee
$0.45
+$0.25 · Mediaan $0.48
Steam
40 listings · 0% fee
$0.45
+$0.25
Swap.GG
2 listings · 0% fee
$0.48
+$0.28
SkinFlow
6 listings · 0% fee
$0.64
+$0.44

Live aanbiedingen

Individuele aanbiedingen met float & patroon · goedkoopste eerst
LIS-SKINS
· 34h
$0.21
0.21 USD
LIS-SKINS
· 10d
$0.23
0.23 USD
LIS-SKINS
· 10d
$0.23
0.23 USD
LIS-SKINS
· 10d
$0.23
0.23 USD
LIS-SKINS
· 10d
$0.23
0.23 USD
LIS-SKINS
· 10d
$0.23
0.23 USD
LIS-SKINS
· 8d
$0.25
0.25 USD
LIS-SKINS
· 8d
$0.26
0.26 USD
LIS-SKINS
Seed 0 · 4h
$0.32
0.32 USD
LIS-SKINS
Seed 0 · 4h
$0.32
0.32 USD
1 / 2

Kooporders

Hoogste eerst · verkoop direct aan kooporders van marktplaatsen
Steam Buy Order
515 orders · 15% fee
$0.42
Hoogste bod
Buff.163 Buy Order
30 orders · 3% fee
$0.24
−$0.18
Waxpeer Buy Order
2 orders · 6% fee
$0.23
−$0.19
DMarket Buy Order
207 orders · 2% fee
$0.20
−$0.22
Ecosteam Buy Order
213 orders · 0% fee
$0.18
−$0.24
Market.CSGO Buy Order
1 orders · 5% fee
$0.11
−$0.31

Orderboek

Biedingen vs vraagprijzen per prijsniveau, samengevoegd over gevolgde marktplaatsen
15105
$0.21$0.24$0.27$0.29$0.32
Biedingen · kooporders
PrijsAantal
Nog geen diepte gevolgd aan deze kant.
Vraagprijzen · aanbiedingen
PrijsAantal
  1. $0.211
  2. $0.235
  3. $0.251
  4. $0.261
  5. $0.3212

Prijsgeschiedenis

Alle markten · USD
$0.36$0.34$0.32$0.30$0.29
Aug 23Aug 24Aug 26Aug 27Aug 29Aug 30
Open
$0.32
Hoog
$0.49
Laag
$0.22
Datapunten
2,169

Te vinden in cases

10 andere drops · Dropkans 9.6%
Team Roles Capsule
Case
Team Roles Capsule
Bekijk case →

Unbox-simulator

Echte kansen, echte geluiden — geen echt geld
Geopend0
Uitgegeven$0.00
Terugverdiend$0.00
Netto+$0.00
Statistische simulatie op basis van het door Valve gepubliceerde kansenmodel en actuele marktprijzen. Er worden geen items aangemaakt of verhandeld. De verwachte opbrengst van cases openen is op de lange termijn negatief — deze pagina bestaat om te laten zien hóé negatief.
Ook in Team Roles Capsule

Over de The Leader

Overzicht

De The Leader is een High Grade sticker in Counter-Strike 2. De skin heeft de The Leader-finish. Het artwork wordt gedomineerd door een Blue kleurenschema.

Herkomst & collectie

De The Leader kan worden geunboxt uit Team Roles Capsule.

Prijzen & beschikbaarheid

Prijzen voor de The Leader beginnen momenteel bij $0.20. Afhankelijk van conditie en versie lopen de prijzen van $0.20 tot $0.64. Live aanbiedingen worden vergeleken op 25 marktplaatsen op CS2Skins.gg. Op dit moment komt het goedkoopste aanbod van Ecosteam.

Prijstrends

In de afgelopen 7d is de prijs met 9.5% gedaald. De hoogste prijs ooit is $0.61 en de laagste ooit is $0.19. In de geselecteerde periode zijn ongeveer 2,169 verkopen geregistreerd.

Toernooidetails

Stickertype: Other. Finish-effect: Other.

Hoe te kopen

Wil je de The Leader kopen? Vergelijk dan aanbiedingen van betrouwbare CS2-marktplaatsen naast elkaar op CS2Skins.gg. Alle prijzen zijn inclusief marktplaatsfees, dus het getoonde bedrag is wat je daadwerkelijk betaalt.

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost de The Leader?

De The Leader begint momenteel bij $0.20. Over alle condities en versies heen lopen de prijzen van $0.20 tot $0.64.

Waar kan ik de The Leader kopen?

Je kunt de The Leader kopen op 25 marktplaatsen die op CS2Skins.gg worden vergeleken. Het goedkoopste aanbod staat momenteel op Ecosteam.

Uit welke case komt de The Leader?

De The Leader kan worden verkregen uit Team Roles Capsule.