Yellow Bombster
This sticker can be applied to any weapon you own and can be scraped to look more worn. You can scrape the same sticker multiple times, making it a bit more worn each time, until it is removed from the weapon.
Kde koupit
Aktuální nabídky
Nákupní příkazy
Kniha příkazů
- $2.461
- $2.911
Historie cen
Padá z beden
O předmětu Yellow Bombster
Přehled
Yellow Bombster je sticker vzácnosti High Grade ve hře Counter-Strike 2. Skin nese finish Yellow Bombster. Jeho vzhledu dominuje barva Yellow.
Původ a kolekce
Yellow Bombster lze získat otevřením Riptide Surf Shop Sticker Collection.
Ceny a dostupnost
Ceny předmětu Yellow Bombster aktuálně začínají na $0.26. V závislosti na stavu a verzi se ceny pohybují od $0.26 do $2.99. Aktuální nabídky porovnáváme napříč 28 tržišti na CS2Skins.gg. Nejlevnější nabídka je právě teď na Skins.com.
Cenové trendy
Za období 7d cena vzrostla o 20.1 %. Historické maximum je $0.92 a historické minimum $0.01. Ve zvoleném období bylo zaznamenáno přibližně 1,516 prodejů.
Detaily turnaje
Typ nálepky: Other. Efekt finishe: Other.
Jak nakoupit
Pokud chceš koupit Yellow Bombster, porovnej na CS2Skins.gg nabídky ověřených CS2 tržišť vedle sebe. Všechny ceny zahrnují poplatky tržiště, takže zobrazená částka je to, co skutečně zaplatíš.
Časté dotazy
Kolik stojí Yellow Bombster?
Yellow Bombster aktuálně začíná na $0.26. Napříč všemi stavy a verzemi se ceny pohybují od $0.26 do $2.99.
Kde můžu koupit Yellow Bombster?
Yellow Bombster můžeš koupit na 28 tržištích porovnávaných na CS2Skins.gg. Nejlevnější nabídka je aktuálně na Skins.com.
Z jaké bedny pochází Yellow Bombster?
Yellow Bombster lze získat z Riptide Surf Shop Sticker Collection.
