Bővítmény
Souvenir
XM1014 | Red Python
Mil-Spec Grade·Float tartomány 0.08–0.50

The XM1014 is a powerful fully automatic shotgun that justifies its heftier price tag with the ability to paint a room with lead fast. It has been painted with a snakeskin patterned hydrographic.\n\nI know you don't believe in the cause...and when I expose you, Valeria will have your head - The Shield and The Serpent Part 1

Minimal Wear Souvenir · 0 hol vásárolhatod meg
$1.60
Legalacsonyabb
$1.60
Legmagasabb
$31.63
Piacok
Változatok
4

Hol vásárolhatod meg

Legolcsóbb elöl · az árak tartalmazzák a piactéri díjakat
Még nincsenek élő árak — árgyűjtő botjaink pár percenként frissítenek.

Vételi megbízások

Legmagasabb elöl · adj el azonnal a piacterek vételi megbízásainak
Még nem követünk vételi megbízásokat — árgyűjtő botjaink pár percenként frissítenek.

Árelőzmények

Minden piac · USD
Ehhez az időablakhoz még nincs elég előzmény.

Ezekben a ládákban található

16 további drop · Drop esély 13.3%
eSports 2014 Summer Case
Láda
eSports 2014 Summer Case
Láda megtekintése →

Ládanyitás-szimulátor

Valódi esélyek, valódi hangok — nulla valódi pénz
$2.49 kulccsal együtt
Kinyitva0
Elköltve$0.00
Visszakapva$0.00
Nettó+$0.00
Statisztikai szimuláció a Valve közzétett esélymodellje és az aktuális piaci árak alapján. Tárgy nem jön létre és nem cserél gazdát. A ládanyitás hosszú távú várható hozama negatív — ez az oldal pontosan azt mutatja meg, mennyire.
Szintén ebben: eSports 2014 Summer Case

Hasonló XM1014 skinek ebben az árkategóriában

$0.80 és $3.20 közötti áron
Összes megtekintése →

A(z) XM1014 | Red Python bemutatása

Áttekintés

A(z) XM1014 | Red Python egy Mil-Spec Grade weapon skin a Counter-Strike 2-ben. A(z) XM1014 skinjeinek családjába tartozik. A skin a(z) Red Python festést viseli. Grafikáját Grey színvilág uralja.

Kinézet és festés

A(z) XM1014 | Red Python a(z) Hydrographic festési stílussal készült. A(z) Red Python mintán alapul.

Állapotok és float

A(z) XM1014 | Red Python float (kopás) értéke 0.08 és 0.50 között mozog. Ennek megfelelően a következő állapotokban fordul elő: Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Az alacsonyabb float tisztább, kevésbé kopott megjelenést ad, míg a magasabb float látványosabb harci sérüléseket mutat.

StatTrak™ és Souvenir

Létezik StatTrak™ kiadása is, amely számolja a fegyverrel szerzett megerősített öléseket. Souvenir kiadása is létezik, amelyet a támogatott e-sport események nézői kaphatnak dropként.

Eredet és gyűjtemény

A(z) XM1014 | Red Python a következőből nyitható ki: eSports 2014 Summer Case. A következő gyűjtemény része: The eSports 2014 Summer Collection.

Árak és elérhetőség

A(z) XM1014 | Red Python árai jelenleg $1.60 összegtől indulnak. Állapottól és verziótól függően az árak $1.60 és $31.63 között mozognak.

Hogyan vásárold meg

A(z) XM1014 | Red Python megvásárlásához hasonlítsd össze a megbízható CS2 piacterek ajánlatait egymás mellett a CS2Skins.gg-n. Minden ár tartalmazza a piactéri díjakat, így a feltüntetett összeg az, amit ténylegesen fizetsz.

Gyakori kérdések

Mennyibe kerül a(z) XM1014 | Red Python?

A(z) XM1014 | Red Python legalacsonyabb ára jelenleg $1.60. Az összes állapotot és verziót nézve az árak $1.60 és $31.63 között mozognak.

Milyen float (kopás) értékekkel rendelkezik a(z) XM1014 | Red Python?

A(z) XM1014 | Red Python float értéke 0.08 és 0.50 között mozog, így a következő állapotokban érhető el: Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.

Elérhető a(z) XM1014 | Red Python StatTrak™ változatban?

Igen, a(z) XM1014 | Red Python elérhető StatTrak™ kiadásban.

Melyik ládából származik a(z) XM1014 | Red Python?

A(z) XM1014 | Red Python a következőből szerezhető meg: eSports 2014 Summer Case.