Anodized Navy
Powerful and accurate, the AUG scoped assault rifle compensates for its long reload times with low spread and a high rate of fire. This memento from Ali has been painted with a chrome base coat and candied in transparent navy anodized effect paint.\n\nI already lost one man to Valeria's lies... I don't intend to lose anyone else - Felix Riley, Commanding Officer
De unde cumperi
Listări live
Ordine de cumpărare
Registru de ordine
- $26.981
- $18.831
- $18.681
- $24.742
- $25.231
- $25.282
- $25.701
- $25.812
- $26.131
- $26.671
- $26.872
- $26.922
- $26.951
- $26.981
- $27.031
Istoricul prețului
Skinuri AUG similare în acest interval de preț
Totul despre AUG | Anodized Navy
Prezentare generală
AUG | Anodized Navy este un weapon skin Mil-Spec Grade în Counter-Strike 2. Face parte din familia de skinuri pentru AUG. Skinul poartă finisajul Anodized Navy. Grafica sa este dominată de o schemă de culori Blue.
Aspect & finisaj
AUG | Anodized Navy este vopsit folosind stilul de finisaj Anodized. Are la bază pattern-ul Anodized Navy.
Exterioare & float
Valoarea float (uzura) pentru AUG | Anodized Navy variază între 0.00 și 0.08. Prin urmare, poate fi găsit în Factory New and Minimal Wear. Un float mai mic înseamnă un aspect mai curat, mai puțin uzat, în timp ce un float mai mare arată urme de luptă mai vizibile.
StatTrak™ & Souvenir
Există și o ediție Souvenir, oferită ca drop spectatorilor în timpul evenimentelor esports suportate.
Origine & colecție
Face parte din The Alpha Collection.
Preț & disponibilitate
Prețurile pentru AUG | Anodized Navy pornesc în acest moment de la $24.40. În funcție de condiție și versiune, prețurile variază între $24.40 și $537.71. Listările live sunt comparate pe 26 marketplace-uri pe CS2Skins.gg. Chiar acum, cea mai ieftină ofertă vine de la Avan.Market.
Tendințe de preț
În ultimele 7d, prețul a scăzut cu 1.7%. Maximul său istoric este $200.00, iar minimul istoric este $14.73. Aproximativ 2,557 vânzări au fost înregistrate în perioada selectată.
Cum cumperi
Ca să cumperi AUG | Anodized Navy, compară ofertele marketplace-urilor CS2 de încredere, una lângă alta, pe CS2Skins.gg. Toate prețurile includ comisioanele marketplace-urilor, deci suma afișată este exact cât plătești.
Întrebări frecvente
Cât costă AUG | Anodized Navy?
AUG | Anodized Navy pornește în acest moment de la $24.40. Pe toate condițiile și versiunile, prețurile variază între $24.40 și $537.71.
Ce valori float (uzură) are AUG | Anodized Navy?
Valoarea float pentru AUG | Anodized Navy variază între 0.00 și 0.08, ceea ce îl face disponibil în Factory New and Minimal Wear.
Are AUG | Anodized Navy o versiune StatTrak™?
Nu, AUG | Anodized Navy nu este disponibil cu StatTrak™.
De unde pot cumpăra AUG | Anodized Navy?
Poți cumpăra AUG | Anodized Navy de pe 26 marketplace-uri comparate pe CS2Skins.gg. Cea mai ieftină ofertă este acum pe Avan.Market.



