Commando Company
Powerful and accurate, the AUG scoped assault rifle compensates for its long reload times with low spread and a high rate of fire. A green hydrographic flecktarn camo pattern has been applied.\n\nTranslated, Flecktarn means \"spot camouflage\", or exactly what you WON'T be doing
Waar te koop
Live aanbiedingen
Orderboek
- $0.0310
- $0.282
Prijsgeschiedenis
Vergelijkbare AUG skins in deze prijsklasse
Over de AUG | Commando Company
Overzicht
De AUG | Commando Company is een Consumer Grade weapon skin in Counter-Strike 2. Hij behoort tot de skinfamilie van de AUG. De skin heeft de Commando Company-finish. Het artwork wordt gedomineerd door een Grey kleurenschema.
Uiterlijk & finish
De AUG | Commando Company is geschilderd met de Hydrographic finish-stijl. Hij is gebaseerd op het Commando Company-patroon.
Exteriors & float
De float-waarde (slijtage) van de AUG | Commando Company loopt van 0.00 tot 0.65. Daardoor is hij te vinden in Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Een lagere float geeft een schoner, minder versleten uiterlijk, terwijl een hogere float meer zichtbare gevechtsschade toont.
StatTrak™ & Souvenir
Er bestaat ook een Souvenir-editie, die tijdens ondersteunde esports-evenementen aan kijkers wordt gedropt.
Herkomst & collectie
Hij maakt deel uit van The Boreal Collection.
Prijzen & beschikbaarheid
Prijzen voor de AUG | Commando Company beginnen momenteel bij $0.01. Afhankelijk van conditie en versie lopen de prijzen van $0.01 tot $201.57. Live aanbiedingen worden vergeleken op 20 marktplaatsen op CS2Skins.gg. Op dit moment komt het goedkoopste aanbod van Buff.163.
Prijstrends
In de afgelopen 7d is de prijs met 66.7% gedaald. De hoogste prijs ooit is $0.03 en de laagste ooit is $0.01. In de geselecteerde periode zijn ongeveer 112 verkopen geregistreerd.
Hoe te kopen
Wil je de AUG | Commando Company kopen? Vergelijk dan aanbiedingen van betrouwbare CS2-marktplaatsen naast elkaar op CS2Skins.gg. Alle prijzen zijn inclusief marktplaatsfees, dus het getoonde bedrag is wat je daadwerkelijk betaalt.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost de AUG | Commando Company?
De AUG | Commando Company begint momenteel bij $0.01. Over alle condities en versies heen lopen de prijzen van $0.01 tot $201.57.
Welke float-waarden (slijtage) heeft de AUG | Commando Company?
De float-waarde van de AUG | Commando Company loopt van 0.00 tot 0.65, waardoor hij beschikbaar is in Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.
Heeft de AUG | Commando Company een StatTrak™-versie?
Nee, de AUG | Commando Company is niet beschikbaar met StatTrak™.
Waar kan ik de AUG | Commando Company kopen?
Je kunt de AUG | Commando Company kopen op 20 marktplaatsen die op CS2Skins.gg worden vergeleken. Het goedkoopste aanbod staat momenteel op Buff.163.






