Snake Pit
Powerful and accurate, the AUG scoped assault rifle compensates for its long reload times with low spread and a high rate of fire. A custom pattern of snakes and amphibians has been applied.\n\nActing on ill intentions
Her kan du købe
Live-annoncer
Købsordrer
Ordrebog
- $0.0368
- $0.0280
- $0.01607
- $0.031
- $0.0417
- $0.052
- $0.075
- $0.0850
- $0.09126
- $0.1053
- $0.1312
- $0.268
Prishistorik
Findes i cases
Lignende AUG-skins i denne prisklasse
Om AUG | Snake Pit
Overblik
AUG | Snake Pit er en weapon skin af Consumer Grade-sjældenhed i Counter-Strike 2. Det hører til AUG-familien af skins. Skinnet har Snake Pit-finishen. Designet er domineret af farven Black.
Udseende og finish
AUG | Snake Pit er malet med finish-stilen Hydrographic. Det er baseret på mønstret Snake Pit.
Eksteriører og float
Float-værdien (slid) for AUG | Snake Pit går fra 0.00 til 0.55. Det betyder, at det findes i Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. En lavere float giver et renere, mindre slidt udseende, mens en højere float viser tydeligere kampskader.
StatTrak™ og Souvenir
Der findes også en Souvenir-udgave, som droppes til seere under understøttede esportsevents.
Oprindelse og samling
AUG | Snake Pit kan fås ved at åbne Austin 2025 Anubis Souvenir Package. Det er en del af The Anubis Collection.
Priser og tilgængelighed
Priser på AUG | Snake Pit starter i øjeblikket ved $0.02. Afhængigt af stand og version spænder priserne fra $0.02 til $4.40. Live-annoncer sammenlignes på tværs af 25 markedspladser på CS2Skins.gg. Lige nu kommer det billigste tilbud fra iTrade.GG.
Pristendenser
Over de seneste 7d er prisen faldet med 31.3%. Den højeste pris nogensinde er $0.50, og den laveste er $0.01. Omkring 2,533 salg blev registreret i den valgte periode.
Sådan køber du
For at købe AUG | Snake Pit kan du sammenligne tilbud fra betroede CS2-markedspladser side om side på CS2Skins.gg. Alle priser inkluderer markedspladsgebyrer, så det viste beløb er det, du faktisk betaler.
Ofte stillede spørgsmål
Hvad koster AUG | Snake Pit?
AUG | Snake Pit starter i øjeblikket ved $0.02. På tværs af alle stande og versioner spænder priserne fra $0.02 til $4.40.
Hvilke float-værdier (slid) har AUG | Snake Pit?
Float-værdien for AUG | Snake Pit går fra 0.00 til 0.55, hvilket gør det tilgængeligt i Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.
Findes AUG | Snake Pit i en StatTrak™-version?
Nej, AUG | Snake Pit fås ikke med StatTrak™.
Hvor kan jeg købe AUG | Snake Pit?
Du kan købe AUG | Snake Pit på tværs af 25 markedspladser, der sammenlignes på CS2Skins.gg. Det billigste tilbud findes i øjeblikket på iTrade.GG.
Hvilken case kommer AUG | Snake Pit fra?
AUG | Snake Pit kan fås fra Austin 2025 Anubis Souvenir Package.







