Container
Austin 2025 Challengers Sticker Capsule
This capsule contains a single Austin 2025 Challengers participant Paper, Foil, Holo, or Gold sticker.\n\n50% of the proceeds from the sale of this capsule support the included organizations.\n\nThat sticker can be applied to any weapon you own and can be scraped to look more worn. You can scrape the same sticker multiple times, making it a bit more worn each time, until it is removed from the weapon.
Harga case semasa
$0.13−8.3%
Simulator buka case
Peluang sebenar, bunyi sebenar — sifar wang sebenar
Dibuka0
Dibelanjakan$0.00
Dipulangkan$0.00
Bersih+$0.00
Simulasi statistik menggunakan model peluang yang diterbitkan oleh Valve dan harga pasaran semasa. Tiada item dicipta atau didagangkan. Pulangan jangkaan jangka panjang daripada membuka case adalah negatif — halaman ini wujud untuk menunjukkan betapa negatifnya.
Pembukaan terkini
Tarikan komuniti terbaru daripada bekas ini
Tiada pembukaan direkodkan lagi — jadilah yang pertama di atas.
Kebarangkalian drop
Peluang mengikut model yang diterbitkan oleh Valve — setiap peringkat kelangkaan lebih kurang 5× lebih jarang daripada peringkat di bawahnya, dinormalkan berdasarkan gred yang boleh digugurkan oleh container ini. Item istimewa pisau/sarung tangan, jika ada, mengisi peringkat gold.
Mil-Spec
80.13%
9 item · 1 dalam 1.25
Restricted
16.03%
9 item · 1 dalam 6
Classified
3.21%
9 item · 1 dalam 31
Covert
0.64%
9 item · 1 dalam 156
Covert · 9 item
Sticker
Falcons (Gold) | Austin 2025
$1.95
Sticker
FURIA (Gold) | Austin 2025
$1.08
Sticker
3DMAX (Gold) | Austin 2025
$1.02
Sticker
Virtus.Pro (Gold) | Austin 2025
$0.96
Sticker
FaZe Clan (Gold) | Austin 2025
$0.85
Sticker
M80 (Gold) | Austin 2025
$0.73
Sticker
MIBR (Gold) | Austin 2025
$0.67
Sticker
BLAST.tv (Gold) | Austin 2025
$0.51
Sticker
paiN Gaming (Gold) | Austin 2025
$0.49
Classified · 9 item
Sticker
Falcons (Holo) | Austin 2025
$3.12
Sticker
M80 (Holo) | Austin 2025
$2.17
Sticker
FURIA (Holo) | Austin 2025
$1.57
Sticker
3DMAX (Holo) | Austin 2025
$1.41
Sticker
FaZe Clan (Holo) | Austin 2025
$1.41
Sticker
Virtus.Pro (Holo) | Austin 2025
$1.19
Sticker
MIBR (Holo) | Austin 2025
$0.96
Sticker
paiN Gaming (Holo) | Austin 2025
$0.81
Sticker
BLAST.tv (Holo) | Austin 2025
$0.28
Restricted · 9 item
Sticker
3DMAX (Foil) | Austin 2025
$0.57
Sticker
Falcons (Foil) | Austin 2025
$0.22
Sticker
FaZe Clan (Foil) | Austin 2025
$0.08
Sticker
M80 (Foil) | Austin 2025
$0.05
Sticker
Virtus.Pro (Foil) | Austin 2025
$0.04
Sticker
FURIA (Foil) | Austin 2025
$0.03
Sticker
MIBR (Foil) | Austin 2025
$0.02
Sticker
paiN Gaming (Foil) | Austin 2025
$0.02
Sticker
BLAST.tv (Foil) | Austin 2025
$0.01
Mil-Spec · 9 item
Nilai pembukaan
Pulangan jangkaan satu pembukaan — setiap hasil wear, StatTrak dan fasa Doppler ditimbang mengikut peluang drop pada harga pasaran langsung.
Kos setiap pembukaan$0.13
Pulangan jangkaan$0.08
ROI jangkaan−39.1%
Dari mana datangnya nilai
Classified$0.05
Restricted$0.02
Mil-Spec$0.01
Covert$0.01
