Container
Austin 2025 Legends Autograph Capsule
This capsule contains a single Paper, Foil, Holo, or Gold sticker autographed by one of the Legends players at Austin 2025.\n\n50% of the proceeds from the sale of this capsule support the included players and organizations.\n\nThat sticker can be applied to any weapon you own and can be scraped to look more worn. You can scrape the same sticker multiple times, making it a bit more worn each time, until it is removed from the weapon.
Huidige caseprijs
$0.16−74.5%
Unbox-simulator
Echte kansen, echte geluiden — geen echt geld
Geopend0
Uitgegeven$0.00
Terugverdiend$0.00
Netto+$0.00
Statistische simulatie op basis van het door Valve gepubliceerde kansenmodel en actuele marktprijzen. Er worden geen items aangemaakt of verhandeld. De verwachte opbrengst van cases openen is op de lange termijn negatief — deze pagina bestaat om te laten zien hóé negatief.
Recente openingen
Nieuwste community-pulls uit deze container
Nog geen openingen gelogd — wees hierboven de eerste.
Dropkansen
De kansen volgen het door Valve gepubliceerde model — elke zeldzaamheidstier is ongeveer 5× zeldzamer dan de tier eronder, genormaliseerd over de tiers die deze container kan droppen. Speciale mes-/handschoen-items, indien aanwezig, vormen de goudtier.
Mil-Spec
80.13%
39 items · 1 op 1.25
Restricted
16.03%
39 items · 1 op 6
Classified
3.21%
39 items · 1 op 31
Covert
0.64%
39 items · 1 op 156
Covert · 39 items
Sticker
donk (Gold) | Austin 2025
$16.59
Sticker
jL (Gold) | Austin 2025
$6.70
Sticker
ZywOo (Gold) | Austin 2025
$6.65
Sticker
iM (Gold) | Austin 2025
$4.75
Sticker
Twistzz (Gold) | Austin 2025
$4.43
Sticker
ropz (Gold) | Austin 2025
$3.92
Sticker
XANTARES (Gold) | Austin 2025
$2.84
Sticker
zont1x (Gold) | Austin 2025
$2.65
Sticker
magixx (Gold) | Austin 2025
$2.45
Sticker
sh1ro (Gold) | Austin 2025
$2.33
Sticker
apEX (Gold) | Austin 2025
$2.09
Sticker
w0nderful (Gold) | Austin 2025
$1.96
Sticker
Aleksib (Gold) | Austin 2025
$1.71
Sticker
Senzu (Gold) | Austin 2025
$1.65
Sticker
b1t (Gold) | Austin 2025
$1.47
Sticker
huNter- (Gold) | Austin 2025
$1.43
Sticker
chopper (Gold) | Austin 2025
$1.39
Sticker
Snax (Gold) | Austin 2025
$1.34
Sticker
FlameZ (Gold) | Austin 2025
$1.29
Sticker
NAF (Gold) | Austin 2025
$1.25
Sticker
woxic (Gold) | Austin 2025
$1.12
Sticker
Heavygod (Gold) | Austin 2025
$1.09
Sticker
xertioN (Gold) | Austin 2025
$1.09
Sticker
hades (Gold) | Austin 2025
$1.03
Sticker
mezii (Gold) | Austin 2025
$1.02
Sticker
MAJ3R (Gold) | Austin 2025
$0.99
Sticker
Jimpphat (Gold) | Austin 2025
$0.89
Sticker
siuhy (Gold) | Austin 2025
$0.87
Sticker
ultimate (Gold) | Austin 2025
$0.87
Sticker
Spinx (Gold) | Austin 2025
$0.86
Sticker
Wicadia (Gold) | Austin 2025
$0.86
Sticker
Techno4K (Gold) | Austin 2025
$0.85
Sticker
torzsi (Gold) | Austin 2025
$0.85
Sticker
mzinho (Gold) | Austin 2025
$0.81
Sticker
Brollan (Gold) | Austin 2025
$0.78
Sticker
jottAAA (Gold) | Austin 2025
$0.76
Sticker
NertZ (Gold) | Austin 2025
$0.75
Sticker
bLitz (Gold) | Austin 2025
$0.74
Sticker
malbsMd (Gold) | Austin 2025
$0.61
Classified · 39 items
Sticker
donk (Holo) | Austin 2025
$3.60
Sticker
iM (Holo) | Austin 2025
$1.72
Sticker
jL (Holo) | Austin 2025
$1.55
Sticker
NAF (Holo) | Austin 2025
$1.40
Sticker
ZywOo (Holo) | Austin 2025
$1.00
Sticker
ropz (Holo) | Austin 2025
$0.99
Sticker
Twistzz (Holo) | Austin 2025
$0.76
Sticker
jottAAA (Holo) | Austin 2025
$0.70
Sticker
siuhy (Holo) | Austin 2025
$0.70
Sticker
sh1ro (Holo) | Austin 2025
$0.64
Sticker
Senzu (Holo) | Austin 2025
$0.58
Sticker
zont1x (Holo) | Austin 2025
$0.51
Sticker
XANTARES (Holo) | Austin 2025
$0.46
Sticker
hades (Holo) | Austin 2025
$0.35
Sticker
ultimate (Holo) | Austin 2025
$0.31
Sticker
Snax (Holo) | Austin 2025
$0.28
Sticker
huNter- (Holo) | Austin 2025
$0.28
Sticker
magixx (Holo) | Austin 2025
$0.28
Sticker
NertZ (Holo) | Austin 2025
$0.23
Sticker
b1t (Holo) | Austin 2025
$0.23
Sticker
apEX (Holo) | Austin 2025
$0.22
Sticker
mzinho (Holo) | Austin 2025
$0.22
Sticker
Aleksib (Holo) | Austin 2025
$0.20
Sticker
Techno4K (Holo) | Austin 2025
$0.20
Sticker
Heavygod (Holo) | Austin 2025
$0.19
Sticker
Wicadia (Holo) | Austin 2025
$0.19
Sticker
w0nderful (Holo) | Austin 2025
$0.19
Sticker
chopper (Holo) | Austin 2025
$0.17
Sticker
FlameZ (Holo) | Austin 2025
$0.16
Sticker
MAJ3R (Holo) | Austin 2025
$0.16
Sticker
Spinx (Holo) | Austin 2025
$0.16
Sticker
bLitz (Holo) | Austin 2025
$0.16
Sticker
torzsi (Holo) | Austin 2025
$0.16
Sticker
woxic (Holo) | Austin 2025
$0.16
Sticker
xertioN (Holo) | Austin 2025
$0.16
Sticker
Jimpphat (Holo) | Austin 2025
$0.15
Sticker
malbsMd (Holo) | Austin 2025
$0.15
Sticker
mezii (Holo) | Austin 2025
$0.15
Sticker
Brollan (Holo) | Austin 2025
$0.14
Restricted · 39 items
Sticker
donk (Foil) | Austin 2025
$1.00
Sticker
iM (Foil) | Austin 2025
$0.25
Sticker
jL (Foil) | Austin 2025
$0.22
Sticker
Twistzz (Foil) | Austin 2025
$0.17
Sticker
NAF (Foil) | Austin 2025
$0.15
Sticker
ZywOo (Foil) | Austin 2025
$0.11
Sticker
ropz (Foil) | Austin 2025
$0.11
Sticker
XANTARES (Foil) | Austin 2025
$0.10
Sticker
sh1ro (Foil) | Austin 2025
$0.08
Sticker
xertioN (Foil) | Austin 2025
$0.08
Sticker
zont1x (Foil) | Austin 2025
$0.06
Sticker
magixx (Foil) | Austin 2025
$0.05
Sticker
siuhy (Foil) | Austin 2025
$0.04
Sticker
Senzu (Foil) | Austin 2025
$0.03
Sticker
b1t (Foil) | Austin 2025
$0.03
Sticker
chopper (Foil) | Austin 2025
$0.03
Sticker
hades (Foil) | Austin 2025
$0.03
Sticker
jottAAA (Foil) | Austin 2025
$0.03
Sticker
ultimate (Foil) | Austin 2025
$0.03
Sticker
w0nderful (Foil) | Austin 2025
$0.03
Sticker
Aleksib (Foil) | Austin 2025
$0.02
Sticker
Brollan (Foil) | Austin 2025
$0.02
Sticker
FlameZ (Foil) | Austin 2025
$0.02
Sticker
Heavygod (Foil) | Austin 2025
$0.02
Sticker
Jimpphat (Foil) | Austin 2025
$0.02
Sticker
MAJ3R (Foil) | Austin 2025
$0.02
Sticker
NertZ (Foil) | Austin 2025
$0.02
Sticker
Snax (Foil) | Austin 2025
$0.02
Sticker
Spinx (Foil) | Austin 2025
$0.02
Sticker
Techno4K (Foil) | Austin 2025
$0.02
Sticker
Wicadia (Foil) | Austin 2025
$0.02
Sticker
apEX (Foil) | Austin 2025
$0.02
Sticker
bLitz (Foil) | Austin 2025
$0.02
Sticker
huNter- (Foil) | Austin 2025
$0.02
Sticker
mezii (Foil) | Austin 2025
$0.02
Sticker
mzinho (Foil) | Austin 2025
$0.02
Sticker
torzsi (Foil) | Austin 2025
$0.02
Sticker
woxic (Foil) | Austin 2025
$0.02
Sticker
malbsMd (Foil) | Austin 2025
$0.01
Mil-Spec · 39 items
Sticker
donk | Austin 2025
$0.27
Sticker
jL | Austin 2025
$0.16
Sticker
ropz | Austin 2025
$0.05
Sticker
ZywOo | Austin 2025
$0.02
Sticker
bLitz | Austin 2025
$0.02
Sticker
xertioN | Austin 2025
$0.02
Sticker
Aleksib | Austin 2025
$0.01
Sticker
Brollan | Austin 2025
$0.01
Sticker
FlameZ | Austin 2025
$0.01
Sticker
Heavygod | Austin 2025
$0.01
Sticker
Jimpphat | Austin 2025
$0.01
Sticker
MAJ3R | Austin 2025
$0.01
Sticker
NAF | Austin 2025
$0.01
Sticker
NertZ | Austin 2025
$0.01
Sticker
Senzu | Austin 2025
$0.01
Sticker
Snax | Austin 2025
$0.01
Sticker
Spinx | Austin 2025
$0.01
Sticker
Techno4K | Austin 2025
$0.01
Sticker
Twistzz | Austin 2025
$0.01
Sticker
Wicadia | Austin 2025
$0.01
Sticker
XANTARES | Austin 2025
$0.01
Sticker
apEX | Austin 2025
$0.01
Sticker
b1t | Austin 2025
$0.01
Sticker
chopper | Austin 2025
$0.01
Sticker
hades | Austin 2025
$0.01
Sticker
huNter- | Austin 2025
$0.01
Sticker
iM | Austin 2025
$0.01
Sticker
jottAAA | Austin 2025
$0.01
Sticker
magixx | Austin 2025
$0.01
Sticker
malbsMd | Austin 2025
$0.01
Sticker
mezii | Austin 2025
$0.01
Sticker
mzinho | Austin 2025
$0.01
Sticker
sh1ro | Austin 2025
$0.01
Sticker
siuhy | Austin 2025
$0.01
Sticker
torzsi | Austin 2025
$0.01
Sticker
ultimate | Austin 2025
$0.01
Sticker
w0nderful | Austin 2025
$0.01
Sticker
woxic | Austin 2025
$0.01
Sticker
zont1x | Austin 2025
$0.01
Openingswaarde
Verwachte opbrengst van één opening — elke slijtage-, StatTrak- en Doppler-phase-uitkomst gewogen naar dropkans tegen live marktprijzen.
Kosten per opening$0.16
Verwachte opbrengst$0.06
Verwachte ROI−62.1%
Waar de waarde vandaan komt
Mil-Spec$0.02
Classified$0.02
Covert$0.01
Restricted$0.01
