Crimson Web
As expensive as it is powerful, the Desert Eagle is an iconic pistol that is difficult to master but surprisingly accurate at long range. It has been painted using a spider web-patterned hydrographic over a red base coat and finished with a semi-gloss topcoat.\n\nBe careful where you walk, you never know where the web is spread
Her kan du købe
Live-annoncer
Købsordrer
Ordrebog
- $9.935
- $9.7812
- $9.492
- $9.3453
- $9.191
- $9.041
- $8.6033
- $8.301
- $5.941
- $1.481
- $1.191
- $10.361
- $10.371
- $10.382
- $10.4211
- $10.439
- $10.671
- $10.971
- $11.071
- $11.101
- $11.121
- $11.181
- $14.881
Prishistorik
Findes i cases
Lignende Desert Eagle-skins i denne prisklasse
Om Desert Eagle | Crimson Web
Overblik
Desert Eagle | Crimson Web er en weapon skin af Restricted-sjældenhed i Counter-Strike 2. Det hører til Desert Eagle-familien af skins. Skinnet har Crimson Web-finishen. Designet er domineret af farven Red.
Udseende og finish
Desert Eagle | Crimson Web er malet med finish-stilen Hydrographic. Det er baseret på mønstret Crimson Web.
Eksteriører og float
Float-værdien (slid) for Desert Eagle | Crimson Web går fra 0.06 til 0.80. Det betyder, at det findes i Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. En lavere float giver et renere, mindre slidt udseende, mens en højere float viser tydeligere kampskader.
StatTrak™ og Souvenir
En StatTrak™-udgave er tilgængelig og tæller bekræftede drab med våbnet. Der findes også en Souvenir-udgave, som droppes til seere under understøttede esportsevents.
Oprindelse og samling
Desert Eagle | Crimson Web kan fås ved at åbne eSports 2014 Summer Case. Det er en del af The eSports 2014 Summer Collection.
Priser og tilgængelighed
Priser på Desert Eagle | Crimson Web starter i øjeblikket ved $9.54. Afhængigt af stand og version spænder priserne fra $9.54 til $816.43. Live-annoncer sammenlignes på tværs af 29 markedspladser på CS2Skins.gg. Lige nu kommer det billigste tilbud fra SkinBaron.
Pristendenser
Over de seneste 7d er prisen steget med 1.4%. Den højeste pris nogensinde er $18.84, og den laveste er $9.16. Omkring 2,530 salg blev registreret i den valgte periode.
Sådan køber du
For at købe Desert Eagle | Crimson Web kan du sammenligne tilbud fra betroede CS2-markedspladser side om side på CS2Skins.gg. Alle priser inkluderer markedspladsgebyrer, så det viste beløb er det, du faktisk betaler.
Ofte stillede spørgsmål
Hvad koster Desert Eagle | Crimson Web?
Desert Eagle | Crimson Web starter i øjeblikket ved $9.54. På tværs af alle stande og versioner spænder priserne fra $9.54 til $816.43.
Hvilke float-værdier (slid) har Desert Eagle | Crimson Web?
Float-værdien for Desert Eagle | Crimson Web går fra 0.06 til 0.80, hvilket gør det tilgængeligt i Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.
Findes Desert Eagle | Crimson Web i en StatTrak™-version?
Ja, der findes en StatTrak™-udgave af Desert Eagle | Crimson Web.
Hvor kan jeg købe Desert Eagle | Crimson Web?
Du kan købe Desert Eagle | Crimson Web på tværs af 29 markedspladser, der sammenlignes på CS2Skins.gg. Det billigste tilbud findes i øjeblikket på SkinBaron.
Hvilken case kommer Desert Eagle | Crimson Web fra?
Desert Eagle | Crimson Web kan fås fra eSports 2014 Summer Case.







