Rozšíření
Desert Eagle | Eastern Enigma
Desert Eagle

Eastern Enigma

Classified·Rozsah floatu 0.00–1.00

As expensive as it is powerful, the Desert Eagle is an iconic pistol that is difficult to master but surprisingly accurate at long range. It has been custom painted with a metallic silver, black, and blue design.\n\nDon't lose the thread

Battle-Scarred · 22 kde koupit
$11.76
−1.0% · 7d
Průměr období: $14.12
Minimum
$11.76
Maximum
$400.00
Trhy
22
Varianty
5

Kde koupit

Nejlevnější první · ceny zahrnují poplatky tržiště
YouPin898
43 nabídky · 0% poplatek
$11.76
Nejlepší cena
Ecosteam
312 nabídky · 0% poplatek
$12.03
+$0.27
CSFloat
41 nabídky · 0% poplatek
$12.49
+$0.73
SkinOut
1 nabídky · 0% poplatek
$12.54
+$0.78
Waxpeer
252 nabídky · 0% poplatek
$12.60
+$0.84 · Medián $12.78
LIS-SKINS
288 nabídky · 10% poplatek
$12.63
+$0.87
HaloSkins
42 nabídky · 0% poplatek
$12.63
+$0.87
SkinBaron
3 nabídky · 0% poplatek
$12.63
+$0.87
CS.MONEY Market
111 nabídky · 5% poplatek
$12.71
+$0.95
UUSkins
43 nabídky · 0% poplatek
$12.75
+$0.99
Buff.163
24 nabídky · 0% poplatek
$12.76
+$1.00
DMarket
1 nabídky · 0% poplatek
$12.77
+$1.01
White.Market
316 nabídky · 0% poplatek
$13.30
+$1.54
SkinFlow
26 nabídky · 0% poplatek
$13.37
+$1.61
CS.MONEY
167 nabídky · 0% poplatek
$13.60
+$1.84
Avan.Market
1 nabídky · 0% poplatek
$13.65
+$1.89
Market.CSGO
27 nabídky · 0% poplatek
$14.13
+$2.37
Skin.place
43 nabídky · 0% poplatek
$14.24
+$2.48
Skinport
13 nabídky · 0% poplatek
$14.36
+$2.60 · Medián $23.92
ShadowPay
1 nabídky · 0% poplatek
$16.27
+$4.51
Steam
51 nabídky · 0% poplatek
$18.98
+$7.22
Skins.com
1 nabídky · 0% poplatek
$20.00
+$8.24

Aktuální nabídky

Jednotlivé nabídky s floatem a vzorem · nejlevnější první
Float 0.8677668571472168
Seed 797 · 21h
$12.46
84 CNY
Float 0.82288825511932373
Seed 58 · 21m
$12.53
84.49 CNY
Float 0.7626531720161438
Seed 811 · 6h
$12.55
84.6 CNY
Float 0.80983048677444458
Seed 41 · 9h
$12.56
84.7 CNY
Float 0.69186359643936157
Seed 35 · 10h
$12.58
84.8 CNY
Float 0.85746550559997559
Seed 269 · 2d
$12.59
84.9 CNY
Float 0.66979300975799561
Seed 658 · 3d
$12.61
85 CNY
Float 0.95000022649765004
Seed 704 · 20d
$12.63
12.63 USD
Float 0.77079677581787098
Seed 98 · 21d
$12.63
12.63 USD
Float 0.67828863859176602
Seed 895 · 21d
$12.63
12.63 USD
1 / 6

Nákupní příkazy

Nejvyšší první · prodej okamžitě do nákupních příkazů tržišť
Steam Buy Order
2,052 příkazy · 15% poplatek
$18.80
Nejvyšší nabídka
Market.CSGO Buy Order
1 příkazy · 5% poplatek
$12.92
−$5.88
Buff.163 Buy Order
9 příkazy · 3% poplatek
$12.16
−$6.64
YouPin898 Buy Order
1 příkazy · 0% poplatek
$12.01
−$6.79
DMarket Buy Order
10 příkazy · 2% poplatek
$11.49
−$7.31
Ecosteam Buy Order
1,050 příkazy · 0% poplatek
$11.20
−$7.60
Nejvyšší otevřené příkazy
Buff.163
0.99-1.00
$13.36
Ks 1 · 90 CNY
Buff.163
$12.17
Ks 1 · 82 CNY
YouPin898
$12.01
Ks 9 · 81 CNY
YouPin898
$11.87
Ks 4 · 80 CNY
YouPin898
$11.72
Ks 1 · 79 CNY
YouPin898
$11.57
Ks 1 · 78 CNY
YouPin898
$11.27
Ks 1 · 76 CNY
YouPin898
$10.38
Ks 8 · 70 CNY
Buff.163
$8.46
Ks 1 · 57 CNY
Buff.163
$8.02
Ks 5 · 54 CNY
1 / 2

Kniha příkazů

Nákupní vs. prodejní příkazy agregované podle cenové hladiny napříč sledovanými tržišti
Spread $0.29
533518
-$0.35$4.05$8.44$12.84$17.24
Poptávka · nákupní příkazy
CenaKs
  1. $12.171
  2. $12.019
  3. $11.874
  4. $11.721
  5. $11.571
  6. $11.271
  7. $10.388
  8. $8.461
  9. $8.025
  10. $4.451
  11. $3.861
  12. $0.891
Nabídka · prodejní nabídky
CenaKs
  1. $12.461
  2. $12.531
  3. $12.551
  4. $12.561
  5. $12.581
  6. $12.591
  7. $12.611
  8. $12.6320
  9. $12.761
  10. $12.801
  11. $12.841
  12. $13.041

Historie cen

Všechny trhy · USD
$15.05$14.38$13.71$13.03$12.36
Aug 23Aug 24Aug 26Aug 27Aug 28Aug 30
Otevírací
$14.12
Maximum
$20.00
Minimum
$10.38
Datových bodů
2,554

Podobné skiny pro Desert Eagle v této cenové kategorii

Ceny mezi $5.88 a $23.52
Zobrazit vše →

O předmětu Desert Eagle | Eastern Enigma

Přehled

Desert Eagle | Eastern Enigma je weapon skin vzácnosti Classified ve hře Counter-Strike 2. Patří do rodiny skinů pro Desert Eagle. Skin nese finish Eastern Enigma.

Vzhled a finish

Desert Eagle | Eastern Enigma je vytvořen technikou Gunsmith. Vychází ze vzoru Eastern Enigma.

Exteriéry a float

Float (opotřebení) skinu Desert Eagle | Eastern Enigma se pohybuje od 0.00 do 1.00. Díky tomu ho najdeš ve verzích Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Nižší float znamená čistší, méně opotřebovaný vzhled, zatímco vyšší float ukazuje viditelnější bojové poškození.

StatTrak™ a Souvenir

Existuje také edice Souvenir, která padá divákům během podporovaných esportových turnajů.

Původ a kolekce

Je součástí The Arabesque Collection.

Ceny a dostupnost

Ceny předmětu Desert Eagle | Eastern Enigma aktuálně začínají na $11.76. V závislosti na stavu a verzi se ceny pohybují od $11.76 do $400.00. Aktuální nabídky porovnáváme napříč 22 tržišti na CS2Skins.gg. Nejlevnější nabídka je právě teď na YouPin898.

Cenové trendy

Za období 7d cena klesla o 1.0 %. Historické maximum je $26.30 a historické minimum $0.88. Ve zvoleném období bylo zaznamenáno přibližně 2,554 prodejů.

Jak nakoupit

Pokud chceš koupit Desert Eagle | Eastern Enigma, porovnej na CS2Skins.gg nabídky ověřených CS2 tržišť vedle sebe. Všechny ceny zahrnují poplatky tržiště, takže zobrazená částka je to, co skutečně zaplatíš.

Časté dotazy

Kolik stojí Desert Eagle | Eastern Enigma?

Desert Eagle | Eastern Enigma aktuálně začíná na $11.76. Napříč všemi stavy a verzemi se ceny pohybují od $11.76 do $400.00.

Jaké float (opotřebení) hodnoty má Desert Eagle | Eastern Enigma?

Float hodnota předmětu Desert Eagle | Eastern Enigma se pohybuje od 0.00 do 1.00, takže je dostupný ve verzích Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.

Má Desert Eagle | Eastern Enigma verzi StatTrak™?

Ne, Desert Eagle | Eastern Enigma není dostupný ve verzi StatTrak™.

Kde můžu koupit Desert Eagle | Eastern Enigma?

Desert Eagle | Eastern Enigma můžeš koupit na 22 tržištích porovnávaných na CS2Skins.gg. Nejlevnější nabídka je aktuálně na YouPin898.