Black Sand
A less expensive option among the terrorist-exclusive assault rifles, the Galil AR is a serviceable weapon in medium to long-range combat. It has been custom pained in black and camo.\n\nMikah Baton is about to begin his campaign against the Coalition Taskforce
Tempat membeli
Listing langsung
Pesanan belian
Buku pesanan
- $0.312
- $0.252
- $0.246
- $0.2110
- $0.1930
- $0.183
- $0.1510
- $0.102
- $0.09195
- $0.081
- $0.312
- $0.324
- $0.331
- $0.345
- $0.358
- $0.3720
Sejarah harga
Ditemui dalam case
Skin Galil AR yang serupa dalam julat harga ini
Perihal Galil AR | Black Sand
Ringkasan
Galil AR | Black Sand ialah weapon skin bergred Mil-Spec Grade dalam Counter-Strike 2. Ia tergolong dalam keluarga skin Galil AR. Skin ini menampilkan finish Black Sand. Reka coraknya didominasi oleh skema warna Grey.
Rupa & finish
Galil AR | Black Sand dicat menggunakan gaya finish Custom Paint Job. Ia berasaskan pattern Black Sand.
Exterior & float
Nilai float (wear) Galil AR | Black Sand berjulat dari 0.00 hingga 1.00. Hasilnya, ia boleh ditemui dalam keadaan Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Float yang lebih rendah menghasilkan rupa yang lebih bersih dan kurang haus, manakala float yang lebih tinggi menunjukkan lebih banyak kesan pertempuran.
StatTrak™ & Souvenir
Edisi StatTrak™ tersedia dan mengira kill yang disahkan dibuat dengan senjata ini. Edisi Souvenir juga wujud dan digugurkan kepada penonton semasa acara esports yang disokong.
Asal usul & koleksi
Galil AR | Black Sand boleh diperoleh dengan membuka Glove Case. Ia sebahagian daripada The Glove Collection.
Harga & ketersediaan
Harga Galil AR | Black Sand kini bermula dari $0.31. Bergantung pada keadaan dan versi, harganya menjangkau dari $0.26 hingga $52.87. Listing langsung dibandingkan merentas 25 marketplace di CS2Skins.gg. Buat masa ini, tawaran termurah datang daripada DMarket.
Tren harga
Sepanjang 7d yang lalu, harga telah turun sebanyak 25.5%. Paras tertingginya sepanjang masa ialah $2.00 dan paras terendahnya sepanjang masa ialah $0.10. Sekitar 2,521 jualan direkodkan dalam tempoh yang dipilih.
Cara membeli
Untuk membeli Galil AR | Black Sand, bandingkan tawaran daripada marketplace CS2 yang dipercayai secara bersebelahan di CS2Skins.gg. Semua harga sudah termasuk yuran marketplace, jadi jumlah yang dipaparkan ialah apa yang anda benar-benar bayar.
Soalan lazim
Berapakah harga Galil AR | Black Sand?
Galil AR | Black Sand kini bermula dari $0.31. Merentas semua keadaan dan versi, harga berjulat dari $0.26 hingga $52.87.
Apakah nilai float (wear) yang ada pada Galil AR | Black Sand?
Nilai float Galil AR | Black Sand berjulat dari 0.00 hingga 1.00, menjadikannya tersedia dalam keadaan Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.
Adakah Galil AR | Black Sand mempunyai versi StatTrak™?
Ya, edisi StatTrak™ untuk Galil AR | Black Sand tersedia.
Di manakah saya boleh membeli Galil AR | Black Sand?
Anda boleh membeli Galil AR | Black Sand merentas 25 marketplace yang dibandingkan di CS2Skins.gg. Tawaran termurah kini terdapat di DMarket.
Daripada case manakah Galil AR | Black Sand diperoleh?
Galil AR | Black Sand boleh diperoleh daripada Glove Case.







