Επέκταση
M4A4 | Mainframe
Industrial Grade·Εύρος float 0.00–0.50

More accurate but less damaging than its AK-47 counterpart, the M4A4 is the full-auto assault rifle of choice for CTs. A black and white circuit board pattern has been applied.\n\nAt the heart of it all

Battle-Scarred · 25 πού να αγοράσεις
$0.02
−10.0% · 7ημ
Μ.Ο. περιόδου: $0.03
Χαμηλό
$0.02
Υψηλό
$55.00
Αγορές
25
Παραλλαγές
5

Πού να αγοράσεις

Πρώτα οι φθηνότερες · οι τιμές περιλαμβάνουν τις προμήθειες της αγοράς
iTrade.GG
0 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.02
Καλύτερη τιμή
CS.MONEY
1 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.03
+$0.01
YouPin898
34 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.03
+$0.01
SkinBaron
17 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.03
+$0.01
Buff.163
174 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.03
+$0.01
CSFloat
15 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.03
+$0.01
Skinport
47 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.05
+$0.03 · Διάμεσος $0.06
HaloSkins
49 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.05
+$0.03
SkinOut
1 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.05
+$0.03
ExeSkins
37 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.05
+$0.03
LootFarm
1 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.06
+$0.04
Waxpeer
1 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.07
+$0.05 · Διάμεσος $0.09
Steam
179 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.07
+$0.05
TradeIt.GG
1 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.07
+$0.05
White.Market
34 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.07
+$0.05
Ecosteam
33 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.08
+$0.06
Market.CSGO
8 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.09
+$0.07
ShadowPay
20 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.11
+$0.09
Avan.Market
1 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.11
+$0.09
DMarket
25 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.15
+$0.13
UUSkins
7 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.16
+$0.14
CS.MONEY Market
6 αγγελίες · 5% προμήθεια
$0.19
+$0.17
LIS-SKINS
30 αγγελίες · 10% προμήθεια
$0.34
+$0.32
SkinFlow
30 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.35
+$0.33
Skins.com
1 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.40
+$0.38

Ζωντανές αγγελίες

Μεμονωμένες αγγελίες με float & pattern · πρώτα οι φθηνότερες
Float 0.48427939414978027
Seed 606 · 44d
$0.06
0.05 EUR
Float 0.46643644571304321
Seed 605 · 44d
$0.06
0.05 EUR
Float 0.4930137991905213
Seed 122 · 44d
$0.06
0.05 EUR
Float 0.46173018217086792
Seed 909 · 43d
$0.06
0.05 EUR
Float 0.49443989992141729
Seed 126 · 43d
$0.06
0.05 EUR
Float 0.46958556771278381
Seed 88 · 43d
$0.06
0.06 USD
Float 0.49510186910629272
Seed 45 · 50d
$0.07
0.06 EUR
Float 0.46245738863945007
Seed 795Bart4k | Paris 2023Bart4k | Paris 2023Bart4k | Paris 2023Bart4k | Paris 2023 · 49d
$0.07
0.07 USD
Float 0.4656644463539123
Seed 795 · 44d
$0.07
0.06 EUR
Float 0.45386010408401489
Seed 788 · 44d
$0.07
0.06 EUR
1 / 4

Εντολές αγοράς

Πρώτα οι υψηλότερες · πούλα άμεσα σε εντολές αγοράς των αγορών
DMarket Buy Order
153 εντολές · 2% προμήθεια
$0.05
Υψηλότερη προσφορά
Steam Buy Order
14,228 εντολές · 15% προμήθεια
$0.05
Υψηλότερη προσφορά
Buff.163 Buy Order
63 εντολές · 3% προμήθεια
$0.03
−$0.02
YouPin898 Buy Order
1 εντολές · 0% προμήθεια
$0.02
−$0.03
Ecosteam Buy Order
10 εντολές · 0% προμήθεια
$0.02
−$0.03
Market.CSGO Buy Order
1 εντολές · 5% προμήθεια
$0.01
−$0.04

Βιβλίο εντολών

Εντολές αγοράς και πώλησης συγκεντρωμένες ανά επίπεδο τιμής σε όλες τις αγορές που παρακολουθούμε
Spread $0.01
352312
-$0.00$0.10$0.20$0.30$0.40
Bids · εντολές αγοράς
ΤιμήΠοσ.
  1. $0.024
  2. $0.0140
Asks · αγγελίες
ΤιμήΠοσ.
  1. $0.031
  2. $0.044
  3. $0.054
  4. $0.067
  5. $0.0710
  6. $0.3411
  7. $0.375
  8. $0.381
  9. $0.393

Ιστορικό τιμών

Σε όλες τις αγορές · USD
$0.13$0.11$0.08$0.05$0.02
Aug 23Aug 24Aug 26Aug 27Aug 28Aug 30
Άνοιγμα
$0.03
Υψηλό
$0.40
Χαμηλό
$0.02
Σημεία δεδομένων
1,977

Βρίσκεται σε κάσες

17 ακόμα drops · Πιθανότητα drop 4.0%
Austin 2025 Nuke Souvenir Package
Κάσα
Austin 2025 Nuke Souvenir Package
Προβολή κάσας →

Προσομοιωτής ανοίγματος

Πραγματικές πιθανότητες, πραγματικοί ήχοι — μηδέν πραγματικά χρήματα
Ανοίχτηκαν0
Ξοδεύτηκαν$0.00
Επιστράφηκαν$0.00
Καθαρό+$0.00
Στατιστική προσομοίωση με βάση το δημοσιευμένο μοντέλο πιθανοτήτων της Valve και τις τρέχουσες τιμές αγοράς. Δεν δημιουργούνται ούτε ανταλλάσσονται αντικείμενα. Η μακροπρόθεσμη αναμενόμενη απόδοση του ανοίγματος κασών είναι αρνητική — αυτή η σελίδα υπάρχει για να δείξει πόσο ακριβώς αρνητική.
Επίσης στην κάσα Austin 2025 Nuke Souvenir Package

Παρόμοια skins M4A4 σε αυτό το εύρος τιμών

Με τιμή μεταξύ $0.01 και $0.04
Προβολή όλων →

Όλα για το M4A4 | Mainframe

Επισκόπηση

Το M4A4 | Mainframe είναι ένα weapon skin σπανιότητας Industrial Grade στο Counter-Strike 2. Ανήκει στην οικογένεια skins του M4A4. Το skin φέρει το φινίρισμα Mainframe. Στο σχέδιό του κυριαρχεί χρωματική παλέτα σε Grey τόνους.

Εμφάνιση & φινίρισμα

Το M4A4 | Mainframe είναι βαμμένο με το στυλ φινιρίσματος Anodized Multicolored. Βασίζεται στο μοτίβο Mainframe.

Εξωτερικά & float

Η τιμή float (φθορά) του M4A4 | Mainframe κυμαίνεται από 0.00 έως 0.50. Έτσι, μπορεί να βρεθεί σε Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Χαμηλότερο float σημαίνει πιο καθαρή, λιγότερο φθαρμένη εμφάνιση, ενώ υψηλότερο float δείχνει περισσότερες εμφανείς φθορές μάχης.

StatTrak™ & Souvenir

Υπάρχει επίσης έκδοση Souvenir, η οποία πέφτει σε θεατές κατά τη διάρκεια υποστηριζόμενων esports διοργανώσεων.

Προέλευση & συλλογή

Το M4A4 | Mainframe μπορεί να βγει ανοίγοντας Austin 2025 Nuke Souvenir Package. Ανήκει σε The 2018 Nuke Collection.

Τιμές & διαθεσιμότητα

Οι τιμές για το M4A4 | Mainframe ξεκινούν αυτή τη στιγμή από $0.02. Ανάλογα με την κατάσταση και την έκδοση, οι τιμές κυμαίνονται από $0.02 έως $55.00. Οι ζωντανές αγγελίες συγκρίνονται σε 25 αγορές στο CS2Skins.gg. Αυτή τη στιγμή, η φθηνότερη προσφορά προέρχεται από το iTrade.GG.

Τάσεις τιμών

Στο διάστημα 7ημ, η τιμή έπεσε κατά 10.0%. Το υψηλό όλων των εποχών είναι $0.40 και το χαμηλό όλων των εποχών είναι $0.01. Περίπου 1,977 πωλήσεις καταγράφηκαν στην επιλεγμένη περίοδο.

Πώς να το αγοράσεις

Για να αγοράσεις το M4A4 | Mainframe, σύγκρινε προσφορές από αξιόπιστες αγορές CS2 δίπλα-δίπλα στο CS2Skins.gg. Όλες οι τιμές περιλαμβάνουν τις προμήθειες της αγοράς, οπότε το ποσό που βλέπεις είναι αυτό που πληρώνεις στην πράξη.

Συχνές ερωτήσεις

Πόσο κοστίζει το M4A4 | Mainframe;

Το M4A4 | Mainframe ξεκινά αυτή τη στιγμή από $0.02. Σε όλες τις καταστάσεις και εκδόσεις, οι τιμές κυμαίνονται από $0.02 έως $55.00.

Τι τιμές float (φθοράς) έχει το M4A4 | Mainframe;

Η τιμή float του M4A4 | Mainframe κυμαίνεται από 0.00 έως 0.50, κάτι που το καθιστά διαθέσιμο σε Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.

Έχει το M4A4 | Mainframe έκδοση StatTrak™;

Όχι, το M4A4 | Mainframe δεν διατίθεται με StatTrak™.

Πού μπορώ να αγοράσω το M4A4 | Mainframe;

Μπορείς να αγοράσεις το M4A4 | Mainframe σε 25 αγορές που συγκρίνονται στο CS2Skins.gg. Η φθηνότερη προσφορά είναι αυτή τη στιγμή στο iTrade.GG.

Από ποια κάσα βγαίνει το M4A4 | Mainframe;

Το M4A4 | Mainframe μπορεί να αποκτηθεί από Austin 2025 Nuke Souvenir Package.