Condition Zero
Often imitated but never equaled, the iconic MP5 is perhaps the most versatile and popular SMG in the world. This SD variant features an integrated silencer, making an already formidable weapon whisper-quiet. Its blue and yellow custom paint job pays homage to Counter-Strike: Condition Zero.\n\n\"RPG from three o'clock! Evade!\"
De unde să cumpăr
Istoricul prețurilor
Caz
Skin-uri MP5-SD similare în acest interval de preț
Despre MP5-SD | Condition Zero
Prezentare generală
MP5-SD | Condition Zero este un Mil-Spec Grade weapon skin în Counter-Strike 2. Aparține familiei de skinuri MP5-SD. Pielea are finisajul Condition Zero. Opera sa de artă este dominată de o schemă de culori Black.
Aspect și finisaj
MP5-SD | Condition Zero este vopsit folosind stilul de finisare Gunsmith. Se bazează pe modelul Condition Zero.
Exterior și plutitor
Valoarea de plutire (uzură) a MP5-SD | Condition Zero variază de la 0.00 la 1.00. Ca rezultat, poate fi găsit în Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Un plutitor mai mic produce un aspect mai curat, mai puțin uzat, în timp ce un plutitor mai mare arată daune de luptă mai vizibile.
StatTrak™ și suvenir
Este disponibilă o ediție StatTrak™ și numără uciderile confirmate făcute cu arma. Există, de asemenea, o ediție Suvenir și este trimisă spectatorilor în timpul evenimentelor esports acceptate.
Origine și colecție
MP5-SD | Condition Zero poate fi scos din Operation Broken Fang Case. Face parte din The Operation Broken Fang Collection.
Preț și disponibilitate
Prețurile pentru MP5-SD | Condition Zero încep în prezent de la $0.37. În funcție de stare și versiune, prețurile variază de la $0.37 la $32.00. Listările live sunt comparate pe 17 piețe pe CS2Skins.gg. Momentan, cea mai ieftină ofertă vine de la iTrade.GG.
Tendințe de preț
În ultimul 7d, prețul a crescut cu 1.8%. Aproximativ 20,646 vânzări au fost înregistrate în perioada selectată.
Cum să cumpăr
Pentru a cumpăra MP5-SD | Condition Zero, comparați ofertele de la piețele de încredere CS2 una lângă alta pe CS2Skins.gg. Toate prețurile includ taxe de piață, astfel încât suma afișată este cea pe care o plătiți de fapt.
Întrebări frecvente
Cât costă MP5-SD | Condition Zero?
MP5-SD | Condition Zero începe în prezent la $0.37. În toate condițiile și versiunile, prețurile variază de la $0.37 la $32.00.
Ce valori de plutire (uzură) are MP5-SD | Condition Zero?
Valoarea float a MP5-SD | Condition Zero variază de la 0.00 la 1.00, ceea ce o face disponibilă în Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.
MP5-SD | Condition Zero are o versiune StatTrak™?
Da, este disponibilă o ediție StatTrak™ a MP5-SD | Condition Zero.
De unde pot cumpăra MP5-SD | Condition Zero?
Cea mai ieftină ofertă este în prezent pe MP5-SD | Condition Zero. 17 Cea mai ieftină ofertă este în prezent pe iTrade.GG.
Din ce caz provine MP5-SD | Condition Zero?
MP5-SD | Condition Zero poate fi obținut de la Operation Broken Fang Case.
