Extensie
MP7 | Asterion
Consumer Grade·Float-bereik 0.00–0.55

Versatile but expensive, the German-made MP7 SMG is the perfect choice for high-impact close-range combat. It has been spray-painted with a stencil of an isometric labyrinth.\n\nKings are just men... and no man should be worshipped - Valeria Jenner, Revolutionary

Well-Worn · 23 waar te koop
$3.72
−25.3% · 7d
Periodegemiddelde: $4.19
Laagste
$3.72
Hoogste
$140,000.00
Markten
23
Varianten
5

Waar te koop

Goedkoopste eerst · prijzen zijn inclusief marktplaatsfees
Skinport
9 listings · 0% fee
$3.72
Beste prijs · Mediaan $5.02
Ecosteam
14 listings · 0% fee
$4.33
+$0.61
CS.MONEY Market
12 listings · 5% fee
$4.45
+$0.73
SkinBaron
2 listings · 0% fee
$4.59
+$0.87
ExeSkins
7 listings · 0% fee
$4.64
+$0.92
LIS-SKINS
2 listings · 10% fee
$4.69
+$0.97
Avan.Market
15 listings · 0% fee
$4.70
+$0.98
Buff.163
13 listings · 0% fee
$4.72
+$1.00
White.Market
15 listings · 0% fee
$4.73
+$1.01
HaloSkins
4 listings · 0% fee
$4.75
+$1.03
CS.MONEY
11 listings · 0% fee
$4.75
+$1.03
CSFloat
5 listings · 0% fee
$4.90
+$1.18
Skins.com
1 listings · 0% fee
$4.94
+$1.22
Market.CSGO
11 listings · 0% fee
$4.95
+$1.23
SkinFlow
5 listings · 0% fee
$5.08
+$1.36
Waxpeer
2 listings · 0% fee
$5.13
+$1.41 · Mediaan $5.61
GameBoost
22 listings · 10% fee
$5.87
+$2.15
YouPin898
12 listings · 0% fee
$6.01
+$2.29
LootFarm
1 listings · 0% fee
$6.43
+$2.71
UUSkins
10 listings · 0% fee
$6.53
+$2.81
ShadowPay
2 listings · 0% fee
$6.60
+$2.88
Steam
3 listings · 0% fee
$6.92
+$3.20
CS.Deals
· 0% fee
$7.00
+$3.28

Live aanbiedingen

Individuele aanbiedingen met float & patroon · goedkoopste eerst
Float 0.44407051801682002
Seed 555 · 5h
$4.69
4.69 USD
Float 0.43626594543457031
Seed 50 · 107d
$4.74
31.9 CNY
Float 0.44724485278129578
Seed 456 · 99d
$4.74
31.9 CNY
Float 0.42558401823043823
Seed 877 · 134d
$4.74
31.91 CNY
Float 0.40203994512557983
Seed 13 · 38d
$4.86
32.73 CNY
Float 0.38030374050140381
Seed 496 · 44d
$4.88
4.26 EUR
Float 0.43913897871971003
Seed 586 · 6h
$5.06
5.06 USD
Float 0.41477334499359131
Seed 78 · 44d
$5.14
4.49 EUR
Float 0.40146368741989136
Seed 757 · 46d
$5.29
5.29 USD
Float 0.4132484495639801
Seed 35 · 144d
$5.43
36.57 CNY
1 / 4

Kooporders

Hoogste eerst · verkoop direct aan kooporders van marktplaatsen
Steam Buy Order
1,185 orders · 15% fee
$4.99
Hoogste bod
Ecosteam Buy Order
21 orders · 0% fee
$3.53
−$1.46
YouPin898 Buy Order
1 orders · 0% fee
$2.79
−$2.20
DMarket Buy Order
2 orders · 2% fee
$2.75
−$2.24
Buff.163 Buy Order
6 orders · 3% fee
$2.24
−$2.75
Market.CSGO Buy Order
1 orders · 5% fee
$1.68
−$3.31
Hoogste open orders
Buff.163
0.39-0.45
$3.13
Aantal 1 · 21.1 CNY
YouPin898
$2.79
Aantal 8 · 18.8 CNY
Buff.163
$2.24
Aantal 1 · 15.1 CNY
Buff.163
$1.53
Aantal 1 · 10.3 CNY
Buff.163
$1.51
Aantal 1 · 10.2 CNY
Buff.163
$0.30
Aantal 2 · 2 CNY

Orderboek

Biedingen vs vraagprijzen per prijsniveau, samengevoegd over gevolgde marktplaatsen
Spread $1.90
27189
-$1.02$10.66$22.34$34.02$45.70
Biedingen · kooporders
PrijsAantal
  1. $2.798
  2. $2.241
  3. $1.531
  4. $1.511
  5. $0.302
Vraagprijzen · aanbiedingen
PrijsAantal
  1. $4.691
  2. $4.743
  3. $4.861
  4. $4.881
  5. $5.061
  6. $5.141
  7. $5.291
  8. $5.431
  9. $5.451
  10. $5.472
  11. $5.491
  12. $5.741

Prijsgeschiedenis

Alle markten · USD
$4.92$4.48$4.03$3.58$3.14
Aug 22Aug 24Aug 25Aug 27Aug 28Aug 29
Open
$4.19
Hoog
$6.02
Laag
$1.54
Datapunten
2,139

Vergelijkbare MP7 skins in deze prijsklasse

Geprijsd tussen $1.86 en $7.44
Bekijk alles →

Over de MP7 | Asterion

Overzicht

De MP7 | Asterion is een Consumer Grade weapon skin in Counter-Strike 2. Hij behoort tot de skinfamilie van de MP7. De skin heeft de Asterion-finish. Het artwork wordt gedomineerd door een Blue kleurenschema.

Uiterlijk & finish

De MP7 | Asterion is geschilderd met de Spray-Paint finish-stijl. Hij is gebaseerd op het Asterion-patroon.

Exteriors & float

De float-waarde (slijtage) van de MP7 | Asterion loopt van 0.00 tot 0.55. Daardoor is hij te vinden in Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Een lagere float geeft een schoner, minder versleten uiterlijk, terwijl een hogere float meer zichtbare gevechtsschade toont.

StatTrak™ & Souvenir

Er bestaat ook een Souvenir-editie, die tijdens ondersteunde esports-evenementen aan kijkers wordt gedropt.

Herkomst & collectie

Hij maakt deel uit van The Gods and Monsters Collection.

Prijzen & beschikbaarheid

Prijzen voor de MP7 | Asterion beginnen momenteel bij $3.72. Afhankelijk van conditie en versie lopen de prijzen van $3.72 tot $140000.00. Live aanbiedingen worden vergeleken op 23 marktplaatsen op CS2Skins.gg. Op dit moment komt het goedkoopste aanbod van Skinport.

Prijstrends

In de afgelopen 7d is de prijs met 25.3% gedaald. De hoogste prijs ooit is $6.93 en de laagste ooit is $0.64. In de geselecteerde periode zijn ongeveer 2,139 verkopen geregistreerd.

Hoe te kopen

Wil je de MP7 | Asterion kopen? Vergelijk dan aanbiedingen van betrouwbare CS2-marktplaatsen naast elkaar op CS2Skins.gg. Alle prijzen zijn inclusief marktplaatsfees, dus het getoonde bedrag is wat je daadwerkelijk betaalt.

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost de MP7 | Asterion?

De MP7 | Asterion begint momenteel bij $3.72. Over alle condities en versies heen lopen de prijzen van $3.72 tot $140000.00.

Welke float-waarden (slijtage) heeft de MP7 | Asterion?

De float-waarde van de MP7 | Asterion loopt van 0.00 tot 0.55, waardoor hij beschikbaar is in Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.

Heeft de MP7 | Asterion een StatTrak™-versie?

Nee, de MP7 | Asterion is niet beschikbaar met StatTrak™.

Waar kan ik de MP7 | Asterion kopen?

Je kunt de MP7 | Asterion kopen op 23 marktplaatsen die op CS2Skins.gg worden vergeleken. Het goedkoopste aanbod staat momenteel op Skinport.