Extensie
Negev | Bulkhead
Industrial Grade·Interval float 0.00–0.50

The Negev is a beast that can keep the enemy at bay with its pin-point supressive fire, provided you have the luxury of time to gain control over it. A hydrographic pattern of interweaving pipes has been applied.\n\nHold strong

Battle-Scarred · 24 de unde cumperi
$0.02
−10.0% · 7d
Medie pe perioadă: $0.03
Minim
$0.02
Maxim
$20.00
Piețe
24
Variante
5

De unde cumperi

Cele mai ieftine primele · prețurile includ comisioanele marketplace-urilor
iTrade.GG
0 listări · 0% comision
$0.02
Cel mai bun preț
Buff.163
48 listări · 0% comision
$0.03
+$0.01
CSFloat
6 listări · 0% comision
$0.03
+$0.01
CS.MONEY Market
6 listări · 5% comision
$0.03
+$0.01
YouPin898
46 listări · 0% comision
$0.03
+$0.01
SkinBaron
15 listări · 0% comision
$0.03
+$0.01
CS.MONEY
1 listări · 0% comision
$0.04
+$0.02
HaloSkins
57 listări · 0% comision
$0.05
+$0.03
Skinport
32 listări · 0% comision
$0.05
+$0.03 · Mediană $0.07
ExeSkins
55 listări · 0% comision
$0.05
+$0.03
GameBoost
44 listări · 10% comision
$0.06
+$0.04
White.Market
59 listări · 0% comision
$0.06
+$0.04
TradeIt.GG
1 listări · 0% comision
$0.06
+$0.04
Market.CSGO
27 listări · 0% comision
$0.07
+$0.05
Ecosteam
49 listări · 0% comision
$0.07
+$0.05
Steam
138 listări · 0% comision
$0.07
+$0.05
Waxpeer
1 listări · 0% comision
$0.07
+$0.05 · Mediană $0.09
LootFarm
1 listări · 0% comision
$0.08
+$0.06
ShadowPay
14 listări · 0% comision
$0.08
+$0.06
Swap.GG
3 listări · 0% comision
$0.11
+$0.09
SkinFlow
41 listări · 0% comision
$0.11
+$0.09
UUSkins
25 listări · 0% comision
$0.16
+$0.14
LIS-SKINS
39 listări · 10% comision
$0.31
+$0.29
DMarket
1 listări · 0% comision
$1.00
+$0.98

Listări live

Listări individuale cu float & pattern · cele mai ieftine primele
Float 0.48178768157958984
Seed 358 · 11h
$0.03
0.22 CNY
Float 0.48690497875213623
Seed 374 · 3d
$0.03
0.21 CNY
Float 0.4778178334236145
Seed 87 · 27h
$0.03
0.23 CNY
Float 0.46002179384231567
Seed 294 · 14d
$0.04
0.26 CNY
Float 0.466502845287323
Seed 276 · 10d
$0.04
0.28 CNY
Float 0.46854645013809204
Seed 771 · 4d
$0.04
0.24 CNY
Float 0.45558959245681763
Seed 21 · 11d
$0.04
0.25 CNY
Float 0.45705246925354004
Seed 407 · 5d
$0.04
0.25 CNY
Float 0.45430177450180054
Seed 162 · 36d
$0.04
0.26 CNY
Float 0.46823376417160034
Seed 437 · 38d
$0.04
0.28 CNY
1 / 6

Ordine de cumpărare

Cele mai mari primele · vinde instant către ordinele de cumpărare ale marketplace-urilor
DMarket Buy Order
357 ordine · 2% comision
$0.04
Cea mai mare ofertă
Steam Buy Order
196 ordine · 15% comision
$0.03
−$0.01
Buff.163 Buy Order
128 ordine · 3% comision
$0.03
−$0.01
YouPin898 Buy Order
1 ordine · 0% comision
$0.03
−$0.01
Market.CSGO Buy Order
1 ordine · 5% comision
$0.02
−$0.02
Ecosteam Buy Order
11 ordine · 0% comision
$0.02
−$0.02
Top ordine deschise
YouPin898
$0.03
Cant. 18 · 0.19 CNY
Buff.163
$0.03
Cant. 10 · 0.2 CNY
Buff.163
$0.03
Cant. 20 · 0.18 CNY
YouPin898
$0.03
Cant. 20 · 0.2 CNY
YouPin898
$0.02
Cant. 5 · 0.11 CNY
Buff.163
$0.02
Cant. 39 · 0.16 CNY
YouPin898
$0.01
Cant. 40 · 0.1 CNY
Buff.163
$0.01
Cant. 108 · 0.1 CNY
YouPin898
$0.01
Cant. 26 · 0.1 CNY

Registru de ordine

Bid-uri vs ask-uri agregate pe niveluri de preț, pe toate marketplace-urile urmărite
Spread $0.00
21514372
-$0.00$0.10$0.20$0.30$0.40
Bid-uri · ordine de cumpărare
PrețCant.
  1. $0.0368
  2. $0.0244
  3. $0.01174
Ask-uri · listări
PrețCant.
  1. $0.033
  2. $0.0415
  3. $0.053
  4. $0.063
  5. $0.0712
  6. $0.083
  7. $0.319
  8. $0.343
  9. $0.375
  10. $0.393

Istoricul prețului

Toate piețele · USD
$0.04$0.03$0.03$0.03$0.03
Aug 23Aug 25Aug 26Aug 28Aug 29Aug 30
Deschidere
$0.03
Maxim
$0.04
Minim
$0.03
Puncte de date
1,878

Se găsește în cutii

17 alte drop-uri · Șansă de drop 4.0%
Austin 2025 Nuke Souvenir Package
Cutie
Austin 2025 Nuke Souvenir Package
Vezi cutia →

Simulator de deschidere de cutii

Șanse reale, sunete reale — zero bani reali
Deschise0
Cheltuit$0.00
Recuperat$0.00
Net+$0.00
Simulare statistică folosind modelul de șanse publicat de Valve și prețurile actuale de pe piață. Nu se creează și nu se tranzacționează niciun obiect. Pe termen lung, randamentul așteptat al deschiderii de cutii este negativ — această pagină există ca să arate exact cât de negativ.
Tot din Austin 2025 Nuke Souvenir Package

Skinuri Negev similare în acest interval de preț

Cu prețuri între $0.01 și $0.04
Vezi tot →

Totul despre Negev | Bulkhead

Prezentare generală

Negev | Bulkhead este un weapon skin Industrial Grade în Counter-Strike 2. Face parte din familia de skinuri pentru Negev. Skinul poartă finisajul Bulkhead. Grafica sa este dominată de o schemă de culori Brown.

Aspect & finisaj

Negev | Bulkhead este vopsit folosind stilul de finisaj Hydrographic. Are la bază pattern-ul Bulkhead.

Exterioare & float

Valoarea float (uzura) pentru Negev | Bulkhead variază între 0.00 și 0.50. Prin urmare, poate fi găsit în Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Un float mai mic înseamnă un aspect mai curat, mai puțin uzat, în timp ce un float mai mare arată urme de luptă mai vizibile.

StatTrak™ & Souvenir

Există și o ediție Souvenir, oferită ca drop spectatorilor în timpul evenimentelor esports suportate.

Origine & colecție

Negev | Bulkhead poate fi obținut deschizând Austin 2025 Nuke Souvenir Package. Face parte din The 2018 Nuke Collection.

Preț & disponibilitate

Prețurile pentru Negev | Bulkhead pornesc în acest moment de la $0.02. În funcție de condiție și versiune, prețurile variază între $0.02 și $20.00. Listările live sunt comparate pe 24 marketplace-uri pe CS2Skins.gg. Chiar acum, cea mai ieftină ofertă vine de la iTrade.GG.

Tendințe de preț

În ultimele 7d, prețul a scăzut cu 10.0%. Maximul său istoric este $0.10, iar minimul istoric este $0.01. Aproximativ 1,878 vânzări au fost înregistrate în perioada selectată.

Cum cumperi

Ca să cumperi Negev | Bulkhead, compară ofertele marketplace-urilor CS2 de încredere, una lângă alta, pe CS2Skins.gg. Toate prețurile includ comisioanele marketplace-urilor, deci suma afișată este exact cât plătești.

Întrebări frecvente

Cât costă Negev | Bulkhead?

Negev | Bulkhead pornește în acest moment de la $0.02. Pe toate condițiile și versiunile, prețurile variază între $0.02 și $20.00.

Ce valori float (uzură) are Negev | Bulkhead?

Valoarea float pentru Negev | Bulkhead variază între 0.00 și 0.50, ceea ce îl face disponibil în Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.

Are Negev | Bulkhead o versiune StatTrak™?

Nu, Negev | Bulkhead nu este disponibil cu StatTrak™.

De unde pot cumpăra Negev | Bulkhead?

Poți cumpăra Negev | Bulkhead de pe 24 marketplace-uri comparate pe CS2Skins.gg. Cea mai ieftină ofertă este acum pe iTrade.GG.

Din ce cutie provine Negev | Bulkhead?

Negev | Bulkhead poate fi obținut din Austin 2025 Nuke Souvenir Package.