Wild Six
The Nova's rock-bottom price tag makes it a great ambush weapon for a cash-strapped team. A custom paint job has been applied evoking post-apocalyptic imagery.\n\nMy gun, my rules
Nereden alınır
Canlı ilanlar
Alım emirleri
Emir defteri
- $0.2850
- $0.276
- $0.2532
- $0.2233
- $0.1510
- $0.331
- $0.381
- $0.402
- $0.481
- $0.555
- $0.575
- $0.5812
- $0.5917
- $0.609
- $0.6111
- $0.621
- $0.711
Fiyat geçmişi
Bulunduğu kasalar
Bu fiyat aralığındaki benzer Nova skinleri
Nova | Wild Six hakkında bilgiler
Genel bakış
Nova | Wild Six, Counter-Strike 2'de Restricted nadirliğinde bir weapon skin. Nova skin ailesine aittir. Skin, Wild Six kaplamasını taşır. Görselinde Brown renk şeması ağır basar.
Görünüm ve kaplama
Nova | Wild Six, Gunsmith kaplama stiliyle boyanmıştır. Wild Six desenini temel alır.
Dış görünümler ve float
Nova | Wild Six skininin float (aşınma) değeri 0.00 ile 0.80 arasında değişir. Bu nedenle Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred olarak bulunabilir. Düşük float daha temiz, az aşınmış bir görünüm sağlarken yüksek float daha belirgin savaş hasarı gösterir.
StatTrak™ ve Souvenir
Silahla yapılan onaylı öldürmeleri sayan bir StatTrak™ sürümü de mevcuttur. Ayrıca desteklenen espor etkinlikleri sırasında izleyicilere düşen bir Souvenir sürümü de vardır.
Köken ve koleksiyon
Nova | Wild Six, Clutch Case açılarak elde edilebilir. The Clutch Collection kapsamında yer alır.
Fiyat ve bulunabilirlik
Nova | Wild Six fiyatları şu anda $0.29 seviyesinden başlıyor. Duruma ve sürüme bağlı olarak fiyatlar $0.29 ile $5.55 arasında değişiyor. Canlı ilanlar CS2Skins.gg üzerinde 27 pazar genelinde karşılaştırılıyor. Şu anda en ucuz teklif CS.MONEY Market üzerinde.
Fiyat trendleri
Son 7g içinde fiyat %8.2 düştü. Tüm zamanların en yükseği $0.68, en düşüğü ise $0.01. Seçilen dönemde yaklaşık 1,921 satış kaydedildi.
Nasıl satın alınır
Nova | Wild Six satın almak için güvenilir CS2 pazarlarının tekliflerini CS2Skins.gg üzerinde yan yana karşılaştır. Tüm fiyatlara pazar komisyonları dahildir; yani gördüğün tutar, gerçekten ödeyeceğin tutardır.
Sıkça sorulan sorular
Nova | Wild Six ne kadar?
Nova | Wild Six şu anda $0.29 fiyatından başlıyor. Tüm durumlar ve sürümler genelinde fiyatlar $0.29 ile $5.55 arasında değişiyor.
Nova | Wild Six hangi float (aşınma) değerlerine sahip?
Nova | Wild Six skininin float değeri 0.00 ile 0.80 arasında değişir; bu sayede Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred olarak bulunabilir.
Nova | Wild Six StatTrak™ sürümüne sahip mi?
Evet, Nova | Wild Six skininin StatTrak™ sürümü mevcut.
Nova | Wild Six nereden satın alınır?
Nova | Wild Six skinini, CS2Skins.gg üzerinde karşılaştırılan 27 pazardan satın alabilirsin. En ucuz teklif şu anda CS.MONEY Market üzerinde.
Nova | Wild Six hangi kasadan çıkıyor?
Nova | Wild Six şuradan elde edilebilir: Clutch Case.







