Facility Negative
Easily recognizable for its unique bullpup design, the P90 is a great weapon to shoot on the move due to its high-capacity magazine and low recoil. A blue and yellow hydrographic pattern resembling a nuclear power plant has been applied.\n\nThe opposite of a containment structure
Hol vásárolhatod meg
Élő hirdetések
Vételi megbízások
Ajánlati könyv
- $0.1415
- $0.12201
- $0.0976
- $0.082
- $0.071
- $0.0425
- $0.011
- $0.131
- $0.148
- $0.1511
- $0.1620
- $0.2310
- $0.2441
- $0.2526
- $0.2630
- $0.2727
- $0.287
- $0.291
Árelőzmények
Ezekben a ládákban található
Hasonló P90 skinek ebben az árkategóriában
A(z) P90 | Facility Negative bemutatása
Áttekintés
A(z) P90 | Facility Negative egy Mil-Spec Grade weapon skin a Counter-Strike 2-ben. A(z) P90 skinjeinek családjába tartozik. A skin a(z) Facility Negative festést viseli. Grafikáját Grey színvilág uralja.
Kinézet és festés
A(z) P90 | Facility Negative a(z) Hydrographic festési stílussal készült. A(z) Facility Negative mintán alapul.
Állapotok és float
A(z) P90 | Facility Negative float (kopás) értéke 0.00 és 0.50 között mozog. Ennek megfelelően a következő állapotokban fordul elő: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Az alacsonyabb float tisztább, kevésbé kopott megjelenést ad, míg a magasabb float látványosabb harci sérüléseket mutat.
StatTrak™ és Souvenir
Souvenir kiadása is létezik, amelyet a támogatott e-sport események nézői kaphatnak dropként.
Eredet és gyűjtemény
A(z) P90 | Facility Negative a következőből nyitható ki: Austin 2025 Nuke Souvenir Package. A következő gyűjtemény része: The 2018 Nuke Collection.
Árak és elérhetőség
A(z) P90 | Facility Negative árai jelenleg $0.09 összegtől indulnak. Állapottól és verziótól függően az árak $0.09 és $159.59 között mozognak. A CS2Skins.gg 27 piactér élő hirdetéseit hasonlítja össze. Jelenleg a legolcsóbb ajánlat innen érkezik: CS.MONEY.
Ártrendek
Az elmúlt 7d során az ár 54.0%-kal emelkedett. Történelmi csúcsa $2.00, történelmi mélypontja $0.07. A kiválasztott időszakban körülbelül 2,543 eladást rögzítettünk.
Hogyan vásárold meg
A(z) P90 | Facility Negative megvásárlásához hasonlítsd össze a megbízható CS2 piacterek ajánlatait egymás mellett a CS2Skins.gg-n. Minden ár tartalmazza a piactéri díjakat, így a feltüntetett összeg az, amit ténylegesen fizetsz.
Gyakori kérdések
Mennyibe kerül a(z) P90 | Facility Negative?
A(z) P90 | Facility Negative legalacsonyabb ára jelenleg $0.09. Az összes állapotot és verziót nézve az árak $0.09 és $159.59 között mozognak.
Milyen float (kopás) értékekkel rendelkezik a(z) P90 | Facility Negative?
A(z) P90 | Facility Negative float értéke 0.00 és 0.50 között mozog, így a következő állapotokban érhető el: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.
Elérhető a(z) P90 | Facility Negative StatTrak™ változatban?
Nem, a(z) P90 | Facility Negative nem érhető el StatTrak™ változatban.
Hol vásárolható meg a(z) P90 | Facility Negative?
A(z) P90 | Facility Negative a CS2Skins.gg-n összehasonlított 27 piactéren vásárolható meg. A legolcsóbb ajánlat jelenleg itt található: CS.MONEY.
Melyik ládából származik a(z) P90 | Facility Negative?
A(z) P90 | Facility Negative a következőből szerezhető meg: Austin 2025 Nuke Souvenir Package.







