Magna Carta
The SCAR-20 is a semi-automatic sniper rifle that trades a high rate of fire and powerful long-distance damage for sluggish movement speed and big price tag. A purple-colored pattern of crests, scrawls, and text from the Magna Carta has been applied.\n\nEveryone is subject to due process—even you
Nereden alınır
Canlı ilanlar
Alım emirleri
Emir defteri
- $16.251
- $16.331
- $20.781
- $21.731
- $32.361
- $37.031
- $42.751
- $43.051
- $74.441
- $89.501
- $98.861
- $111.881
Fiyat geçmişi
Bu fiyat aralığındaki benzer SCAR-20 skinleri
SCAR-20 | Magna Carta hakkında bilgiler
Genel bakış
SCAR-20 | Magna Carta, Counter-Strike 2'de Mil-Spec Grade nadirliğinde bir weapon skin. SCAR-20 skin ailesine aittir. Skin, Magna Carta kaplamasını taşır. Görselinde Orange renk şeması ağır basar.
Görünüm ve kaplama
SCAR-20 | Magna Carta, Hydrographic kaplama stiliyle boyanmıştır. Magna Carta desenini temel alır.
Dış görünümler ve float
SCAR-20 | Magna Carta skininin float (aşınma) değeri 0.00 ile 0.60 arasında değişir. Bu nedenle Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred olarak bulunabilir. Düşük float daha temiz, az aşınmış bir görünüm sağlarken yüksek float daha belirgin savaş hasarı gösterir.
StatTrak™ ve Souvenir
Ayrıca desteklenen espor etkinlikleri sırasında izleyicilere düşen bir Souvenir sürümü de vardır.
Köken ve koleksiyon
The Control Collection kapsamında yer alır.
Fiyat ve bulunabilirlik
SCAR-20 | Magna Carta fiyatları şu anda $10.55 seviyesinden başlıyor. Duruma ve sürüme bağlı olarak fiyatlar $10.55 ile $80.01 arasında değişiyor. Canlı ilanlar CS2Skins.gg üzerinde 22 pazar genelinde karşılaştırılıyor. Şu anda en ucuz teklif Skinport üzerinde.
Fiyat trendleri
Son 7g içinde fiyat %7.6 arttı. Tüm zamanların en yükseği $32.53, en düşüğü ise $2.30. Seçilen dönemde yaklaşık 811 satış kaydedildi.
Nasıl satın alınır
SCAR-20 | Magna Carta satın almak için güvenilir CS2 pazarlarının tekliflerini CS2Skins.gg üzerinde yan yana karşılaştır. Tüm fiyatlara pazar komisyonları dahildir; yani gördüğün tutar, gerçekten ödeyeceğin tutardır.
Sıkça sorulan sorular
SCAR-20 | Magna Carta ne kadar?
SCAR-20 | Magna Carta şu anda $10.55 fiyatından başlıyor. Tüm durumlar ve sürümler genelinde fiyatlar $10.55 ile $80.01 arasında değişiyor.
SCAR-20 | Magna Carta hangi float (aşınma) değerlerine sahip?
SCAR-20 | Magna Carta skininin float değeri 0.00 ile 0.60 arasında değişir; bu sayede Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred olarak bulunabilir.
SCAR-20 | Magna Carta StatTrak™ sürümüne sahip mi?
Hayır, SCAR-20 | Magna Carta StatTrak™ olarak mevcut değil.
SCAR-20 | Magna Carta nereden satın alınır?
SCAR-20 | Magna Carta skinini, CS2Skins.gg üzerinde karşılaştırılan 22 pazardan satın alabilirsin. En ucuz teklif şu anda Skinport üzerinde.






