denis (Foil) | Krakow 2017
This item commemorates the 2017 PGL Krakow CS:GO Championship.
This sticker can be applied to any weapon you own and can be scraped to look more worn. You can scrape the same sticker multiple times, making it a bit more worn each time, until it is removed from the weapon.
This foil sticker was autographed by professional player Denis Howell playing for mousesports at Krakow 2017.\n\n50% of the proceeds from the sale of this sticker support the included players and organizations.
Waar te koop
Live aanbiedingen
Kooporders
Orderboek
- $20.261
- $24.521
Prijsgeschiedenis
Te vinden in cases
Over de denis (Foil) | Krakow 2017
Overzicht
De denis (Foil) | Krakow 2017 is een Remarkable sticker in Counter-Strike 2. De skin heeft de denis (Foil) | Krakow 2017-finish. Het artwork wordt gedomineerd door een Black kleurenschema.
Herkomst & collectie
De denis (Foil) | Krakow 2017 kan worden geunboxt uit Krakow 2017 Challengers Autograph Capsule.
Prijzen & beschikbaarheid
Prijzen voor de denis (Foil) | Krakow 2017 beginnen momenteel bij $18.99. Afhankelijk van conditie en versie lopen de prijzen van $18.99 tot $32.34. Live aanbiedingen worden vergeleken op 22 marktplaatsen op CS2Skins.gg. Op dit moment komt het goedkoopste aanbod van DMarket.
Prijstrends
In de afgelopen 7d is de prijs met 7.7% gedaald. De hoogste prijs ooit is $40.29 en de laagste ooit is $7.47. In de geselecteerde periode zijn ongeveer 2,130 verkopen geregistreerd.
Toernooidetails
Dit item is gemaakt voor de 2017 PGL Krakow. Het toont de organisatie mousesports. Het is een signature-item van denis. Stickertype: Autograph. Finish-effect: Foil.
Hoe te kopen
Wil je de denis (Foil) | Krakow 2017 kopen? Vergelijk dan aanbiedingen van betrouwbare CS2-marktplaatsen naast elkaar op CS2Skins.gg. Alle prijzen zijn inclusief marktplaatsfees, dus het getoonde bedrag is wat je daadwerkelijk betaalt.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost de denis (Foil) | Krakow 2017?
De denis (Foil) | Krakow 2017 begint momenteel bij $18.99. Over alle condities en versies heen lopen de prijzen van $18.99 tot $32.34.
Waar kan ik de denis (Foil) | Krakow 2017 kopen?
Je kunt de denis (Foil) | Krakow 2017 kopen op 22 marktplaatsen die op CS2Skins.gg worden vergeleken. Het goedkoopste aanbod staat momenteel op DMarket.
Uit welke case komt de denis (Foil) | Krakow 2017?
De denis (Foil) | Krakow 2017 kan worden verkregen uit Krakow 2017 Challengers Autograph Capsule.
