Sambungan
Sticker | Dessert Eagle
Sticker

Dessert Eagle

High Grade

This sticker can be applied to any weapon you own and can be scraped to look more worn. You can scrape the same sticker multiple times, making it a bit more worn each time, until it is removed from the weapon.

Paper · 23 tempat membeli
$0.09
−2.1% · 7d
Purata tempoh: $0.09
Terendah
$0.09
Tertinggi
$2.92
Pasaran
23
Varian
1

Tempat membeli

Termurah dahulu · harga termasuk yuran marketplace
YouPin898
119 listing · 0% yuran
$0.09
Harga terbaik
CSFloat
8 listing · 0% yuran
$0.09
Harga terbaik
CS.MONEY Market
23 listing · 5% yuran
$0.10
+$0.01
DMarket
3 listing · 0% yuran
$0.11
+$0.02
CS.MONEY
24 listing · 0% yuran
$0.11
+$0.02
LootFarm
1 listing · 0% yuran
$0.11
+$0.02
TradeIt.GG
2 listing · 0% yuran
$0.13
+$0.04
Steam
178 listing · 0% yuran
$0.14
+$0.05
Buff.163
82 listing · 0% yuran
$0.14
+$0.05
Swap.GG
2 listing · 0% yuran
$0.15
+$0.06
UUSkins
44 listing · 0% yuran
$0.18
+$0.09
HaloSkins
16 listing · 0% yuran
$0.22
+$0.13
Ecosteam
17 listing · 0% yuran
$0.44
+$0.35
LIS-SKINS
8 listing · 10% yuran
$0.46
+$0.37
ExeSkins
9 listing · 0% yuran
$0.46
+$0.37
Avan.Market
1 listing · 0% yuran
$0.47
+$0.38
Waxpeer
1 listing · 0% yuran
$0.50
+$0.41 · Median $0.16
Market.CSGO
9 listing · 0% yuran
$0.51
+$0.42
SkinFlow
7 listing · 0% yuran
$0.77
+$0.68
ShadowPay
1 listing · 0% yuran
$0.88
+$0.79
SkinBaron
3 listing · 0% yuran
$1.07
+$0.98
White.Market
1 listing · 0% yuran
$2.00
+$1.91
Skinport
17 listing · 0% yuran
$2.92
+$2.83 · Median $0.10

Listing langsung

Listing individu dengan float & pattern · termurah dahulu
LIS-SKINS
Seed 0 · 2h
$0.46
0.46 USD
LIS-SKINS
· 17d
$0.75
0.75 USD
LIS-SKINS
· 17d
$0.75
0.75 USD
LIS-SKINS
· 17d
$0.75
0.75 USD
LIS-SKINS
· 15d
$0.75
0.75 USD
LIS-SKINS
· 17d
$0.75
0.75 USD
LIS-SKINS
· 16d
$0.84
0.84 USD
LIS-SKINS
· 24d
$1.00
1 USD

Pesanan belian

Tertinggi dahulu · jual serta-merta kepada pesanan belian marketplace
Steam Buy Order
2,009 pesanan · 15% yuran
$0.12
Tawaran tertinggi
Waxpeer Buy Order
2 pesanan · 6% yuran
$0.08
−$0.04
DMarket Buy Order
217 pesanan · 2% yuran
$0.06
−$0.06
Ecosteam Buy Order
105 pesanan · 0% yuran
$0.04
−$0.08
Market.CSGO Buy Order
1 pesanan · 5% yuran
$0.04
−$0.08
Buff.163 Buy Order
34 pesanan · 3% yuran
$0.03
−$0.09

Buku pesanan

Bida dan tawaran jual diagregat mengikut paras harga merentas marketplace yang dijejak
642
$0.44$0.59$0.73$0.87$1.02
Bida · pesanan belian
HargaKuantiti
Belum ada kedalaman dijejak di sisi ini.
Tawaran jual · listing
HargaKuantiti
  1. $0.461
  2. $0.755
  3. $0.841
  4. $1.001

Sejarah harga

Semua pasaran · USD
$0.09$0.09$0.09$0.09$0.09
Aug 23Aug 25Aug 26Aug 28Aug 29Aug 30
Buka
$0.09
Tertinggi
$0.15
Terendah
$0.03
Titik data
1,502

Ditemui dalam case

13 drop lain · Peluang drop 10.1%
Community Capsule 2018
Case
Community Capsule 2018
Lihat case →

Simulator buka case

Peluang sebenar, bunyi sebenar — sifar wang sebenar
Dibuka0
Dibelanjakan$0.00
Dipulangkan$0.00
Bersih+$0.00
Simulasi statistik menggunakan model peluang yang diterbitkan oleh Valve dan harga pasaran semasa. Tiada item dicipta atau didagangkan. Pulangan jangkaan jangka panjang daripada membuka case adalah negatif — halaman ini wujud untuk menunjukkan betapa negatifnya.
Turut terkandung dalam Community Capsule 2018

Perihal Dessert Eagle

Ringkasan

Dessert Eagle ialah sticker bergred High Grade dalam Counter-Strike 2. Skin ini menampilkan finish Dessert Eagle. Reka coraknya didominasi oleh skema warna White.

Asal usul & koleksi

Dessert Eagle boleh diperoleh dengan membuka Community Capsule 2018.

Harga & ketersediaan

Harga Dessert Eagle kini bermula dari $0.09. Bergantung pada keadaan dan versi, harganya menjangkau dari $0.09 hingga $2.92. Listing langsung dibandingkan merentas 23 marketplace di CS2Skins.gg. Buat masa ini, tawaran termurah datang daripada YouPin898.

Tren harga

Sepanjang 7d yang lalu, harga telah turun sebanyak 2.1%. Paras tertingginya sepanjang masa ialah $0.19 dan paras terendahnya sepanjang masa ialah $0.03. Sekitar 1,502 jualan direkodkan dalam tempoh yang dipilih.

Butiran kejohanan

Jenis sticker: Other. Kesan finish: Other.

Cara membeli

Untuk membeli Dessert Eagle, bandingkan tawaran daripada marketplace CS2 yang dipercayai secara bersebelahan di CS2Skins.gg. Semua harga sudah termasuk yuran marketplace, jadi jumlah yang dipaparkan ialah apa yang anda benar-benar bayar.

Soalan lazim

Berapakah harga Dessert Eagle?

Dessert Eagle kini bermula dari $0.09. Merentas semua keadaan dan versi, harga berjulat dari $0.09 hingga $2.92.

Di manakah saya boleh membeli Dessert Eagle?

Anda boleh membeli Dessert Eagle merentas 23 marketplace yang dibandingkan di CS2Skins.gg. Tawaran termurah kini terdapat di YouPin898.

Daripada case manakah Dessert Eagle diperoleh?

Dessert Eagle boleh diperoleh daripada Community Capsule 2018.