Extensie
Sticker

n0thing (Foil) | Cologne 2015

Exotic

This item commemorates the 2015 ESL One Cologne CS:GO Championship.

This sticker can be applied to any weapon you own and can be scraped to look more worn. You can scrape the same sticker multiple times, making it a bit more worn each time, until it is removed from the weapon.

This foil sticker was autographed by professional player Jordan Gilbert playing for Cloud9 G2A at ESL One Cologne 2015.\n\n50% of the proceeds from the sale of this sticker support the included players and organizations.

Foil · 20 waar te koop
$32.19
+0.0% · 7d
Periodegemiddelde: $44.85
Laagste
$32.19
Hoogste
$98.15
Markten
20
Varianten
3

Waar te koop

Goedkoopste eerst · prijzen zijn inclusief marktplaatsfees
Skinport
5 listings · 0% fee
$32.19
Beste prijs · Mediaan $33.07
CSFloat
5 listings · 0% fee
$32.84
+$0.65
Skins.com
1 listings · 0% fee
$38.64
+$6.45
CS.MONEY Market
4 listings · 5% fee
$40.48
+$8.29
CS.MONEY
3 listings · 0% fee
$42.86
+$10.67
Market.CSGO
1 listings · 0% fee
$44.34
+$12.15
Buff.163
5 listings · 0% fee
$44.74
+$12.55
White.Market
4 listings · 0% fee
$45.92
+$13.73
ExeSkins
1 listings · 0% fee
$45.99
+$13.80
LIS-SKINS
1 listings · 10% fee
$47.11
+$14.92
SkinFlow
2 listings · 0% fee
$47.37
+$15.18
Ecosteam
1 listings · 0% fee
$62.59
+$30.40
YouPin898
6 listings · 0% fee
$62.86
+$30.67
LootFarm
1 listings · 0% fee
$64.51
+$32.32
HaloSkins
1 listings · 0% fee
$67.38
+$35.19
UUSkins
5 listings · 0% fee
$68.73
+$36.54
ShadowPay
1 listings · 0% fee
$70.12
+$37.93
Waxpeer
1 listings · 0% fee
$71.05
+$38.86 · Mediaan $34.16
Avan.Market
3 listings · 0% fee
$72.23
+$40.04
Steam
3 listings · 0% fee
$98.15
+$65.96

Kooporders

Hoogste eerst · verkoop direct aan kooporders van marktplaatsen
Steam Buy Order
34 orders · 15% fee
$32.66
Hoogste bod
Buff.163 Buy Order
2 orders · 3% fee
$21.48
−$11.18
Ecosteam Buy Order
3 orders · 0% fee
$13.30
−$19.36
DMarket Buy Order
1 orders · 2% fee
$8.66
−$24.00
Waxpeer Buy Order
2 orders · 6% fee
$7.50
−$25.16
Market.CSGO Buy Order
1 orders · 5% fee
$6.94
−$25.72

Prijsgeschiedenis

Alle markten · USD
$48.16$44.84$41.53$38.21$34.90
Sep 14Sep 16Sep 17Sep 18Sep 20Sep 21
Open
$44.85
Hoog
$63.00
Laag
$21.41
Datapunten
1,859

Over de n0thing (Foil) | Cologne 2015

Overzicht

De n0thing (Foil) | Cologne 2015 is een Exotic sticker in Counter-Strike 2. De skin heeft de n0thing (Foil) | Cologne 2015-finish. Het artwork wordt gedomineerd door een Blue kleurenschema.

Herkomst & collectie

De n0thing (Foil) | Cologne 2015 kan worden geunboxt uit Autograph Capsule | Group D (Foil) | Cologne 2015.

Prijzen & beschikbaarheid

Prijzen voor de n0thing (Foil) | Cologne 2015 beginnen momenteel bij $32.19. Afhankelijk van conditie en versie lopen de prijzen van $32.19 tot $98.15. Live aanbiedingen worden vergeleken op 20 marktplaatsen op CS2Skins.gg. Op dit moment komt het goedkoopste aanbod van Skinport.

Prijstrends

In de afgelopen 7d is de prijs vrijwel gelijk gebleven. De hoogste prijs ooit is $100.15 en de laagste ooit is $18.06. In de geselecteerde periode zijn ongeveer 1,859 verkopen geregistreerd.

Toernooidetails

Dit item is gemaakt voor de 2015 ESL One Cologne. Het toont de organisatie Cloud9 G2A. Het is een signature-item van n0thing. Stickertype: Autograph. Finish-effect: Foil.

Hoe te kopen

Wil je de n0thing (Foil) | Cologne 2015 kopen? Vergelijk dan aanbiedingen van betrouwbare CS2-marktplaatsen naast elkaar op CS2Skins.gg. Alle prijzen zijn inclusief marktplaatsfees, dus het getoonde bedrag is wat je daadwerkelijk betaalt.

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost de n0thing (Foil) | Cologne 2015?

De n0thing (Foil) | Cologne 2015 begint momenteel bij $32.19. Over alle condities en versies heen lopen de prijzen van $32.19 tot $98.15.

Waar kan ik de n0thing (Foil) | Cologne 2015 kopen?

Je kunt de n0thing (Foil) | Cologne 2015 kopen op 20 marktplaatsen die op CS2Skins.gg worden vergeleken. Het goedkoopste aanbod staat momenteel op Skinport.

Uit welke case komt de n0thing (Foil) | Cologne 2015?

De n0thing (Foil) | Cologne 2015 kan worden verkregen uit Autograph Capsule | Group D (Foil) | Cologne 2015.