Bővítmény
Sticker

Sprout Esports (Foil) | Boston 2018

Exotic

This item commemorates the 2018 ELEAGUE Boston CS:GO Championship.

This sticker can be applied to any weapon you own and can be scraped to look more worn. You can scrape the same sticker multiple times, making it a bit more worn each time, until it is removed from the weapon.

50% of the proceeds from the sale of this sticker support the included players and organizations.

Foil · 25 hol vásárolhatod meg
$48.03
−10.8% · 7d
Időszaki átlag: $55.69
Legalacsonyabb
$48.03
Legmagasabb
$89.18
Piacok
25
Változatok
4

Hol vásárolhatod meg

Legolcsóbb elöl · az árak tartalmazzák a piactéri díjakat
YouPin898
13 hirdetések · 0% díj
$48.03
Legjobb ár
CSFloat
17 hirdetések · 0% díj
$48.29
+$0.26
UUSkins
13 hirdetések · 0% díj
$49.23
+$1.20
LIS-SKINS
5 hirdetések · 10% díj
$51.71
+$3.68
CS.MONEY Market
2 hirdetések · 5% díj
$52.60
+$4.57
Ecosteam
7 hirdetések · 0% díj
$52.81
+$4.78
HaloSkins
7 hirdetések · 0% díj
$53.53
+$5.50
CS.MONEY
4 hirdetések · 0% díj
$54.05
+$6.02
Skins.com
1 hirdetések · 0% díj
$54.27
+$6.24
Waxpeer
7 hirdetések · 0% díj
$54.29
+$6.26 · Medián $61.46
SkinFlow
7 hirdetések · 0% díj
$54.88
+$6.85
ExeSkins
1 hirdetések · 0% díj
$55.13
+$7.10
White.Market
2 hirdetések · 0% díj
$56.40
+$8.37
LootFarm
1 hirdetések · 0% díj
$57.33
+$9.30
TradeIt.GG
1 hirdetések · 0% díj
$59.00
+$10.97
ShadowPay
1 hirdetések · 0% díj
$62.33
+$14.30
Market.CSGO
1 hirdetések · 0% díj
$63.81
+$15.78
Avan.Market
5 hirdetések · 0% díj
$64.14
+$16.11
Buff.163
18 hirdetések · 0% díj
$68.62
+$20.59
DMarket
2 hirdetések · 0% díj
$69.90
+$21.87
GameBoost
2 hirdetések · 10% díj
$70.33
+$22.30
Swap.GG
5 hirdetések · 0% díj
$75.44
+$27.41
Skinport
4 hirdetések · 0% díj
$75.98
+$27.95 · Medián $50.58
Skin.place
1 hirdetések · 0% díj
$86.59
+$38.56
Steam
9 hirdetések · 0% díj
$89.18
+$41.15

Élő hirdetések

Egyedi hirdetések floattal és mintával · legolcsóbb elöl
LIS-SKINS
· 6h
$51.71
51.71 USD
LIS-SKINS
· 6h
$52.19
52.19 USD
LIS-SKINS
· 6h
$52.68
52.68 USD
LIS-SKINS
· 6h
$59.34
59.34 USD
LIS-SKINS
Seed 0 · 6h
$64.24
64.24 USD

Vételi megbízások

Legmagasabb elöl · adj el azonnal a piacterek vételi megbízásainak
Steam Buy Order
257 megbízások · 15% díj
$60.83
Legmagasabb ajánlat
DMarket Buy Order
2 megbízások · 2% díj
$36.67
−$24.16
Buff.163 Buy Order
7 megbízások · 3% díj
$35.80
−$25.03
Ecosteam Buy Order
5 megbízások · 0% díj
$25.06
−$35.77
Market.CSGO Buy Order
1 megbízások · 5% díj
$10.27
−$50.56

Ajánlati könyv

Vételi és eladási ajánlatok árszintenként összesítve a követett piacterekről
431
$51.33$54.65$57.97$61.30$64.62
Vétel · vételi megbízások
ÁrDb
Ezen az oldalon még nincs követett mélység.
Eladás · hirdetések
ÁrDb
  1. $51.711
  2. $52.191
  3. $52.681
  4. $59.341
  5. $64.241

Árelőzmények

Minden piac · USD
$55.81$53.90$51.99$50.08$48.17
Sep 18Sep 19Sep 21Sep 22Sep 24Sep 25
Nyitó
$55.69
Maximum
$71.41
Minimum
$35.70
Adatpontok
1,479

A(z) Sprout Esports (Foil) | Boston 2018 bemutatása

Áttekintés

A(z) Sprout Esports (Foil) | Boston 2018 egy Exotic sticker a Counter-Strike 2-ben. A skin a(z) Sprout Esports (Foil) | Boston 2018 festést viseli. Grafikáját Black színvilág uralja.

Eredet és gyűjtemény

A(z) Sprout Esports (Foil) | Boston 2018 a következőből nyitható ki: Boston 2018 Returning Challengers (Holo/Foil).

Árak és elérhetőség

A(z) Sprout Esports (Foil) | Boston 2018 árai jelenleg $48.03 összegtől indulnak. Állapottól és verziótól függően az árak $48.03 és $89.18 között mozognak. A CS2Skins.gg 25 piactér élő hirdetéseit hasonlítja össze. Jelenleg a legolcsóbb ajánlat innen érkezik: YouPin898.

Ártrendek

Az elmúlt 7d során az ár 10.8%-kal csökkent. Történelmi csúcsa $111.50, történelmi mélypontja $29.60. A kiválasztott időszakban körülbelül 1,479 eladást rögzítettünk.

Torna részletei

Ez a tárgy a(z) 2018 ELEAGUE Boston alkalmából készült. A(z) Sprout Esports szervezetet ábrázolja. Matrica típusa: Team. Festési effekt: Foil.

Hogyan vásárold meg

A(z) Sprout Esports (Foil) | Boston 2018 megvásárlásához hasonlítsd össze a megbízható CS2 piacterek ajánlatait egymás mellett a CS2Skins.gg-n. Minden ár tartalmazza a piactéri díjakat, így a feltüntetett összeg az, amit ténylegesen fizetsz.

Gyakori kérdések

Mennyibe kerül a(z) Sprout Esports (Foil) | Boston 2018?

A(z) Sprout Esports (Foil) | Boston 2018 legalacsonyabb ára jelenleg $48.03. Az összes állapotot és verziót nézve az árak $48.03 és $89.18 között mozognak.

Hol vásárolható meg a(z) Sprout Esports (Foil) | Boston 2018?

A(z) Sprout Esports (Foil) | Boston 2018 a CS2Skins.gg-n összehasonlított 25 piactéren vásárolható meg. A legolcsóbb ajánlat jelenleg itt található: YouPin898.

Melyik ládából származik a(z) Sprout Esports (Foil) | Boston 2018?

A(z) Sprout Esports (Foil) | Boston 2018 a következőből szerezhető meg: Boston 2018 Returning Challengers (Holo/Foil).