Rozšíření
Sticker

TaZ (Foil) | Cologne 2015

Exotic

This item commemorates the 2015 ESL One Cologne CS:GO Championship.

This sticker can be applied to any weapon you own and can be scraped to look more worn. You can scrape the same sticker multiple times, making it a bit more worn each time, until it is removed from the weapon.

This foil sticker was autographed by professional player Wiktor Wojtas playing for Virtus.Pro at ESL One Cologne 2015.\n\n50% of the proceeds from the sale of this sticker support the included players and organizations.

Foil · 22 kde koupit
$7.55
+10.4% · 7d
Průměr období: $11.58
Minimum
$7.55
Maximum
$61.40
Trhy
22
Varianty
3

Kde koupit

Nejlevnější první · ceny zahrnují poplatky tržiště
LootFarm
1 nabídky · 0% poplatek
$7.55
Nejlepší cena
CS.MONEY
1 nabídky · 0% poplatek
$8.84
+$1.29
CSFloat
13 nabídky · 0% poplatek
$10.19
+$2.64
Buff.163
9 nabídky · 0% poplatek
$11.16
+$3.61
Skinport
8 nabídky · 0% poplatek
$12.32
+$4.77 · Medián $7.56
Ecosteam
7 nabídky · 0% poplatek
$12.52
+$4.97
Skins.com
1 nabídky · 0% poplatek
$12.79
+$5.24
SkinBaron
1 nabídky · 0% poplatek
$13.18
+$5.63
LIS-SKINS
1 nabídky · 10% poplatek
$13.47
+$5.92
Avan.Market
5 nabídky · 0% poplatek
$13.47
+$5.92
YouPin898
19 nabídky · 0% poplatek
$13.99
+$6.44
Market.CSGO
3 nabídky · 0% poplatek
$14.05
+$6.50
Steam
7 nabídky · 0% poplatek
$14.12
+$6.57
CS.MONEY Market
5 nabídky · 5% poplatek
$14.15
+$6.60
Waxpeer
1 nabídky · 0% poplatek
$14.75
+$7.20 · Medián $7.10
DMarket
2 nabídky · 0% poplatek
$15.00
+$7.45
UUSkins
17 nabídky · 0% poplatek
$15.30
+$7.75
ExeSkins
1 nabídky · 0% poplatek
$16.52
+$8.97
ShadowPay
1 nabídky · 0% poplatek
$16.75
+$9.20
White.Market
2 nabídky · 0% poplatek
$16.92
+$9.37
HaloSkins
2 nabídky · 0% poplatek
$59.97
+$52.42
SkinFlow
2 nabídky · 0% poplatek
$61.40
+$53.85

Aktuální nabídky

Jednotlivé nabídky s floatem a vzorem · nejlevnější první
LIS-SKINS
Seed 0 · 1h
$13.47
13.47 USD

Nákupní příkazy

Nejvyšší první · prodej okamžitě do nákupních příkazů tržišť
Steam Buy Order
61 příkazy · 15% poplatek
$10.28
Nejvyšší nabídka
Ecosteam Buy Order
11 příkazy · 0% poplatek
$3.64
−$6.64
Waxpeer Buy Order
2 příkazy · 6% poplatek
$3.60
−$6.68
Buff.163 Buy Order
1 příkazy · 3% poplatek
$3.58
−$6.70
Market.CSGO Buy Order
1 příkazy · 5% poplatek
$2.25
−$8.03
DMarket Buy Order
1 příkazy · 2% poplatek
$0.02
−$10.26

Kniha příkazů

Nákupní vs. prodejní příkazy agregované podle cenové hladiny napříč sledovanými tržišti
110
$13.44$13.46$13.47$13.49$13.50
Poptávka · nákupní příkazy
CenaKs
Na této straně zatím nesledujeme žádnou hloubku trhu.
Nabídka · prodejní nabídky
CenaKs
  1. $13.471

Historie cen

Všechny trhy · USD
$12.79$11.87$10.95$10.04$9.12
Sep 16Sep 17Sep 18Sep 20Sep 21Sep 22
Otevírací
$11.58
Maximum
$15.11
Minimum
$3.42
Datových bodů
1,948

Padá z beden

19 dalších dropů · Šance na drop 5.0%

O předmětu TaZ (Foil) | Cologne 2015

Přehled

TaZ (Foil) | Cologne 2015 je sticker vzácnosti Exotic ve hře Counter-Strike 2. Skin nese finish TaZ (Foil) | Cologne 2015. Jeho vzhledu dominuje barva Brown.

Původ a kolekce

TaZ (Foil) | Cologne 2015 lze získat otevřením Autograph Capsule | Group D (Foil) | Cologne 2015.

Ceny a dostupnost

Ceny předmětu TaZ (Foil) | Cologne 2015 aktuálně začínají na $7.55. V závislosti na stavu a verzi se ceny pohybují od $7.55 do $61.40. Aktuální nabídky porovnáváme napříč 22 tržišti na CS2Skins.gg. Nejlevnější nabídka je právě teď na LootFarm.

Cenové trendy

Za období 7d cena vzrostla o 10.4 %. Historické maximum je $15.12 a historické minimum $0.09. Ve zvoleném období bylo zaznamenáno přibližně 1,948 prodejů.

Detaily turnaje

Tento předmět vznikl pro turnaj 2015 ESL One Cologne. Reprezentuje organizaci Virtus.Pro. Jde o podpisový předmět hráče TaZ. Typ nálepky: Autograph. Efekt finishe: Foil.

Jak nakoupit

Pokud chceš koupit TaZ (Foil) | Cologne 2015, porovnej na CS2Skins.gg nabídky ověřených CS2 tržišť vedle sebe. Všechny ceny zahrnují poplatky tržiště, takže zobrazená částka je to, co skutečně zaplatíš.

Časté dotazy

Kolik stojí TaZ (Foil) | Cologne 2015?

TaZ (Foil) | Cologne 2015 aktuálně začíná na $7.55. Napříč všemi stavy a verzemi se ceny pohybují od $7.55 do $61.40.

Kde můžu koupit TaZ (Foil) | Cologne 2015?

TaZ (Foil) | Cologne 2015 můžeš koupit na 22 tržištích porovnávaných na CS2Skins.gg. Nejlevnější nabídka je aktuálně na LootFarm.

Z jaké bedny pochází TaZ (Foil) | Cologne 2015?

TaZ (Foil) | Cologne 2015 lze získat z Autograph Capsule | Group D (Foil) | Cologne 2015.