Blue Blast
An ideal pistol for the Terrorist on the move, the Tec-9 is lethal in close quarters and features a high magazine capacity. It has been painted using different shades of blue.\n\nMove fast, shoot fast, win fast
De unde cumperi
Listări live
Ordine de cumpărare
Registru de ordine
- $0.0320
- $0.282
Istoricul prețului
Skinuri Tec-9 similare în acest interval de preț
Totul despre Tec-9 | Blue Blast
Prezentare generală
Tec-9 | Blue Blast este un weapon skin Consumer Grade în Counter-Strike 2. Face parte din familia de skinuri pentru Tec-9. Skinul poartă finisajul Blue Blast. Grafica sa este dominată de o schemă de culori Grey.
Aspect & finisaj
Tec-9 | Blue Blast este vopsit folosind stilul de finisaj Anodized. Are la bază pattern-ul Blue Blast.
Exterioare & float
Valoarea float (uzura) pentru Tec-9 | Blue Blast variază între 0.00 și 0.80. Prin urmare, poate fi găsit în Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Un float mai mic înseamnă un aspect mai curat, mai puțin uzat, în timp ce un float mai mare arată urme de luptă mai vizibile.
StatTrak™ & Souvenir
Există și o ediție Souvenir, oferită ca drop spectatorilor în timpul evenimentelor esports suportate.
Origine & colecție
Face parte din The Ascent Collection.
Preț & disponibilitate
Prețurile pentru Tec-9 | Blue Blast pornesc în acest moment de la $0.01. În funcție de condiție și versiune, prețurile variază între $0.01 și $97.52. Listările live sunt comparate pe 20 marketplace-uri pe CS2Skins.gg. Chiar acum, cea mai ieftină ofertă vine de la ShadowPay.
Tendințe de preț
În ultimele 7d, prețul a rămas aproximativ constant. Maximul său istoric este $0.04, iar minimul istoric este $0.01. Aproximativ 3 vânzări au fost înregistrate în perioada selectată.
Cum cumperi
Ca să cumperi Tec-9 | Blue Blast, compară ofertele marketplace-urilor CS2 de încredere, una lângă alta, pe CS2Skins.gg. Toate prețurile includ comisioanele marketplace-urilor, deci suma afișată este exact cât plătești.
Întrebări frecvente
Cât costă Tec-9 | Blue Blast?
Tec-9 | Blue Blast pornește în acest moment de la $0.01. Pe toate condițiile și versiunile, prețurile variază între $0.01 și $97.52.
Ce valori float (uzură) are Tec-9 | Blue Blast?
Valoarea float pentru Tec-9 | Blue Blast variază între 0.00 și 0.80, ceea ce îl face disponibil în Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.
Are Tec-9 | Blue Blast o versiune StatTrak™?
Nu, Tec-9 | Blue Blast nu este disponibil cu StatTrak™.
De unde pot cumpăra Tec-9 | Blue Blast?
Poți cumpăra Tec-9 | Blue Blast de pe 20 marketplace-uri comparate pe CS2Skins.gg. Cea mai ieftină ofertă este acum pe ShadowPay.







