Remote Control
An ideal pistol for the Terrorist on the move, the Tec-9 is lethal in close quarters and features a high magazine capacity. It has been hand painted with colorful dials and switches atop a blue base.\n\nDon't touch that dial
Gdzie kupić
Aktualne oferty
Zlecenia kupna
Arkusz zleceń
- $1.751
- $1.741
- $1.691
- $1.631
- $1.621
- $1.601
- $1.5430
- $1.451
- $1.421
- $0.593
- $0.5220
- $1.801
- $1.852
- $1.866
- $1.881
- $1.8915
- $1.903
- $1.922
- $1.983
- $1.991
- $2.002
- $2.021
- $2.081
Historia cen
Do zdobycia ze skrzynek
Podobne skiny Tec-9 w tym przedziale cenowym
O Tec-9 | Remote Control
Przegląd
Tec-9 | Remote Control to weapon skin o rzadkości Classified w grze Counter-Strike 2. Należy do rodziny skinów na Tec-9. Skin ma wykończenie Remote Control. W jego wyglądzie dominuje kolor Black.
Wygląd i wykończenie
Tec-9 | Remote Control pomalowano techniką wykończenia Gunsmith. Bazuje na wzorze Remote Control.
Stany i float
Wartość float (zużycie) Tec-9 | Remote Control mieści się w zakresie od 0.00 do 1.00. Dzięki temu można go znaleźć w stanach: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Niższy float oznacza czystszy, mniej zużyty wygląd, a wyższy — więcej widocznych śladów walki.
StatTrak™ i Souvenir
Istnieje też edycja Souvenir, która wypada widzom podczas wspieranych turniejów esportowych.
Pochodzenie i kolekcja
Tec-9 | Remote Control można zdobyć, otwierając Austin 2025 Nuke Souvenir Package. Wchodzi w skład The 2018 Nuke Collection.
Ceny i dostępność
Ceny Tec-9 | Remote Control zaczynają się obecnie od $1.71. W zależności od stanu i wersji ceny wahają się od $1.71 do $576.68. Na CS2Skins.gg porównujemy aktualne oferty z 28 rynków. Najtańszą ofertę znajdziesz teraz na CS.MONEY Market.
Trendy cenowe
W ciągu ostatnich 7d cena spadła o 4.2%. Najwyższa cena w historii to $3.42, a najniższa to $0.61. W wybranym okresie odnotowano około 2,530 sprzedaży.
Jak kupić
Aby kupić Tec-9 | Remote Control, porównaj obok siebie oferty z zaufanych rynków CS2 na CS2Skins.gg. Wszystkie ceny zawierają prowizje rynków, więc widzisz dokładnie tyle, ile faktycznie zapłacisz.
Najczęściej zadawane pytania
Ile kosztuje Tec-9 | Remote Control?
Tec-9 | Remote Control kosztuje obecnie od $1.71. We wszystkich stanach i wersjach ceny wahają się od $1.71 do $576.68.
Jakie wartości float (zużycia) ma Tec-9 | Remote Control?
Wartość float Tec-9 | Remote Control mieści się w zakresie od 0.00 do 1.00, dzięki czemu jest dostępny w stanach: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.
Czy Tec-9 | Remote Control ma wersję StatTrak™?
Nie, Tec-9 | Remote Control nie występuje w wersji StatTrak™.
Gdzie mogę kupić Tec-9 | Remote Control?
Tec-9 | Remote Control kupisz na 28 rynkach porównywanych na CS2Skins.gg. Najtańsza oferta jest obecnie na CS.MONEY Market.
Z jakiej skrzyni pochodzi Tec-9 | Remote Control?
Tec-9 | Remote Control można zdobyć z Austin 2025 Nuke Souvenir Package.







