VariCamo Blue
The XM1014 is a powerful fully automatic shotgun that justifies its heftier price tag with the ability to paint a room with lead fast. It has been painted using a VariCamo patterned hydrographic.\n\nRebuilding only comes in the wake of destruction
Waar te koop
Live aanbiedingen
Kooporders
Orderboek
- $2.081
- $0.7510
- $15.151
Prijsgeschiedenis
Te vinden in cases
Vergelijkbare XM1014 skins in deze prijsklasse
Over de XM1014 | VariCamo Blue
Overzicht
De XM1014 | VariCamo Blue is een Mil-Spec Grade weapon skin in Counter-Strike 2. Hij behoort tot de skinfamilie van de XM1014. De skin heeft de VariCamo Blue-finish. Het artwork wordt gedomineerd door een Blue kleurenschema.
Uiterlijk & finish
De XM1014 | VariCamo Blue is geschilderd met de Hydrographic finish-stijl. Hij is gebaseerd op het VariCamo Blue-patroon.
Exteriors & float
De float-waarde (slijtage) van de XM1014 | VariCamo Blue loopt van 0.00 tot 0.50. Daardoor is hij te vinden in Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Een lagere float geeft een schoner, minder versleten uiterlijk, terwijl een hogere float meer zichtbare gevechtsschade toont.
StatTrak™ & Souvenir
Er bestaat ook een Souvenir-editie, die tijdens ondersteunde esports-evenementen aan kijkers wordt gedropt.
Herkomst & collectie
De XM1014 | VariCamo Blue kan worden geunboxt uit Copenhagen 2024 Overpass Souvenir Package. Hij maakt deel uit van The Overpass Collection.
Prijzen & beschikbaarheid
Prijzen voor de XM1014 | VariCamo Blue beginnen momenteel bij $1.68. Afhankelijk van conditie en versie lopen de prijzen van $1.68 tot $229.59. Live aanbiedingen worden vergeleken op 14 marktplaatsen op CS2Skins.gg. Op dit moment komt het goedkoopste aanbod van LootFarm.
Prijstrends
In de afgelopen 7d is de prijs met 31.7% gedaald. De hoogste prijs ooit is $22.32 en de laagste ooit is $0.73. In de geselecteerde periode zijn ongeveer 860 verkopen geregistreerd.
Hoe te kopen
Wil je de XM1014 | VariCamo Blue kopen? Vergelijk dan aanbiedingen van betrouwbare CS2-marktplaatsen naast elkaar op CS2Skins.gg. Alle prijzen zijn inclusief marktplaatsfees, dus het getoonde bedrag is wat je daadwerkelijk betaalt.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost de XM1014 | VariCamo Blue?
De XM1014 | VariCamo Blue begint momenteel bij $1.68. Over alle condities en versies heen lopen de prijzen van $1.68 tot $229.59.
Welke float-waarden (slijtage) heeft de XM1014 | VariCamo Blue?
De float-waarde van de XM1014 | VariCamo Blue loopt van 0.00 tot 0.50, waardoor hij beschikbaar is in Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.
Heeft de XM1014 | VariCamo Blue een StatTrak™-versie?
Nee, de XM1014 | VariCamo Blue is niet beschikbaar met StatTrak™.
Waar kan ik de XM1014 | VariCamo Blue kopen?
Je kunt de XM1014 | VariCamo Blue kopen op 14 marktplaatsen die op CS2Skins.gg worden vergeleken. Het goedkoopste aanbod staat momenteel op LootFarm.
Uit welke case komt de XM1014 | VariCamo Blue?
De XM1014 | VariCamo Blue kan worden verkregen uit Copenhagen 2024 Overpass Souvenir Package.







