Trigger Discipline
As expensive as it is powerful, the Desert Eagle is an iconic pistol that is difficult to master but surprisingly accurate at long range. A pink isometric pattern has been custom painted on the barrel. The hammer and front sight have been painted bright blue.\n\nPatience is its own reward
Nereden alınır
Canlı ilanlar
Alım emirleri
Emir defteri
- $0.4510
- $0.4413
- $0.4331
- $0.3913
- $0.1850
- $0.1540
- $0.031
- $0.011
- $0.5020
- $0.515
- $0.526
- $0.731
- $0.752
- $0.773
- $0.784
- $0.791
- $0.8021
- $0.8110
- $0.8244
- $0.8378
Fiyat geçmişi
Bulunduğu kasalar
Bu fiyat aralığındaki benzer Desert Eagle skinleri
Desert Eagle | Trigger Discipline hakkında bilgiler
Genel bakış
Desert Eagle | Trigger Discipline, Counter-Strike 2'de Restricted nadirliğinde bir weapon skin. Desert Eagle skin ailesine aittir. Skin, Trigger Discipline kaplamasını taşır. Görselinde Grey renk şeması ağır basar.
Görünüm ve kaplama
Desert Eagle | Trigger Discipline, Custom Paint Job kaplama stiliyle boyanmıştır. Trigger Discipline desenini temel alır.
Dış görünümler ve float
Desert Eagle | Trigger Discipline skininin float (aşınma) değeri 0.00 ile 0.97 arasında değişir. Bu nedenle Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred olarak bulunabilir. Düşük float daha temiz, az aşınmış bir görünüm sağlarken yüksek float daha belirgin savaş hasarı gösterir.
StatTrak™ ve Souvenir
Silahla yapılan onaylı öldürmeleri sayan bir StatTrak™ sürümü de mevcuttur. Ayrıca desteklenen espor etkinlikleri sırasında izleyicilere düşen bir Souvenir sürümü de vardır.
Köken ve koleksiyon
Desert Eagle | Trigger Discipline, Snakebite Case açılarak elde edilebilir. The Snakebite Collection kapsamında yer alır.
Fiyat ve bulunabilirlik
Desert Eagle | Trigger Discipline fiyatları şu anda $0.45 seviyesinden başlıyor. Duruma ve sürüme bağlı olarak fiyatlar $0.45 ile $140000.00 arasında değişiyor. Canlı ilanlar CS2Skins.gg üzerinde 28 pazar genelinde karşılaştırılıyor. Şu anda en ucuz teklif SkinBaron üzerinde.
Fiyat trendleri
Son 7g içinde fiyat %2.0 düştü. Tüm zamanların en yükseği $1.08, en düşüğü ise $0.30. Seçilen dönemde yaklaşık 2,540 satış kaydedildi.
Nasıl satın alınır
Desert Eagle | Trigger Discipline satın almak için güvenilir CS2 pazarlarının tekliflerini CS2Skins.gg üzerinde yan yana karşılaştır. Tüm fiyatlara pazar komisyonları dahildir; yani gördüğün tutar, gerçekten ödeyeceğin tutardır.
Sıkça sorulan sorular
Desert Eagle | Trigger Discipline ne kadar?
Desert Eagle | Trigger Discipline şu anda $0.45 fiyatından başlıyor. Tüm durumlar ve sürümler genelinde fiyatlar $0.45 ile $140000.00 arasında değişiyor.
Desert Eagle | Trigger Discipline hangi float (aşınma) değerlerine sahip?
Desert Eagle | Trigger Discipline skininin float değeri 0.00 ile 0.97 arasında değişir; bu sayede Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred olarak bulunabilir.
Desert Eagle | Trigger Discipline StatTrak™ sürümüne sahip mi?
Evet, Desert Eagle | Trigger Discipline skininin StatTrak™ sürümü mevcut.
Desert Eagle | Trigger Discipline nereden satın alınır?
Desert Eagle | Trigger Discipline skinini, CS2Skins.gg üzerinde karşılaştırılan 28 pazardan satın alabilirsin. En ucuz teklif şu anda SkinBaron üzerinde.
Desert Eagle | Trigger Discipline hangi kasadan çıkıyor?
Desert Eagle | Trigger Discipline şuradan elde edilebilir: Snakebite Case.







