Crimson Weave
These driving gloves offer protection from the elements while still maintaining tactile sensation. Black suede has been interwoven with scarlet leather to give these gloves a timeless look.\n\nLeave your mark, not your fingerprints
Gdzie kupić
Aktualne oferty
Zlecenia kupna
Arkusz zleceń
- $143.871
- $142.391
- $140.911
- $139.532
- $120.141
- $117.171
- $20.771
- $140.691
- $140.971
- $143.021
- $143.541
- $144.421
- $144.531
- $145.211
- $145.421
- $151.673
- $153.701
- $154.221
- $154.501
Historia cen
Do zdobycia ze skrzynek
Do zdobycia ze skrzynek
Podobne skiny Driver Gloves w tym przedziale cenowym
O Driver Gloves | Crimson Weave
Przegląd
Driver Gloves | Crimson Weave to weapon skin o rzadkości Extraordinary w grze Counter-Strike 2. Należy do rodziny skinów na Driver Gloves. Skin ma wykończenie Crimson Weave. W jego wyglądzie dominuje kolor Brown.
Wygląd i wykończenie
Driver Gloves | Crimson Weave pomalowano techniką wykończenia None. Bazuje na wzorze Crimson Weave.
Stany i float
Wartość float (zużycie) Driver Gloves | Crimson Weave mieści się w zakresie od 0.06 do 0.80. Dzięki temu można go znaleźć w stanach: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Niższy float oznacza czystszy, mniej zużyty wygląd, a wyższy — więcej widocznych śladów walki.
StatTrak™ i Souvenir
Driver Gloves | Crimson Weave jest dostępny wyłącznie w wersji standardowej, bez wariantów StatTrak™ i Souvenir.
Pochodzenie i kolekcja
Driver Gloves | Crimson Weave można zdobyć, otwierając Glove Case, Operation Hydra Case.
Ceny i dostępność
Ceny Driver Gloves | Crimson Weave zaczynają się obecnie od $140.69. W zależności od stanu i wersji ceny wahają się od $140.69 do $4360.09. Na CS2Skins.gg porównujemy aktualne oferty z 26 rynków. Najtańszą ofertę znajdziesz teraz na LIS-SKINS.
Trendy cenowe
W ciągu ostatnich 7d cena wzrosła o 5.9%. Najwyższa cena w historii to $296.30, a najniższa to $31.00. W wybranym okresie odnotowano około 2,538 sprzedaży.
Jak kupić
Aby kupić Driver Gloves | Crimson Weave, porównaj obok siebie oferty z zaufanych rynków CS2 na CS2Skins.gg. Wszystkie ceny zawierają prowizje rynków, więc widzisz dokładnie tyle, ile faktycznie zapłacisz.
Najczęściej zadawane pytania
Ile kosztuje Driver Gloves | Crimson Weave?
Driver Gloves | Crimson Weave kosztuje obecnie od $140.69. We wszystkich stanach i wersjach ceny wahają się od $140.69 do $4360.09.
Jakie wartości float (zużycia) ma Driver Gloves | Crimson Weave?
Wartość float Driver Gloves | Crimson Weave mieści się w zakresie od 0.06 do 0.80, dzięki czemu jest dostępny w stanach: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.
Czy Driver Gloves | Crimson Weave ma wersję StatTrak™?
Nie, Driver Gloves | Crimson Weave nie występuje w wersji StatTrak™.
Gdzie mogę kupić Driver Gloves | Crimson Weave?
Driver Gloves | Crimson Weave kupisz na 26 rynkach porównywanych na CS2Skins.gg. Najtańsza oferta jest obecnie na LIS-SKINS.
Z jakiej skrzyni pochodzi Driver Gloves | Crimson Weave?
Driver Gloves | Crimson Weave można zdobyć z Glove Case and Operation Hydra Case.







