Rozšíření
FAMAS | 2A2F
Mil-Spec Grade·Rozsah floatu 0.00–0.86

A cheap option for cash-strapped players, the FAMAS effectively fills the niche between more expensive rifles and the less-effective SMGs. It has been custom painted with a tread plate pattern and \"2A2F\" on the handguard.\n\n\"2A2F—reliable shipping in an unreliable world\"

Battle-Scarred · 26 kde koupit
$0.12
+12.6% · 7d
Průměr období: $0.12
Minimum
$0.12
Maximum
$33.90
Trhy
26
Varianty
5

Kde koupit

Nejlevnější první · ceny zahrnují poplatky tržiště
CSFloat
42 nabídky · 0% poplatek
$0.12
Nejlepší cena
Ecosteam
586 nabídky · 0% poplatek
$0.12
Nejlepší cena
HaloSkins
463 nabídky · 0% poplatek
$0.12
Nejlepší cena
iTrade.GG
1 nabídky · 0% poplatek
$0.12
Nejlepší cena
YouPin898
130 nabídky · 0% poplatek
$0.12
Nejlepší cena
ExeSkins
871 nabídky · 0% poplatek
$0.13
+$0.01
White.Market
804 nabídky · 0% poplatek
$0.13
+$0.01
CS.MONEY Market
16 nabídky · 5% poplatek
$0.13
+$0.01
Buff.163
101 nabídky · 0% poplatek
$0.14
+$0.02
CS.MONEY
12 nabídky · 0% poplatek
$0.15
+$0.03
LIS-SKINS
502 nabídky · 10% poplatek
$0.15
+$0.03
SkinBaron
8 nabídky · 0% poplatek
$0.15
+$0.03
Skin.place
12 nabídky · 0% poplatek
$0.15
+$0.03
Avan.Market
421 nabídky · 0% poplatek
$0.15
+$0.03
Waxpeer
422 nabídky · 0% poplatek
$0.15
+$0.03 · Medián $0.13
Market.CSGO
444 nabídky · 0% poplatek
$0.16
+$0.04
UUSkins
117 nabídky · 0% poplatek
$0.16
+$0.04
TradeIt.GG
1 nabídky · 0% poplatek
$0.17
+$0.05
DMarket
21 nabídky · 0% poplatek
$0.18
+$0.06
ShadowPay
317 nabídky · 0% poplatek
$0.18
+$0.06
Skins.com
1 nabídky · 0% poplatek
$0.18
+$0.06
Skinport
59 nabídky · 0% poplatek
$0.19
+$0.07 · Medián $0.26
LootFarm
1 nabídky · 0% poplatek
$0.21
+$0.09
Steam
879 nabídky · 0% poplatek
$0.22
+$0.10
SkinFlow
398 nabídky · 0% poplatek
$0.22
+$0.10
GameBoost
1,019 nabídky · 10% poplatek
$0.28
+$0.16

Aktuální nabídky

Jednotlivé nabídky s floatem a vzorem · nejlevnější první
Float 0.6417199969291687
Seed 544 · 12h
$0.13
0.9 CNY
Float 0.58105432987213135
Seed 466 · 12h
$0.13
0.9 CNY
Float 0.79807329177856445
Seed 940 · 12h
$0.13
0.9 CNY
Float 0.65924912691116333
Seed 148 · 12h
$0.13
0.9 CNY
Float 0.65395081043243408
Seed 648 · 12h
$0.13
0.88 CNY
Float 0.82963162660598755
Seed 946 · 12h
$0.13
0.88 CNY
Float 0.7394484281539917
Seed 490 · 14h
$0.13
0.88 CNY
Float 0.69105488061904907
Seed 510 · 32d
$0.14
0.93 CNY
Float 0.76115792989730835
Seed 428 · 46h
$0.14
0.95 CNY
Float 0.70771610736846924
Seed 126 · 3d
$0.14
0.92 CNY
1 / 6

Nákupní příkazy

Nejvyšší první · prodej okamžitě do nákupních příkazů tržišť
Waxpeer Buy Order
2 příkazy · 6% poplatek
$0.23
Nejvyšší nabídka
Steam Buy Order
6,848 příkazy · 15% poplatek
$0.20
−$0.03
DMarket Buy Order
148 příkazy · 2% poplatek
$0.13
−$0.10
Buff.163 Buy Order
884 příkazy · 3% poplatek
$0.12
−$0.11
YouPin898 Buy Order
1 příkazy · 0% poplatek
$0.12
−$0.11
Ecosteam Buy Order
309 příkazy · 0% poplatek
$0.10
−$0.13
Market.CSGO Buy Order
1 příkazy · 5% poplatek
$0.10
−$0.13
Nejvyšší otevřené příkazy
YouPin898
$0.12
Ks 80 · 0.78 CNY
YouPin898
$0.10
Ks 3 · 0.7 CNY
YouPin898
$0.10
Ks 3 · 0.66 CNY
YouPin898
$0.10
Ks 267 · 0.7 CNY
YouPin898
$0.03
Ks 1 · 0.2 CNY
YouPin898
$0.03
Ks 100 · 0.2 CNY

Kniha příkazů

Nákupní vs. prodejní příkazy agregované podle cenové hladiny napříč sledovanými tržišti
Spread $0.01
341227114
$0.02$0.11$0.20$0.28$0.37
Poptávka · nákupní příkazy
CenaKs
  1. $0.1280
  2. $0.10273
  3. $0.03101
Nabídka · prodejní nabídky
CenaKs
  1. $0.137
  2. $0.143
  3. $0.1520
  4. $0.262
  5. $0.2741
  6. $0.2924
  7. $0.3091
  8. $0.31103
  9. $0.3238
  10. $0.331
  11. $0.3412
  12. $0.3620

Historie cen

Všechny trhy · USD
$0.14$0.14$0.13$0.13$0.12
Aug 23Aug 24Aug 25Aug 27Aug 28Aug 30
Otevírací
$0.12
Maximum
$0.18
Minimum
$0.11
Datových bodů
2,543

Padá z beden

15 dalších dropů · Šance na drop 4.0%
Austin 2025 Train Souvenir Package
Bedna
Austin 2025 Train Souvenir Package
Zobrazit bednu →

Simulátor otevírání beden

Reálné šance, reálné zvuky — nula skutečných peněz
Otevřeno0
Utraceno$0.00
Vráceno$0.00
Bilance+$0.00
Statistická simulace využívající zveřejněný model šancí od Valve a aktuální tržní ceny. Žádné předměty se nevytvářejí ani neobchodují. Dlouhodobý očekávaný výnos otevírání beden je záporný — tahle stránka existuje, aby ukázala, jak moc záporný.
Také v bedně Austin 2025 Train Souvenir Package

Podobné skiny pro FAMAS v této cenové kategorii

Ceny mezi $0.06 a $0.24
Zobrazit vše →

O předmětu FAMAS | 2A2F

Přehled

FAMAS | 2A2F je weapon skin vzácnosti Mil-Spec Grade ve hře Counter-Strike 2. Patří do rodiny skinů pro FAMAS. Skin nese finish 2A2F. Jeho vzhledu dominuje barva Black.

Vzhled a finish

FAMAS | 2A2F je vytvořen technikou Gunsmith. Vychází ze vzoru 2A2F.

Exteriéry a float

Float (opotřebení) skinu FAMAS | 2A2F se pohybuje od 0.00 do 0.86. Díky tomu ho najdeš ve verzích Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Nižší float znamená čistší, méně opotřebovaný vzhled, zatímco vyšší float ukazuje viditelnější bojové poškození.

StatTrak™ a Souvenir

Existuje také edice Souvenir, která padá divákům během podporovaných esportových turnajů.

Původ a kolekce

FAMAS | 2A2F lze získat otevřením Austin 2025 Train Souvenir Package. Je součástí The Train 2025 Collection.

Ceny a dostupnost

Ceny předmětu FAMAS | 2A2F aktuálně začínají na $0.12. V závislosti na stavu a verzi se ceny pohybují od $0.12 do $33.90. Aktuální nabídky porovnáváme napříč 26 tržišti na CS2Skins.gg. Nejlevnější nabídka je právě teď na CSFloat.

Cenové trendy

Za období 7d cena vzrostla o 12.6 %. Historické maximum je $0.36 a historické minimum $0.10. Ve zvoleném období bylo zaznamenáno přibližně 2,543 prodejů.

Jak nakoupit

Pokud chceš koupit FAMAS | 2A2F, porovnej na CS2Skins.gg nabídky ověřených CS2 tržišť vedle sebe. Všechny ceny zahrnují poplatky tržiště, takže zobrazená částka je to, co skutečně zaplatíš.

Časté dotazy

Kolik stojí FAMAS | 2A2F?

FAMAS | 2A2F aktuálně začíná na $0.12. Napříč všemi stavy a verzemi se ceny pohybují od $0.12 do $33.90.

Jaké float (opotřebení) hodnoty má FAMAS | 2A2F?

Float hodnota předmětu FAMAS | 2A2F se pohybuje od 0.00 do 0.86, takže je dostupný ve verzích Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.

Má FAMAS | 2A2F verzi StatTrak™?

Ne, FAMAS | 2A2F není dostupný ve verzi StatTrak™.

Kde můžu koupit FAMAS | 2A2F?

FAMAS | 2A2F můžeš koupit na 26 tržištích porovnávaných na CS2Skins.gg. Nejlevnější nabídka je aktuálně na CSFloat.

Z jaké bedny pochází FAMAS | 2A2F?

FAMAS | 2A2F lze získat z Austin 2025 Train Souvenir Package.