Candy Apple
Essentially a box that bullets come out of, the MAC-10 SMG boasts a high rate of fire, with poor spread accuracy and high recoil as trade-offs. It has individual parts spray-painted solid colors in a red and black color scheme.\n\nGreat on cars, better on weapons
Tempat membeli
Listing langsung
Pesanan belian
Buku pesanan
- $0.1473
- $0.1335
- $0.1212
- $0.1036
- $0.03201
- $0.012
- $0.151
- $0.161
- $0.177
- $0.189
- $0.192
- $0.322
- $0.3312
- $0.3410
- $0.358
- $0.368
- $0.3912
- $0.418
Sejarah harga
Ditemui dalam case
Ditemui dalam case
Ditemui dalam case
Skin MAC-10 yang serupa dalam julat harga ini
Perihal MAC-10 | Candy Apple
Ringkasan
MAC-10 | Candy Apple ialah weapon skin bergred Industrial Grade dalam Counter-Strike 2. Ia tergolong dalam keluarga skin MAC-10. Skin ini menampilkan finish Candy Apple. Reka coraknya didominasi oleh skema warna Grey.
Rupa & finish
MAC-10 | Candy Apple dicat menggunakan gaya finish Solid Color. Ia berasaskan pattern Candy Apple.
Exterior & float
Nilai float (wear) MAC-10 | Candy Apple berjulat dari 0.00 hingga 0.30. Hasilnya, ia boleh ditemui dalam keadaan Factory New, Minimal Wear and Field-Tested. Float yang lebih rendah menghasilkan rupa yang lebih bersih dan kurang haus, manakala float yang lebih tinggi menunjukkan lebih banyak kesan pertempuran.
StatTrak™ & Souvenir
Edisi Souvenir juga wujud dan digugurkan kepada penonton semasa acara esports yang disokong.
Asal usul & koleksi
MAC-10 | Candy Apple boleh diperoleh dengan membuka Berlin 2019 Train Souvenir Package, DreamHack 2013 Souvenir Package, EMS One 2014 Souvenir Package. Ia sebahagian daripada The Train Collection.
Harga & ketersediaan
Harga MAC-10 | Candy Apple kini bermula dari $0.15. Bergantung pada keadaan dan versi, harganya menjangkau dari $0.15 hingga $41.55. Listing langsung dibandingkan merentas 28 marketplace di CS2Skins.gg. Buat masa ini, tawaran termurah datang daripada SkinBaron.
Tren harga
Sepanjang 7d yang lalu, harga telah naik sebanyak 15.3%. Paras tertingginya sepanjang masa ialah $1.50 dan paras terendahnya sepanjang masa ialah $0.03. Sekitar 2,559 jualan direkodkan dalam tempoh yang dipilih.
Cara membeli
Untuk membeli MAC-10 | Candy Apple, bandingkan tawaran daripada marketplace CS2 yang dipercayai secara bersebelahan di CS2Skins.gg. Semua harga sudah termasuk yuran marketplace, jadi jumlah yang dipaparkan ialah apa yang anda benar-benar bayar.
Soalan lazim
Berapakah harga MAC-10 | Candy Apple?
MAC-10 | Candy Apple kini bermula dari $0.15. Merentas semua keadaan dan versi, harga berjulat dari $0.15 hingga $41.55.
Apakah nilai float (wear) yang ada pada MAC-10 | Candy Apple?
Nilai float MAC-10 | Candy Apple berjulat dari 0.00 hingga 0.30, menjadikannya tersedia dalam keadaan Factory New, Minimal Wear and Field-Tested.
Adakah MAC-10 | Candy Apple mempunyai versi StatTrak™?
Tidak, MAC-10 | Candy Apple tidak tersedia dengan StatTrak™.
Di manakah saya boleh membeli MAC-10 | Candy Apple?
Anda boleh membeli MAC-10 | Candy Apple merentas 28 marketplace yang dibandingkan di CS2Skins.gg. Tawaran termurah kini terdapat di SkinBaron.
Daripada case manakah MAC-10 | Candy Apple diperoleh?
MAC-10 | Candy Apple boleh diperoleh daripada Berlin 2019 Train Souvenir Package, DreamHack 2013 Souvenir Package and EMS One 2014 Souvenir Package.







