Розширення
MP5-SD | Statics
Mil-Spec Grade·Діапазон флоату 0.00–1.00

Often imitated but never equaled, the iconic MP5 is perhaps the most versatile and popular SMG in the world. This SD variant features an integrated silencer, making an already formidable weapon whisper-quiet. It has been custom painted with a black and blue design.\n\nBlack and blue and bloody all over

Battle-Scarred · 27 де купити
$0.08
−3.9% · 7 дн
Середнє за період: $0.10
Мінімум
$0.08
Максимум
$13.83
Маркетплейси
27
Варіанти
5

Де купити

Спершу найдешевші · ціни включають комісії маркетплейсів
iTrade.GG
0 лоти · 0% комісія
$0.08
Найкраща ціна
YouPin898
38 лоти · 0% комісія
$0.10
+$0.02
Buff.163
88 лоти · 0% комісія
$0.11
+$0.03
HaloSkins
29 лоти · 0% комісія
$0.11
+$0.03
ExeSkins
30 лоти · 0% комісія
$0.11
+$0.03
SkinOut
1 лоти · 0% комісія
$0.12
+$0.04
White.Market
29 лоти · 0% комісія
$0.12
+$0.04
Skins.com
1 лоти · 0% комісія
$0.12
+$0.04
TradeIt.GG
1 лоти · 0% комісія
$0.12
+$0.04
CSFloat
13 лоти · 0% комісія
$0.12
+$0.04
Skinport
71 лоти · 0% комісія
$0.13
+$0.05 · Медіана $0.24
Market.CSGO
8 лоти · 0% комісія
$0.13
+$0.05
Waxpeer
1 лоти · 0% комісія
$0.13
+$0.05 · Медіана $0.10
Ecosteam
26 лоти · 0% комісія
$0.13
+$0.05
DMarket
18 лоти · 0% комісія
$0.14
+$0.06
LIS-SKINS
18 лоти · 10% комісія
$0.14
+$0.06
Skin.place
1 лоти · 0% комісія
$0.15
+$0.07
CS.MONEY Market
13 лоти · 5% комісія
$0.15
+$0.07
CS.MONEY
12 лоти · 0% комісія
$0.15
+$0.07
ShadowPay
9 лоти · 0% комісія
$0.16
+$0.08
UUSkins
13 лоти · 0% комісія
$0.16
+$0.08
SkinBaron
4 лоти · 0% комісія
$0.18
+$0.10
LootFarm
1 лоти · 0% комісія
$0.19
+$0.11
Steam
227 лоти · 0% комісія
$0.21
+$0.13
Swap.GG
13 лоти · 0% комісія
$0.23
+$0.15
SkinFlow
15 лоти · 0% комісія
$0.48
+$0.40
Avan.Market
2 лоти · 0% комісія
$0.67
+$0.59

Актуальні лоти

Окремі лоти з флоатом і патерном · спершу найдешевші
Флоат 0.66208642721176147
Seed 271 · 2d
$0.11
0.71 CNY
Флоат 0.89665317535400002
Seed 398 · 8h
$0.14
0.14 USD
Флоат 0.51412594318389893
Seed 991 · 47d
$0.18
0.18 USD
Флоат 0.72939956188201904
Seed 283 · 38d
$0.18
0.16 EUR
Флоат 0.79178601503372192
Seed 562 · 39d
$0.18
0.16 EUR
Флоат 0.6893579363822937
Seed 880 · 39d
$0.18
0.16 EUR
Флоат 0.50568079948425293
Seed 558 · 38d
$0.18
0.16 EUR
Флоат 0.50030171871185303
Seed 455 · 37d
$0.18
0.16 EUR
Флоат 0.83067816495895386
Seed 295 · 37d
$0.18
0.16 EUR
Флоат 0.46929788589477539
Seed 665 · 47d
$0.19
0.19 USD
1 / 6

Ордери на купівлю

Спершу найвищі · продавай миттєво за ордерами маркетплейсів
Steam Buy Order
34,515 ордери · 15% комісія
$0.16
Найвища пропозиція
Market.CSGO Buy Order
1 ордери · 5% комісія
$0.10
−$0.06
Buff.163 Buy Order
35 ордери · 3% комісія
$0.09
−$0.07
YouPin898 Buy Order
1 ордери · 0% комісія
$0.09
−$0.07
Ecosteam Buy Order
60 ордери · 0% комісія
$0.08
−$0.08
DMarket Buy Order
152 ордери · 2% комісія
$0.08
−$0.08
Waxpeer Buy Order
2 ордери · 6% комісія
$0.08
−$0.08
Топ відкритих ордерів
YouPin898
$0.09
К-сть 49 · 0.6 CNY
YouPin898
$0.07
К-сть 89 · 0.48 CNY
YouPin898
$0.07
К-сть 2 · 0.48 CNY
YouPin898
$0.06
К-сть 19 · 0.43 CNY
YouPin898
$0.03
К-сть 1 · 0.2 CNY

Книга ордерів

Заявки на купівлю та продаж, агреговані за ціновими рівнями на всіх відстежуваних маркетплейсах
Спред $0.02
1208040
-$0.00$0.30$0.60$0.89$1.19
Купівля · ордери на купівлю
ЦінаК-сть
  1. $0.0949
  2. $0.0791
  3. $0.0619
  4. $0.031
Продаж · лоти
ЦінаК-сть
  1. $0.111
  2. $0.141
  3. $0.187
  4. $0.1913
  5. $0.203
  6. $0.219
  7. $0.227
  8. $0.2316
  9. $0.247
  10. $0.251
  11. $0.263
  12. $0.271

Історія цін

Усі майданчики · USD
$0.10$0.10$0.10$0.10$0.10
Aug 21Aug 22Aug 24Aug 25Aug 27Aug 28
Відкриття
$0.10
Максимум
$0.11
Мінімум
$0.09
Точок даних
1,852

Випадає з кейсів

16 інших дропів · Шанс випадіння 11.4%
Gallery Case
Кейс
Gallery Case
Переглянути кейс →

Симулятор відкриття кейсів

Реальні шанси, реальні звуки — нуль реальних грошей
включно з ключем за $2.49
Відкрито0
Витрачено$0.00
Повернуто$0.00
Баланс+$0.00
Статистична симуляція за опублікованою моделлю шансів Valve і поточними ринковими цінами. Жодні предмети не створюються й не продаються. Довгострокова очікувана віддача від відкриття кейсів — від'ємна, і ця сторінка існує, щоб показати, наскільки саме.
Також у Gallery Case

Схожі скіни MP5-SD у цьому ціновому діапазоні

Ціною від $0.04 до $0.16
Переглянути всі →

Про MP5-SD | Statics

Огляд

MP5-SD | Statics — це weapon skin рідкості Mil-Spec Grade у Counter-Strike 2. Він належить до сімейства скінів для MP5-SD. Скін виконаний у фініші Statics. В його оформленні домінує колірна гама «Grey».

Зовнішній вигляд і фініш

MP5-SD | Statics пофарбований у стилі фінішу Custom Paint Job. В його основі лежить патерн Statics.

Зовнішні стани та флоат

Значення флоату (зношеності) MP5-SD | Statics коливається від 0.00 до 1.00. Відповідно, його можна знайти у станах: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Нижчий флоат дає чистіший, менш зношений вигляд, а вищий — помітніші сліди бойових пошкоджень.

StatTrak™ і Сувенірний

Доступна версія StatTrak™, яка рахує підтверджені вбивства, зроблені цією зброєю. Існує також Сувенірна версія, що випадає глядачам під час підтримуваних кіберспортивних подій.

Походження та колекція

MP5-SD | Statics можна отримати, відкривши Gallery Case. Він входить до The Gallery Collection.

Ціни та доступність

Ціни на MP5-SD | Statics наразі починаються від $0.08. Залежно від стану та версії ціни коливаються від $0.08 до $13.83. Актуальні лоти порівнюються на 27 маркетплейсах на CS2Skins.gg. Просто зараз найдешевша пропозиція — на iTrade.GG.

Цінові тренди

За останні 7 дн ціна впала на 3.9%. Історичний максимум — $0.47, історичний мінімум — $0.07. За вибраний період зафіксовано близько 1,852 продажів.

Як купити

Щоб купити MP5-SD | Statics, порівняй пропозиції перевірених маркетплейсів CS2 поруч на CS2Skins.gg. Усі ціни включають комісії маркетплейсів, тож показана сума — це те, що ти реально заплатиш.

Поширені запитання

Скільки коштує MP5-SD | Statics?

Наразі MP5-SD | Statics коштує від $0.08. З урахуванням усіх станів і версій ціни коливаються від $0.08 до $13.83.

Які значення флоату (зношеності) має MP5-SD | Statics?

Значення флоату MP5-SD | Statics коливається від 0.00 до 1.00, тож він доступний у станах: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.

Чи має MP5-SD | Statics версію StatTrak™?

Так, версія StatTrak™ для MP5-SD | Statics доступна.

Де можна купити MP5-SD | Statics?

Купити MP5-SD | Statics можна на 27 маркетплейсах, які порівнює CS2Skins.gg. Найдешевша пропозиція зараз на iTrade.GG.

З якого кейса випадає MP5-SD | Statics?

MP5-SD | Statics можна отримати з Gallery Case.