Επέκταση
MP7 | Cirrus
Mil-Spec Grade·Εύρος float 0.00–0.75

Versatile but expensive, the German-made MP7 SMG is the perfect choice for high-impact close-range combat. It has been painted metallic blue and given a skull decal.\n\nGet your head out of the clouds

Battle-Scarred · 27 πού να αγοράσεις
$0.37
−0.0% · 7ημ
Μ.Ο. περιόδου: $0.53
Χαμηλό
$0.37
Υψηλό
$60.00
Αγορές
27
Παραλλαγές
5

Πού να αγοράσεις

Πρώτα οι φθηνότερες · οι τιμές περιλαμβάνουν τις προμήθειες της αγοράς
CS.MONEY
1 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.37
Καλύτερη τιμή
YouPin898
91 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.50
+$0.13
Ecosteam
124 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.52
+$0.15
LIS-SKINS
87 αγγελίες · 10% προμήθεια
$0.54
+$0.17
Skins.com
4 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.55
+$0.18
UUSkins
91 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.55
+$0.18
ExeSkins
120 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.56
+$0.19
iTrade.GG
0 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.56
+$0.19
Waxpeer
54 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.56
+$0.19 · Διάμεσος $0.57
CSFloat
37 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.57
+$0.20
White.Market
129 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.57
+$0.20
Avan.Market
14 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.57
+$0.20
HaloSkins
64 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.58
+$0.21
Buff.163
36 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.59
+$0.22
ShadowPay
90 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.62
+$0.25
TradeIt.GG
1 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.63
+$0.26
SkinBaron
10 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.64
+$0.27
Skin.place
1 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.65
+$0.28
Market.CSGO
20 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.65
+$0.28
Skinport
43 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.71
+$0.34 · Διάμεσος $0.92
CS.MONEY Market
18 αγγελίες · 5% προμήθεια
$0.76
+$0.39
SkinFlow
27 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.77
+$0.40
Steam
175 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.88
+$0.51
GameBoost
188 αγγελίες · 10% προμήθεια
$0.91
+$0.54
LootFarm
1 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.93
+$0.56
DMarket
1 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.94
+$0.57
Swap.GG
1 αγγελίες · 0% προμήθεια
$1.17
+$0.80

Ζωντανές αγγελίες

Μεμονωμένες αγγελίες με float & pattern · πρώτα οι φθηνότερες
Float 0.71347951889038097
Seed 55 · 9d
$0.54
0.54 USD
Float 0.60843777656554998
Seed 217 · 30h
$0.54
0.54 USD
Float 0.65518951416015603
Seed 447 · 7d
$0.54
0.54 USD
Float 0.74113821983337402
Seed 566 · 7d
$0.54
0.54 USD
Float 0.71316576004027998
Seed 176 · 3d
$0.54
0.54 USD
Float 0.63340312242508001
Seed 249 · 46h
$0.54
0.54 USD
Float 0.67883884906768799
Seed 610zont1x | Copenhagen 2024zont1x | Copenhagen 2024 · 8d
$0.54
0.54 USD
Float 0.69117337465286299
Seed 897Spirit | 2020 RMRkauez | Copenhagen 2024zont1x | Copenhagen 2024 · 8d
$0.54
0.54 USD
Float 0.62966120243072499
Seed 640 · 7d
$0.54
0.54 USD
Float 0.68208378553390503
Seed 32 · 7d
$0.54
0.54 USD
1 / 6

Εντολές αγοράς

Πρώτα οι υψηλότερες · πούλα άμεσα σε εντολές αγοράς των αγορών
Steam Buy Order
10,841 εντολές · 15% προμήθεια
$0.85
Υψηλότερη προσφορά
Ecosteam Buy Order
43 εντολές · 0% προμήθεια
$0.48
−$0.37
Buff.163 Buy Order
31 εντολές · 3% προμήθεια
$0.47
−$0.38
DMarket Buy Order
113 εντολές · 2% προμήθεια
$0.47
−$0.38
YouPin898 Buy Order
1 εντολές · 0% προμήθεια
$0.46
−$0.39
Market.CSGO Buy Order
1 εντολές · 5% προμήθεια
$0.05
−$0.80
Κορυφαίες ανοιχτές εντολές
Buff.163
$0.49
Ποσ. 1 · 3.3 CNY
Buff.163
$0.43
Ποσ. 6 · 2.9 CNY
Buff.163
$0.37
Ποσ. 1 · 2.5 CNY
Buff.163
$0.21
Ποσ. 10 · 1.4 CNY
Buff.163
$0.19
Ποσ. 10 · 1.3 CNY
Buff.163
$0.11
Ποσ. 100 · 0.76 CNY
Buff.163
$0.04
Ποσ. 10 · 0.25 CNY

Βιβλίο εντολών

Εντολές αγοράς και πώλησης συγκεντρωμένες ανά επίπεδο τιμής σε όλες τις αγορές που παρακολουθούμε
Spread $0.05
20413668
$0.00$0.34$0.68$1.02$1.36
Bids · εντολές αγοράς
ΤιμήΠοσ.
  1. $0.491
  2. $0.436
  3. $0.371
  4. $0.2110
  5. $0.1910
  6. $0.11100
  7. $0.0410
Asks · αγγελίες
ΤιμήΠοσ.
  1. $0.5421
  2. $0.551
  3. $0.562
  4. $0.572
  5. $0.594
  6. $0.941
  7. $0.957
  8. $0.9630
  9. $0.9718
  10. $0.9811
  11. $0.9910
  12. $1.0013

Ιστορικό τιμών

Σε όλες τις αγορές · USD
$0.54$0.53$0.51$0.49$0.48
Aug 23Aug 25Aug 26Aug 28Aug 29Aug 30
Άνοιγμα
$0.53
Υψηλό
$0.61
Χαμηλό
$0.39
Σημεία δεδομένων
1,978

Βρίσκεται σε κάσες

16 ακόμα drops · Πιθανότητα drop 11.4%
Glove Case
Κάσα
Glove Case
Προβολή κάσας →

Προσομοιωτής ανοίγματος

Πραγματικές πιθανότητες, πραγματικοί ήχοι — μηδέν πραγματικά χρήματα
μαζί με κλειδί $2.49
Ανοίχτηκαν0
Ξοδεύτηκαν$0.00
Επιστράφηκαν$0.00
Καθαρό+$0.00
Στατιστική προσομοίωση με βάση το δημοσιευμένο μοντέλο πιθανοτήτων της Valve και τις τρέχουσες τιμές αγοράς. Δεν δημιουργούνται ούτε ανταλλάσσονται αντικείμενα. Η μακροπρόθεσμη αναμενόμενη απόδοση του ανοίγματος κασών είναι αρνητική — αυτή η σελίδα υπάρχει για να δείξει πόσο ακριβώς αρνητική.
Επίσης στην κάσα Glove Case

Παρόμοια skins MP7 σε αυτό το εύρος τιμών

Με τιμή μεταξύ $0.19 και $0.74
Προβολή όλων →

Όλα για το MP7 | Cirrus

Επισκόπηση

Το MP7 | Cirrus είναι ένα weapon skin σπανιότητας Mil-Spec Grade στο Counter-Strike 2. Ανήκει στην οικογένεια skins του MP7. Το skin φέρει το φινίρισμα Cirrus. Στο σχέδιό του κυριαρχεί χρωματική παλέτα σε Black τόνους.

Εμφάνιση & φινίρισμα

Το MP7 | Cirrus είναι βαμμένο με το στυλ φινιρίσματος Gunsmith. Βασίζεται στο μοτίβο Cirrus.

Εξωτερικά & float

Η τιμή float (φθορά) του MP7 | Cirrus κυμαίνεται από 0.00 έως 0.75. Έτσι, μπορεί να βρεθεί σε Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Χαμηλότερο float σημαίνει πιο καθαρή, λιγότερο φθαρμένη εμφάνιση, ενώ υψηλότερο float δείχνει περισσότερες εμφανείς φθορές μάχης.

StatTrak™ & Souvenir

Διατίθεται έκδοση StatTrak™ που μετράει τα επιβεβαιωμένα kills με το όπλο. Υπάρχει επίσης έκδοση Souvenir, η οποία πέφτει σε θεατές κατά τη διάρκεια υποστηριζόμενων esports διοργανώσεων.

Προέλευση & συλλογή

Το MP7 | Cirrus μπορεί να βγει ανοίγοντας Glove Case. Ανήκει σε The Glove Collection.

Τιμές & διαθεσιμότητα

Οι τιμές για το MP7 | Cirrus ξεκινούν αυτή τη στιγμή από $0.37. Ανάλογα με την κατάσταση και την έκδοση, οι τιμές κυμαίνονται από $0.37 έως $60.00. Οι ζωντανές αγγελίες συγκρίνονται σε 27 αγορές στο CS2Skins.gg. Αυτή τη στιγμή, η φθηνότερη προσφορά προέρχεται από το CS.MONEY.

Τάσεις τιμών

Στο διάστημα 7ημ, η τιμή έμεινε σχεδόν σταθερή. Το υψηλό όλων των εποχών είναι $1.31 και το χαμηλό όλων των εποχών είναι $0.11. Περίπου 1,978 πωλήσεις καταγράφηκαν στην επιλεγμένη περίοδο.

Πώς να το αγοράσεις

Για να αγοράσεις το MP7 | Cirrus, σύγκρινε προσφορές από αξιόπιστες αγορές CS2 δίπλα-δίπλα στο CS2Skins.gg. Όλες οι τιμές περιλαμβάνουν τις προμήθειες της αγοράς, οπότε το ποσό που βλέπεις είναι αυτό που πληρώνεις στην πράξη.

Συχνές ερωτήσεις

Πόσο κοστίζει το MP7 | Cirrus;

Το MP7 | Cirrus ξεκινά αυτή τη στιγμή από $0.37. Σε όλες τις καταστάσεις και εκδόσεις, οι τιμές κυμαίνονται από $0.37 έως $60.00.

Τι τιμές float (φθοράς) έχει το MP7 | Cirrus;

Η τιμή float του MP7 | Cirrus κυμαίνεται από 0.00 έως 0.75, κάτι που το καθιστά διαθέσιμο σε Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.

Έχει το MP7 | Cirrus έκδοση StatTrak™;

Ναι, διατίθεται έκδοση StatTrak™ του MP7 | Cirrus.

Πού μπορώ να αγοράσω το MP7 | Cirrus;

Μπορείς να αγοράσεις το MP7 | Cirrus σε 27 αγορές που συγκρίνονται στο CS2Skins.gg. Η φθηνότερη προσφορά είναι αυτή τη στιγμή στο CS.MONEY.

Από ποια κάσα βγαίνει το MP7 | Cirrus;

Το MP7 | Cirrus μπορεί να αποκτηθεί από Glove Case.