Tillägg
MP7 | Powercore
Restricted·Float-intervall 0.00–0.80

Versatile but expensive, the German-made MP7 SMG is the perfect choice for high-impact close-range combat. It has been custom painted with a green base and yellow highlights.\n\nRule No. 2 – Never clash in public

Battle-Scarred · 28 var du kan köpa
$0.68
+3.9% · 7d
Periodsnitt: $0.67
Lägsta
$0.68
Högsta
$58.09
Marknader
28
Varianter
5

Var du kan köpa

Billigast först · priserna inkluderar marknadsplatsens avgifter
CS.MONEY Market
40 annonser · 5% avgift
$0.68
Bästa pris
CSFloat
17 annonser · 0% avgift
$0.69
+$0.01
Buff.163
38 annonser · 0% avgift
$0.70
+$0.02
Ecosteam
74 annonser · 0% avgift
$0.70
+$0.02
LIS-SKINS
61 annonser · 10% avgift
$0.72
+$0.04
SkinOut
2 annonser · 0% avgift
$0.72
+$0.04
CS.MONEY
45 annonser · 0% avgift
$0.73
+$0.05
iTrade.GG
0 annonser · 0% avgift
$0.73
+$0.05
SkinBaron
8 annonser · 0% avgift
$0.73
+$0.05
Skins.com
3 annonser · 0% avgift
$0.74
+$0.06
HaloSkins
43 annonser · 0% avgift
$0.74
+$0.06
ExeSkins
76 annonser · 0% avgift
$0.74
+$0.06
Waxpeer
56 annonser · 0% avgift
$0.75
+$0.07 · Median $0.78
White.Market
84 annonser · 0% avgift
$0.76
+$0.08
Avan.Market
37 annonser · 0% avgift
$0.78
+$0.10
Skin.place
72 annonser · 0% avgift
$0.78
+$0.10
YouPin898
18 annonser · 0% avgift
$0.80
+$0.12
SkinFlow
6 annonser · 0% avgift
$0.81
+$0.13
Market.CSGO
39 annonser · 0% avgift
$0.82
+$0.14
TradeIt.GG
1 annonser · 0% avgift
$0.85
+$0.17
UUSkins
18 annonser · 0% avgift
$0.87
+$0.19
ShadowPay
7 annonser · 0% avgift
$0.95
+$0.27
Skinport
35 annonser · 0% avgift
$0.98
+$0.30 · Median $1.23
GameBoost
160 annonser · 10% avgift
$1.12
+$0.44
DMarket
2 annonser · 0% avgift
$1.14
+$0.46
Steam
93 annonser · 0% avgift
$1.20
+$0.52
LootFarm
1 annonser · 0% avgift
$1.25
+$0.57
Swap.GG
1 annonser · 0% avgift
$1.30
+$0.62

Liveannonser

Enskilda annonser med float & mönster · billigast först
Float 0.75328218936920199
Seed 629 · 8d
$0.72
0.72 USD
Float 0.6008879542350769
Seed 261 · 3d
$0.72
4.83 CNY
Float 0.68526172637939453
Seed 706 · 3d
$0.72
4.83 CNY
Float 0.74663567543029785
Seed 294 · 3d
$0.72
4.83 CNY
Float 0.71260356903076205
Seed 70 · 9d
$0.72
0.72 USD
Float 0.58986771106720004
Seed 244 · 11d
$0.72
0.72 USD
Float 0.77807468175888095
Seed 714 · 11d
$0.72
0.72 USD
Float 0.66801851987839
Seed 859 · 3d
$0.72
0.72 USD
Float 0.47622510790824901
Seed 982Grayhound Gaming | Rio 2022 · 12d
$0.72
0.72 USD
Float 0.60103702545166005
Seed 334 · 9d
$0.72
0.72 USD
1 / 6

Köpordrar

Högst först · sälj direkt till marknadsplatsernas köpordrar
Steam Buy Order
11,100 ordrar · 15% avgift
$1.03
Högsta bud
Market.CSGO Buy Order
1 ordrar · 5% avgift
$0.70
−$0.33
DMarket Buy Order
209 ordrar · 2% avgift
$0.63
−$0.40
Ecosteam Buy Order
31 ordrar · 0% avgift
$0.59
−$0.44
YouPin898 Buy Order
1 ordrar · 0% avgift
$0.59
−$0.44
Buff.163 Buy Order
10 ordrar · 3% avgift
$0.52
−$0.51
Främsta öppna ordrar
Buff.163
$0.50
Antal 1 · 3.4 CNY
Buff.163
$0.49
Antal 5 · 3.3 CNY
Buff.163
$0.47
Antal 5 · 3.2 CNY

Orderbok

Köpbud mot säljbud aggregerade per prisnivå över spårade marknadsplatser
Spread $0.22
885929
$0.44$0.73$1.03$1.32$1.61
Köpbud · köpordrar
PrisAntal
  1. $0.501
  2. $0.495
  3. $0.475
Säljbud · annonser
PrisAntal
  1. $0.7227
  2. $0.773
  3. $1.171
  4. $1.191
  5. $1.201
  6. $1.211
  7. $1.231
  8. $1.262
  9. $1.281
  10. $1.292
  11. $1.304
  12. $1.318

Prishistorik

Alla marknader · USD
$0.73$0.71$0.68$0.65$0.62
Aug 23Aug 24Aug 25Aug 27Aug 28Aug 30
Öppning
$0.67
Högsta
$0.90
Lägsta
$0.47
Datapunkter
2,458

Finns i lådor

16 andra drops · Dropchans 3.2%
Horizon Case
Låda
Horizon Case
Visa låda →

Lådöppningssimulator

Riktiga odds, riktiga ljud — noll riktiga pengar
inkl. $2.49-nyckel
Öppnade0
Spenderat$0.00
Återfått$0.00
Netto+$0.00
Statistisk simulering som använder Valves publicerade oddsmodell och aktuella marknadspriser. Inga föremål skapas eller handlas. Den långsiktiga förväntade avkastningen av att öppna lådor är negativ — den här sidan finns för att visa exakt hur negativ.
Även i Horizon Case

Liknande MP7-skins i den här prisklassen

Prissatta mellan $0.34 och $1.36
Visa alla →

Om MP7 | Powercore

Översikt

MP7 | Powercore är ett föremål av typen weapon skin med sällsyntheten Restricted i Counter-Strike 2. Det tillhör skinfamiljen för MP7. Skinet har finishen Powercore. Designen domineras av ett färgschema i Grey.

Utseende & finish

MP7 | Powercore har målats med finish-stilen Gunsmith. Det bygger på mönstret Powercore.

Exteriörer & float

Float-värdet (slitaget) för MP7 | Powercore sträcker sig från 0.00 till 0.80. Det innebär att skinet förekommer i Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Ett lägre float-värde ger ett renare, mindre slitet utseende, medan ett högre float-värde visar tydligare stridsskador.

StatTrak™ & Souvenir

En StatTrak™-utgåva finns och räknar bekräftade kills gjorda med vapnet. Det finns även en Souvenir-utgåva som delas ut till tittare under esportevenemang som stöds.

Ursprung & samling

MP7 | Powercore kan unboxas ur Horizon Case. Det ingår i The Horizon Collection.

Priser & tillgänglighet

Priserna för MP7 | Powercore börjar just nu på $0.68. Beroende på skick och version sträcker sig priserna från $0.68 till $58.09. Liveannonser jämförs på 28 marknadsplatser på CS2Skins.gg. Just nu kommer det billigaste erbjudandet från CS.MONEY Market.

Pristrender

Under de senaste 7d har priset stigit med 3.9 %. Dess högsta notering någonsin är $1.48 och dess lägsta är $0.01. Cirka 2,458 försäljningar registrerades under den valda perioden.

Så köper du

För att köpa MP7 | Powercore, jämför erbjudanden från pålitliga CS2-marknadsplatser sida vid sida på CS2Skins.gg. Alla priser inkluderar marknadsplatsens avgifter, så beloppet som visas är vad du faktiskt betalar.

Vanliga frågor

Hur mycket kostar MP7 | Powercore?

MP7 | Powercore börjar just nu på $0.68. Över alla skick och versioner sträcker sig priserna från $0.68 till $58.09.

Vilka float-värden (slitage) har MP7 | Powercore?

Float-värdet för MP7 | Powercore sträcker sig från 0.00 till 0.80, vilket gör att det finns i Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.

Finns MP7 | Powercore i StatTrak™-version?

Ja, det finns en StatTrak™-utgåva av MP7 | Powercore.

Var kan jag köpa MP7 | Powercore?

Du kan köpa MP7 | Powercore på 28 marknadsplatser som jämförs på CS2Skins.gg. Det billigaste erbjudandet finns just nu på CS.MONEY Market.

Vilken låda kommer MP7 | Powercore från?

MP7 | Powercore kan fås ur Horizon Case.