Επέκταση
MP9 | Nexus
Mil-Spec Grade·Εύρος float 0.00–1.00

Manufactured in Switzerland, the cutting-edge MP9 SMG is an ergonomic polymer weapon favored by private security firms. It has been custom painted in silver, black, and blue with contemporary designs inlaid in the silver paint.\n\nA personal, yet understated touch

Battle-Scarred · 25 πού να αγοράσεις
$0.03
+4.2% · 7ημ
Μ.Ο. περιόδου: $0.04
Χαμηλό
$0.03
Υψηλό
$10,000.00
Αγορές
25
Παραλλαγές
5

Πού να αγοράσεις

Πρώτα οι φθηνότερες · οι τιμές περιλαμβάνουν τις προμήθειες της αγοράς
iTrade.GG
0 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.03
Καλύτερη τιμή
YouPin898
44 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.04
+$0.01
CS.MONEY
1 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.04
+$0.01
Skins.com
1 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.04
+$0.01
Ecosteam
122 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.05
+$0.02
Buff.163
116 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.05
+$0.02
HaloSkins
245 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.05
+$0.02
ExeSkins
245 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.05
+$0.02
White.Market
178 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.05
+$0.02
SkinOut
1 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.05
+$0.02
CSFloat
53 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.06
+$0.03
SkinFlow
265 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.06
+$0.03
Skinport
409 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.06
+$0.03 · Διάμεσος $0.09
DMarket
195 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.07
+$0.04
Market.CSGO
26 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.07
+$0.04
ShadowPay
5 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.08
+$0.05
Waxpeer
15 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.08
+$0.05 · Διάμεσος $0.04
SkinBaron
34 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.08
+$0.05
LootFarm
8 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.09
+$0.06
Steam
857 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.10
+$0.07
Swap.GG
30 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.11
+$0.08
Avan.Market
14 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.13
+$0.10
LIS-SKINS
86 αγγελίες · 10% προμήθεια
$0.13
+$0.10
UUSkins
16 αγγελίες · 0% προμήθεια
$0.16
+$0.13
CS.MONEY Market
4 αγγελίες · 5% προμήθεια
$1.00
+$0.97

Ζωντανές αγγελίες

Μεμονωμένες αγγελίες με float & pattern · πρώτα οι φθηνότερες
Float 0.46938014030456543
Seed 940 · 7h
$0.05
0.32 CNY
Float 0.55214434862136841
Seed 26 · 48d
$0.08
0.08 USD
Float 0.9345448613166808
Seed 567 · 50d
$0.08
0.07 EUR
Float 0.72488892078399658
Seed 162 · 48d
$0.09
0.09 USD
Float 0.4735410213470459
Seed 566 · 51d
$0.09
0.08 EUR
Float 0.88212978839874268
Seed 600 · 51d
$0.09
0.08 EUR
Float 0.60395705699920654
Seed 623 · 49d
$0.09
0.09 USD
Float 0.7820667028427124
Seed 277 · 48d
$0.09
0.09 USD
Float 0.54403162002563477
Seed 464 · 51d
$0.09
0.08 EUR
Float 0.64042943716049194
Seed 777 · 50d
$0.09
0.08 EUR
1 / 6

Εντολές αγοράς

Πρώτα οι υψηλότερες · πούλα άμεσα σε εντολές αγοράς των αγορών
Steam Buy Order
41,422 εντολές · 15% προμήθεια
$0.08
Υψηλότερη προσφορά
Buff.163 Buy Order
408 εντολές · 3% προμήθεια
$0.04
−$0.04
YouPin898 Buy Order
1 εντολές · 0% προμήθεια
$0.04
−$0.04
DMarket Buy Order
68 εντολές · 2% προμήθεια
$0.04
−$0.04
Ecosteam Buy Order
1,718 εντολές · 0% προμήθεια
$0.03
−$0.05
Market.CSGO Buy Order
1 εντολές · 5% προμήθεια
$0.01
−$0.07
Κορυφαίες ανοιχτές εντολές
YouPin898
$0.04
Ποσ. 69 · 0.3 CNY
YouPin898
$0.04
Ποσ. 34 · 0.26 CNY
YouPin898
$0.04
Ποσ. 98 · 0.25 CNY
YouPin898
$0.02
Ποσ. 1 · 0.14 CNY
YouPin898
$0.01
Ποσ. 1 · 0.04 CNY
YouPin898
$0.01
Ποσ. 1 · 0.1 CNY
YouPin898
$0.01
Ποσ. 10 · 0.1 CNY
YouPin898
$0.01
Ποσ. 200 · 0.1 CNY

Βιβλίο εντολών

Εντολές αγοράς και πώλησης συγκεντρωμένες ανά επίπεδο τιμής σε όλες τις αγορές που παρακολουθούμε
Spread $0.01
311207104
$0.00$0.07$0.14$0.20$0.27
Bids · εντολές αγοράς
ΤιμήΠοσ.
  1. $0.04201
  2. $0.021
  3. $0.01212
Asks · αγγελίες
ΤιμήΠοσ.
  1. $0.055
  2. $0.063
  3. $0.072
  4. $0.082
  5. $0.0942
  6. $0.10173
  7. $0.1127
  8. $0.1314
  9. $0.266

Ιστορικό τιμών

Σε όλες τις αγορές · USD
$0.06$0.06$0.05$0.05$0.04
Aug 23Aug 25Aug 26Aug 28Aug 29Aug 30
Άνοιγμα
$0.04
Υψηλό
$0.12
Χαμηλό
$0.04
Σημεία δεδομένων
1,915

Βρίσκεται σε κάσες

16 ακόμα drops · Πιθανότητα drop 11.4%
Fever Case
Κάσα
Fever Case
Προβολή κάσας →

Προσομοιωτής ανοίγματος

Πραγματικές πιθανότητες, πραγματικοί ήχοι — μηδέν πραγματικά χρήματα
μαζί με κλειδί $2.49
Ανοίχτηκαν0
Ξοδεύτηκαν$0.00
Επιστράφηκαν$0.00
Καθαρό+$0.00
Στατιστική προσομοίωση με βάση το δημοσιευμένο μοντέλο πιθανοτήτων της Valve και τις τρέχουσες τιμές αγοράς. Δεν δημιουργούνται ούτε ανταλλάσσονται αντικείμενα. Η μακροπρόθεσμη αναμενόμενη απόδοση του ανοίγματος κασών είναι αρνητική — αυτή η σελίδα υπάρχει για να δείξει πόσο ακριβώς αρνητική.
Επίσης στην κάσα Fever Case

Παρόμοια skins MP9 σε αυτό το εύρος τιμών

Με τιμή μεταξύ $0.02 και $0.06
Προβολή όλων →

Όλα για το MP9 | Nexus

Επισκόπηση

Το MP9 | Nexus είναι ένα weapon skin σπανιότητας Mil-Spec Grade στο Counter-Strike 2. Ανήκει στην οικογένεια skins του MP9. Το skin φέρει το φινίρισμα Nexus. Στο σχέδιό του κυριαρχεί χρωματική παλέτα σε Grey τόνους.

Εμφάνιση & φινίρισμα

Το MP9 | Nexus είναι βαμμένο με το στυλ φινιρίσματος Gunsmith. Βασίζεται στο μοτίβο Nexus.

Εξωτερικά & float

Η τιμή float (φθορά) του MP9 | Nexus κυμαίνεται από 0.00 έως 1.00. Έτσι, μπορεί να βρεθεί σε Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Χαμηλότερο float σημαίνει πιο καθαρή, λιγότερο φθαρμένη εμφάνιση, ενώ υψηλότερο float δείχνει περισσότερες εμφανείς φθορές μάχης.

StatTrak™ & Souvenir

Διατίθεται έκδοση StatTrak™ που μετράει τα επιβεβαιωμένα kills με το όπλο. Υπάρχει επίσης έκδοση Souvenir, η οποία πέφτει σε θεατές κατά τη διάρκεια υποστηριζόμενων esports διοργανώσεων.

Προέλευση & συλλογή

Το MP9 | Nexus μπορεί να βγει ανοίγοντας Fever Case. Ανήκει σε The Fever Collection.

Τιμές & διαθεσιμότητα

Οι τιμές για το MP9 | Nexus ξεκινούν αυτή τη στιγμή από $0.03. Ανάλογα με την κατάσταση και την έκδοση, οι τιμές κυμαίνονται από $0.03 έως $10000.00. Οι ζωντανές αγγελίες συγκρίνονται σε 25 αγορές στο CS2Skins.gg. Αυτή τη στιγμή, η φθηνότερη προσφορά προέρχεται από το iTrade.GG.

Τάσεις τιμών

Στο διάστημα 7ημ, η τιμή ανέβηκε κατά 4.2%. Το υψηλό όλων των εποχών είναι $0.12 και το χαμηλό όλων των εποχών είναι $0.03. Περίπου 1,915 πωλήσεις καταγράφηκαν στην επιλεγμένη περίοδο.

Πώς να το αγοράσεις

Για να αγοράσεις το MP9 | Nexus, σύγκρινε προσφορές από αξιόπιστες αγορές CS2 δίπλα-δίπλα στο CS2Skins.gg. Όλες οι τιμές περιλαμβάνουν τις προμήθειες της αγοράς, οπότε το ποσό που βλέπεις είναι αυτό που πληρώνεις στην πράξη.

Συχνές ερωτήσεις

Πόσο κοστίζει το MP9 | Nexus;

Το MP9 | Nexus ξεκινά αυτή τη στιγμή από $0.03. Σε όλες τις καταστάσεις και εκδόσεις, οι τιμές κυμαίνονται από $0.03 έως $10000.00.

Τι τιμές float (φθοράς) έχει το MP9 | Nexus;

Η τιμή float του MP9 | Nexus κυμαίνεται από 0.00 έως 1.00, κάτι που το καθιστά διαθέσιμο σε Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.

Έχει το MP9 | Nexus έκδοση StatTrak™;

Ναι, διατίθεται έκδοση StatTrak™ του MP9 | Nexus.

Πού μπορώ να αγοράσω το MP9 | Nexus;

Μπορείς να αγοράσεις το MP9 | Nexus σε 25 αγορές που συγκρίνονται στο CS2Skins.gg. Η φθηνότερη προσφορά είναι αυτή τη στιγμή στο iTrade.GG.

Από ποια κάσα βγαίνει το MP9 | Nexus;

Το MP9 | Nexus μπορεί να αποκτηθεί από Fever Case.