Cold Blooded
Easily recognizable for its unique bullpup design, the P90 is a great weapon to shoot on the move due to its high-capacity magazine and low recoil. It has been painted with a chrome base coat and candied in transparent red anodized effect paint. It has then been laser-etched with a slithering snake motif.
Waar te koop
Live aanbiedingen
Kooporders
Orderboek
- $47.401
- $47.801
- $47.921
- $48.002
- $48.071
- $48.141
- $48.211
- $48.341
- $48.382
- $48.461
- $48.491
- $48.573
Prijsgeschiedenis
Te vinden in cases
Vergelijkbare P90 skins in deze prijsklasse
Over de P90 | Cold Blooded
Overzicht
De P90 | Cold Blooded is een Classified weapon skin in Counter-Strike 2. Hij behoort tot de skinfamilie van de P90. De skin heeft de Cold Blooded-finish. Het artwork wordt gedomineerd door een Red kleurenschema.
Uiterlijk & finish
De P90 | Cold Blooded is geschilderd met de Anodized Multicolored finish-stijl. Hij is gebaseerd op het Cold Blooded-patroon.
Exteriors & float
De float-waarde (slijtage) van de P90 | Cold Blooded loopt van 0.00 tot 0.08. Daardoor is hij te vinden in Factory New and Minimal Wear. Een lagere float geeft een schoner, minder versleten uiterlijk, terwijl een hogere float meer zichtbare gevechtsschade toont.
StatTrak™ & Souvenir
Er is een StatTrak™-editie beschikbaar die bevestigde kills met het wapen telt. Er bestaat ook een Souvenir-editie, die tijdens ondersteunde esports-evenementen aan kijkers wordt gedropt.
Herkomst & collectie
De P90 | Cold Blooded kan worden geunboxt uit CS:GO Weapon Case 2. Hij maakt deel uit van The Arms Deal 2 Collection.
Prijzen & beschikbaarheid
Prijzen voor de P90 | Cold Blooded beginnen momenteel bij $46.06. Afhankelijk van conditie en versie lopen de prijzen van $46.06 tot $269.10. Live aanbiedingen worden vergeleken op 27 marktplaatsen op CS2Skins.gg. Op dit moment komt het goedkoopste aanbod van Ecosteam.
Prijstrends
In de afgelopen 7d is de prijs vrijwel gelijk gebleven. De hoogste prijs ooit is $119.99 en de laagste ooit is $36.95. In de geselecteerde periode zijn ongeveer 2,571 verkopen geregistreerd.
Hoe te kopen
Wil je de P90 | Cold Blooded kopen? Vergelijk dan aanbiedingen van betrouwbare CS2-marktplaatsen naast elkaar op CS2Skins.gg. Alle prijzen zijn inclusief marktplaatsfees, dus het getoonde bedrag is wat je daadwerkelijk betaalt.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost de P90 | Cold Blooded?
De P90 | Cold Blooded begint momenteel bij $46.06. Over alle condities en versies heen lopen de prijzen van $46.06 tot $269.10.
Welke float-waarden (slijtage) heeft de P90 | Cold Blooded?
De float-waarde van de P90 | Cold Blooded loopt van 0.00 tot 0.08, waardoor hij beschikbaar is in Factory New and Minimal Wear.
Heeft de P90 | Cold Blooded een StatTrak™-versie?
Ja, er is een StatTrak™-editie van de P90 | Cold Blooded beschikbaar.
Waar kan ik de P90 | Cold Blooded kopen?
Je kunt de P90 | Cold Blooded kopen op 27 marktplaatsen die op CS2Skins.gg worden vergeleken. Het goedkoopste aanbod staat momenteel op Ecosteam.
Uit welke case komt de P90 | Cold Blooded?
De P90 | Cold Blooded kan worden verkregen uit CS:GO Weapon Case 2.




