Sambungan
StatTrak™
Paracord Knife | Doppler (Phase 2)
Paracord Knife

Doppler· Phase 2

Covert·Julat float 0.00–0.08

This fixed-blade survival knife is designed to withstand being used as both a weapon and a tool, such as for setting traps, hunting animals or cutting foliage. The handle is wrapped in a length of multi-purpose paracord. It has been painted with black and silver metallic paints using a marbleizing medium, then candy coated.\n\nGetting lost in its color can prove fatal

Factory New StatTrak™ · 25 tempat membeli
$196.56
−7.6% · 7d
Purata tempoh: $212.08
Terendah
$175.06
Tertinggi
$1,836.65
Pasaran
25
Varian
2

Tempat membeli

Termurah dahulu · harga termasuk yuran marketplace
Ecosteam
65 listing · 0% yuran
$196.56
Harga terbaik
DMarket
21 listing · 0% yuran
$201.00
+$4.44
YouPin898
32 listing · 0% yuran
$202.34
+$5.78
SkinBaron
1 listing · 0% yuran
$202.38
+$5.82
CSFloat
47 listing · 0% yuran
$206.71
+$10.15
Waxpeer
3 listing · 0% yuran
$213.16
+$16.60 · Median $286.53
HaloSkins
48 listing · 0% yuran
$215.12
+$18.56
Skins.com
3 listing · 0% yuran
$217.97
+$21.41
Buff.163
47 listing · 0% yuran
$220.73
+$24.17
Skin.place
9 listing · 0% yuran
$225.46
+$28.90
Market.CSGO
22 listing · 0% yuran
$246.51
+$49.95
iTrade.GG
0 listing · 0% yuran
$248.10
+$51.54
CS.MONEY
1 listing · 0% yuran
$264.69
+$68.13
GameBoost
55 listing · 10% yuran
$275.26
+$78.70
CS.MONEY Market
5 listing · 5% yuran
$289.48
+$92.92
LIS-SKINS
2 listing · 10% yuran
$313.09
+$116.53
Avan.Market
5 listing · 0% yuran
$313.10
+$116.54
SkinFlow
2 listing · 0% yuran
$322.89
+$126.33
White.Market
6 listing · 0% yuran
$327.00
+$130.44
LootFarm
1 listing · 0% yuran
$349.28
+$152.72
UUSkins
4 listing · 0% yuran
$352.03
+$155.47
Steam
26 listing · 0% yuran
$358.12
+$161.56
Swap.GG
3 listing · 0% yuran
$437.52
+$240.96
Skinport
2 listing · 0% yuran
$440.78
+$244.22 · Median $265.44
ShadowPay
1 listing · 0% yuran
$451.82
+$255.26

Listing langsung

Listing individu dengan float & pattern · termurah dahulu
Float 0.009597673080862Phase 3Phase 2
Seed 111 · 8d
$203.01
203.01 USD
Float 0.010124246589839Phase 3Phase 2
Seed 867 · 8d
$204.38
204.38 USD
Float 0.016503414139152Phase 3Phase 2
Seed 416 · 8d
$205.35
205.35 USD
Float 0.032686199992895Phase 3Phase 2
Seed 292 · 36h
$211.55
211.55 USD
Float 0.01540850754827261Phase 2
Seed 89 · 1h
$215.56
1,445.3 CNY
Float 0.0338323675096035Phase 2
Seed 779 · 20h
$215.59
1,445.48 CNY
Float 0.00894651375710964Phase 2
Seed 231 · 3d
$215.59
1,445.49 CNY
Float 0.03385094180703163Phase 2
Seed 930 · 3d
$215.67
1,445.99 CNY
Float 0.035547651350498Phase 4Phase 2
Seed 117 · 14d
$221.98
221.98 USD
Float 0.024499902501702Phase 4Phase 2
Seed 561 · 14d
$221.98
221.98 USD
1 / 6

Pesanan belian

Tertinggi dahulu · jual serta-merta kepada pesanan belian marketplace
Steam Buy Order
185 pesanan · 15% yuran
$287.50
Tawaran tertinggi
Buff.163 Buy Order
7 pesanan · 3% yuran
$195.38
−$92.12
Waxpeer Buy Order
2 pesanan · 6% yuran
$194.14
−$93.36
YouPin898 Buy Order
1 pesanan · 0% yuran
$189.42
−$98.08
DMarket Buy Order
13 pesanan · 2% yuran
$186.03
−$101.47
Ecosteam Buy Order
26 pesanan · 0% yuran
$177.80
−$109.70
Market.CSGO Buy Order
1 pesanan · 5% yuran
$33.72
−$253.78
Pesanan terbuka teratas
YouPin898
$189.42
Kuantiti 1 · 1,270 CNY
YouPin898
$183.45
Kuantiti 1 · 1,230 CNY

Buku pesanan

Bida dan tawaran jual diagregat mengikut paras harga merentas marketplace yang dijejak
Spread $13.59
352312
$178.58$221.60$264.63$307.65$350.67
Bida · pesanan belian
HargaKuantiti
  1. $189.421
  2. $183.451
Tawaran jual · listing
HargaKuantiti
  1. $203.011
  2. $204.381
  3. $205.351
  4. $211.551
  5. $215.561
  6. $215.592
  7. $215.671
  8. $221.982
  9. $223.181
  10. $223.202
  11. $223.772
  12. $227.651

Sejarah harga

Semua pasaran · USD
$215.84$210.36$204.88$199.40$193.92
Sep 14Sep 15Sep 17Sep 18Sep 20Sep 21
Buka
$212.08
Tertinggi
$248.53
Terendah
$165.22
Titik data
2,031

Ditemui dalam case

17 drop lain · Peluang drop 0.0050%
Fever Case
Case
Fever Case
Lihat case →

Simulator buka case

Peluang sebenar, bunyi sebenar — sifar wang sebenar
termasuk kunci $2.49
Dibuka0
Dibelanjakan$0.00
Dipulangkan$0.00
Bersih+$0.00
Simulasi statistik menggunakan model peluang yang diterbitkan oleh Valve dan harga pasaran semasa. Tiada item dicipta atau didagangkan. Pulangan jangkaan jangka panjang daripada membuka case adalah negatif — halaman ini wujud untuk menunjukkan betapa negatifnya.
Turut terkandung dalam Fever Case

Skin Paracord Knife yang serupa dalam julat harga ini

Berharga antara $98.28 dan $393.12
Lihat semua →

Perihal Paracord Knife | Doppler

Ringkasan

Paracord Knife | Doppler ialah weapon skin bergred Covert dalam Counter-Strike 2. Ia tergolong dalam keluarga skin Paracord Knife. Skin ini menampilkan finish Doppler. Reka coraknya didominasi oleh skema warna Pink.

Rupa & finish

Paracord Knife | Doppler dicat menggunakan gaya finish Anodized Multicolored. Ia berasaskan pattern Doppler. Versi khusus ini sepadan dengan fasa Phase 2.

Exterior & float

Nilai float (wear) Paracord Knife | Doppler berjulat dari 0.00 hingga 0.08. Hasilnya, ia boleh ditemui dalam keadaan Factory New and Minimal Wear. Float yang lebih rendah menghasilkan rupa yang lebih bersih dan kurang haus, manakala float yang lebih tinggi menunjukkan lebih banyak kesan pertempuran.

StatTrak™ & Souvenir

Edisi StatTrak™ tersedia dan mengira kill yang disahkan dibuat dengan senjata ini.

Asal usul & koleksi

Paracord Knife | Doppler boleh diperoleh dengan membuka Fever Case.

Harga & ketersediaan

Harga Paracord Knife | Doppler kini bermula dari $196.56. Bergantung pada keadaan dan versi, harganya menjangkau dari $175.06 hingga $1836.65. Listing langsung dibandingkan merentas 25 marketplace di CS2Skins.gg. Buat masa ini, tawaran termurah datang daripada Ecosteam.

Tren harga

Sepanjang 7d yang lalu, harga telah turun sebanyak 7.6%. Paras tertingginya sepanjang masa ialah $393.57 dan paras terendahnya sepanjang masa ialah $0.01. Sekitar 2,031 jualan direkodkan dalam tempoh yang dipilih.

Cara membeli

Untuk membeli Paracord Knife | Doppler, bandingkan tawaran daripada marketplace CS2 yang dipercayai secara bersebelahan di CS2Skins.gg. Semua harga sudah termasuk yuran marketplace, jadi jumlah yang dipaparkan ialah apa yang anda benar-benar bayar.

Soalan lazim

Berapakah harga Paracord Knife | Doppler?

Paracord Knife | Doppler kini bermula dari $196.56. Merentas semua keadaan dan versi, harga berjulat dari $175.06 hingga $1836.65.

Apakah nilai float (wear) yang ada pada Paracord Knife | Doppler?

Nilai float Paracord Knife | Doppler berjulat dari 0.00 hingga 0.08, menjadikannya tersedia dalam keadaan Factory New and Minimal Wear.

Adakah Paracord Knife | Doppler mempunyai versi StatTrak™?

Ya, edisi StatTrak™ untuk Paracord Knife | Doppler tersedia.

Di manakah saya boleh membeli Paracord Knife | Doppler?

Anda boleh membeli Paracord Knife | Doppler merentas 25 marketplace yang dibandingkan di CS2Skins.gg. Tawaran termurah kini terdapat di Ecosteam.

Daripada case manakah Paracord Knife | Doppler diperoleh?

Paracord Knife | Doppler boleh diperoleh daripada Fever Case.