Eklenti
Shadow Daggers | Doppler (Sapphire)
Shadow Daggers

Doppler· Sapphire

Covert·Float aralığı 0.00–0.08

Designed for efficient brutality, using a push dagger is as simple as throwing a punch or two. It has been painted with black and silver metallic paints using a marbleizing medium, then candy coated.\n\nGetting lost in its color can prove fatal

Factory New · 14 nereden alınır
$206.37
−1.8% · 7g
Dönem ort.: $213.60
En düşük
$206.37
En yüksek
$1,250.00
Pazar
14
Varyant
2

Nereden alınır

En ucuz önce · fiyatlara pazar komisyonları dahildir
UUSkins
18 i̇lanlar · 0% komisyon
$206.37
En iyi fiyat
Skins.com
2 i̇lanlar · 0% komisyon
$209.85
+$3.48
Skinport
11 i̇lanlar · 0% komisyon
$216.07
+$9.70 · Medyan $218.14
Ecosteam
12 i̇lanlar · 0% komisyon
$221.48
+$15.11
CS.MONEY Market
13 i̇lanlar · 5% komisyon
$230.89
+$24.52
SkinBaron
2 i̇lanlar · 0% komisyon
$231.80
+$25.43
iTrade.GG
0 i̇lanlar · 0% komisyon
$232.86
+$26.49
Skin.place
1 i̇lanlar · 0% komisyon
$233.44
+$27.07
Avan.Market
7 i̇lanlar · 0% komisyon
$244.47
+$38.10
CS.MONEY
21 i̇lanlar · 0% komisyon
$247.18
+$40.81
LIS-SKINS
11 i̇lanlar · 10% komisyon
$259.51
+$53.14
SkinFlow
11 i̇lanlar · 0% komisyon
$260.04
+$53.67
White.Market
9 i̇lanlar · 0% komisyon
$262.44
+$56.07
LootFarm
1 i̇lanlar · 0% komisyon
$307.65
+$101.28

Canlı ilanlar

Float ve desen bilgisi olan tekil ilanlar · en ucuz önce
Float 0.023550927639008Phase 3Sapphire
Seed 478 · 7d
$115.22
115.22 USD
Float 0.012815331108868Phase 3Sapphire
Seed 710 · 7d
$115.22
115.22 USD
Float 0.035536594688892Phase 3Sapphire
Seed 189 · 22d
$116.92
116.92 USD
Float 0.035048276185989Phase 3Sapphire
Seed 930 · 14d
$116.98
116.98 USD
Float 0.032720323652029Phase 3Sapphire
Seed 590 · 22d
$117.38
117.38 USD
Float 0.031852293759584Phase 3Sapphire
Seed 798 · 19d
$117.55
117.55 USD
Float 0.023684870451689Phase 3Sapphire
Seed 201 · 17d
$117.81
117.81 USD
Float 0.023166513070464Phase 3Sapphire
Seed 156 · 15d
$117.82
117.82 USD
Float 0.045760039240122Phase 3Sapphire
Seed 558 · 21d
$117.84
117.84 USD
Float 0.025092758238316Phase 3Sapphire
Seed 311 · 11d
$117.88
117.88 USD
1 / 6

Alım emirleri

En yüksek önce · pazarlardaki alım emirlerine anında sat
Ecosteam Buy Order
3 emirler · 0% komisyon
$176.40
En yüksek teklif
En yüksek açık emirler
Buff.163
0.00-0.01 · Black Pearl
$408.19
Adet 1 · 2,750 CNY
Buff.163
0.01-0.07 · Black Pearl
$403.74
Adet 1 · 2,720 CNY
Buff.163
Ruby
$316.16
Adet 1 · 2,130 CNY
Buff.163
Ruby
$314.68
Adet 1 · 2,120 CNY
Buff.163
0.00-0.04 · Ruby
$313.20
Adet 1 · 2,110 CNY
Buff.163
Ruby
$310.23
Adet 1 · 2,090 CNY
Buff.163
0.00-0.04 · Ruby
$274.60
Adet 1 · 1,850 CNY
Buff.163
0.00-0.04 · Ruby
$270.15
Adet 1 · 1,820 CNY
Buff.163
Black Pearl
$230.07
Adet 1 · 1,550 CNY
Buff.163
Ruby
$225.62
Adet 1 · 1,520 CNY

Emir defteri

Takip edilen pazarlarda fiyat seviyesine göre toplanmış alış ve satış emirleri
402713
$114.04$124.45$134.86$145.27$155.68
Alış · alım emirleri
FiyatAdet
Bu tarafta henüz takip edilen derinlik yok.
Satış · ilanlar
FiyatAdet
  1. $115.222
  2. $116.921
  3. $116.981
  4. $117.381
  5. $117.551
  6. $117.811
  7. $117.821
  8. $117.841
  9. $117.882
  10. $117.901
  11. $117.921
  12. $117.961

Fiyat geçmişi

Bütün pazarlar · USD
$213.69$212.10$210.51$208.92$207.33
Aug 23Aug 23Aug 23Aug 25Aug 25Aug 26
Açılış
$213.60
En yüksek
$213.69
En düşük
$207.33
Veri noktası
100

Bulunduğu kasalar

17 başka drop · Drop şansı 0.0043%
Spectrum 2 Case
Kasa
Spectrum 2 Case
Kasayı gör →

Kasa açma simülatörü

Gerçek oranlar, gerçek sesler — sıfır gerçek para
$2.49 anahtarı dahil
Açılan0
Harcanan$0.00
Geri dönen$0.00
Net+$0.00
Valve'ın yayımladığı oran modeli ve güncel pazar fiyatları kullanılan istatistiksel bir simülasyondur. Hiçbir eşya oluşturulmaz veya takas edilmez. Kasa açmanın uzun vadeli beklenen getirisi negatiftir — bu sayfa, tam olarak ne kadar negatif olduğunu göstermek için var.
Spectrum 2 Case içinde ayrıca

Bulunduğu kasalar

17 başka drop
Spectrum Case
Kasa
Spectrum Case
Kasayı gör →

Kasa açma simülatörü

Gerçek oranlar, gerçek sesler — sıfır gerçek para
$2.49 anahtarı dahil
Açılan0
Harcanan$0.00
Geri dönen$0.00
Net+$0.00
Valve'ın yayımladığı oran modeli ve güncel pazar fiyatları kullanılan istatistiksel bir simülasyondur. Hiçbir eşya oluşturulmaz veya takas edilmez. Kasa açmanın uzun vadeli beklenen getirisi negatiftir — bu sayfa, tam olarak ne kadar negatif olduğunu göstermek için var.
Spectrum Case içinde ayrıca

Bu fiyat aralığındaki benzer Shadow Daggers skinleri

$103.19 ile $412.74 arasında fiyatlı
Tümünü gör →

Shadow Daggers | Doppler hakkında bilgiler

Genel bakış

Shadow Daggers | Doppler, Counter-Strike 2'de Covert nadirliğinde bir weapon skin. Shadow Daggers skin ailesine aittir. Skin, Doppler kaplamasını taşır. Görselinde Blue renk şeması ağır basar.

Görünüm ve kaplama

Shadow Daggers | Doppler, Anodized Multicolored kaplama stiliyle boyanmıştır. Doppler desenini temel alır. Bu sürüm, Sapphire fazına karşılık gelir.

Dış görünümler ve float

Shadow Daggers | Doppler skininin float (aşınma) değeri 0.00 ile 0.08 arasında değişir. Bu nedenle Factory New and Minimal Wear olarak bulunabilir. Düşük float daha temiz, az aşınmış bir görünüm sağlarken yüksek float daha belirgin savaş hasarı gösterir.

StatTrak™ ve Souvenir

Silahla yapılan onaylı öldürmeleri sayan bir StatTrak™ sürümü de mevcuttur.

Köken ve koleksiyon

Shadow Daggers | Doppler, Spectrum 2 Case, Spectrum Case açılarak elde edilebilir.

Fiyat ve bulunabilirlik

Shadow Daggers | Doppler fiyatları şu anda $206.37 seviyesinden başlıyor. Duruma ve sürüme bağlı olarak fiyatlar $206.37 ile $1250.00 arasında değişiyor. Canlı ilanlar CS2Skins.gg üzerinde 14 pazar genelinde karşılaştırılıyor. Şu anda en ucuz teklif UUSkins üzerinde.

Fiyat trendleri

Son 7g içinde fiyat %1.8 düştü. Tüm zamanların en yükseği $258.63, en düşüğü ise $207.33. Seçilen dönemde yaklaşık 100 satış kaydedildi.

Nasıl satın alınır

Shadow Daggers | Doppler satın almak için güvenilir CS2 pazarlarının tekliflerini CS2Skins.gg üzerinde yan yana karşılaştır. Tüm fiyatlara pazar komisyonları dahildir; yani gördüğün tutar, gerçekten ödeyeceğin tutardır.

Sıkça sorulan sorular

Shadow Daggers | Doppler ne kadar?

Shadow Daggers | Doppler şu anda $206.37 fiyatından başlıyor. Tüm durumlar ve sürümler genelinde fiyatlar $206.37 ile $1250.00 arasında değişiyor.

Shadow Daggers | Doppler hangi float (aşınma) değerlerine sahip?

Shadow Daggers | Doppler skininin float değeri 0.00 ile 0.08 arasında değişir; bu sayede Factory New and Minimal Wear olarak bulunabilir.

Shadow Daggers | Doppler StatTrak™ sürümüne sahip mi?

Evet, Shadow Daggers | Doppler skininin StatTrak™ sürümü mevcut.

Shadow Daggers | Doppler nereden satın alınır?

Shadow Daggers | Doppler skinini, CS2Skins.gg üzerinde karşılaştırılan 14 pazardan satın alabilirsin. En ucuz teklif şu anda UUSkins üzerinde.

Shadow Daggers | Doppler hangi kasadan çıkıyor?

Shadow Daggers | Doppler şuradan elde edilebilir: Spectrum 2 Case and Spectrum Case.