Agent Select
This sticker can be applied to any weapon you own and can be scraped to look more worn. You can scrape the same sticker multiple times, making it a bit more worn each time, until it is removed from the weapon.
Πού να αγοράσεις
Ζωντανές αγγελίες
Εντολές αγοράς
Βιβλίο εντολών
- $0.211
- $0.262
- $0.448
- $0.499
Ιστορικό τιμών
Βρίσκεται σε κάσες
Όλα για το Agent Select
Επισκόπηση
Το Agent Select είναι ένα sticker σπανιότητας High Grade στο Counter-Strike 2. Το skin φέρει το φινίρισμα Agent Select. Στο σχέδιό του κυριαρχεί χρωματική παλέτα σε Purple τόνους.
Προέλευση & συλλογή
Το Agent Select μπορεί να βγει ανοίγοντας 10 Year Birthday Sticker Capsule.
Τιμές & διαθεσιμότητα
Οι τιμές για το Agent Select ξεκινούν αυτή τη στιγμή από $0.02. Ανάλογα με την κατάσταση και την έκδοση, οι τιμές κυμαίνονται από $0.02 έως $0.28. Οι ζωντανές αγγελίες συγκρίνονται σε 23 αγορές στο CS2Skins.gg. Αυτή τη στιγμή, η φθηνότερη προσφορά προέρχεται από το iTrade.GG.
Τάσεις τιμών
Στο διάστημα 7ημ, η τιμή ανέβηκε κατά 25.6%. Το υψηλό όλων των εποχών είναι $0.14 και το χαμηλό όλων των εποχών είναι $0.01. Περίπου 1,474 πωλήσεις καταγράφηκαν στην επιλεγμένη περίοδο.
Στοιχεία τουρνουά
Τύπος αυτοκόλλητου: Other. Εφέ φινιρίσματος: Other.
Πώς να το αγοράσεις
Για να αγοράσεις το Agent Select, σύγκρινε προσφορές από αξιόπιστες αγορές CS2 δίπλα-δίπλα στο CS2Skins.gg. Όλες οι τιμές περιλαμβάνουν τις προμήθειες της αγοράς, οπότε το ποσό που βλέπεις είναι αυτό που πληρώνεις στην πράξη.
Συχνές ερωτήσεις
Πόσο κοστίζει το Agent Select;
Το Agent Select ξεκινά αυτή τη στιγμή από $0.02. Σε όλες τις καταστάσεις και εκδόσεις, οι τιμές κυμαίνονται από $0.02 έως $0.28.
Πού μπορώ να αγοράσω το Agent Select;
Μπορείς να αγοράσεις το Agent Select σε 23 αγορές που συγκρίνονται στο CS2Skins.gg. Η φθηνότερη προσφορά είναι αυτή τη στιγμή στο iTrade.GG.
Από ποια κάσα βγαίνει το Agent Select;
Το Agent Select μπορεί να αποκτηθεί από 10 Year Birthday Sticker Capsule.
