Ice Cap
An ideal pistol for the Terrorist on the move, the Tec-9 is lethal in close quarters and features a high magazine capacity. It has been painted with a blue and white abstract hydrographic.\n\nSubmerge the opposition
Var du kan köpa
Liveannonser
Köpordrar
Orderbok
- $0.241
- $0.226
- $0.2160
- $0.163
- $0.13170
- $0.112
- $0.0711
- $0.386
- $0.391
- $0.451
- $0.462
- $0.508
- $0.512
- $0.561
- $0.581
- $0.654
- $0.665
- $0.682
- $0.733
Prishistorik
Finns i lådor
Liknande Tec-9-skins i den här prisklassen
Om Tec-9 | Ice Cap
Översikt
Tec-9 | Ice Cap är ett föremål av typen weapon skin med sällsyntheten Mil-Spec Grade i Counter-Strike 2. Det tillhör skinfamiljen för Tec-9. Skinet har finishen Ice Cap. Designen domineras av ett färgschema i Blue.
Utseende & finish
Tec-9 | Ice Cap har målats med finish-stilen Anodized Multicolored. Det bygger på mönstret Ice Cap.
Exteriörer & float
Float-värdet (slitaget) för Tec-9 | Ice Cap sträcker sig från 0.00 till 0.50. Det innebär att skinet förekommer i Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred. Ett lägre float-värde ger ett renare, mindre slitet utseende, medan ett högre float-värde visar tydligare stridsskador.
StatTrak™ & Souvenir
En StatTrak™-utgåva finns och räknar bekräftade kills gjorda med vapnet. Det finns även en Souvenir-utgåva som delas ut till tittare under esportevenemang som stöds.
Ursprung & samling
Tec-9 | Ice Cap kan unboxas ur Gamma Case. Det ingår i The Gamma Collection.
Priser & tillgänglighet
Priserna för Tec-9 | Ice Cap börjar just nu på $0.27. Beroende på skick och version sträcker sig priserna från $0.27 till $204.48. Liveannonser jämförs på 27 marknadsplatser på CS2Skins.gg. Just nu kommer det billigaste erbjudandet från iTrade.GG.
Pristrender
Under de senaste 7d har priset stigit med 48.7 %. Dess högsta notering någonsin är $1.37 och dess lägsta är $0.12. Cirka 1,902 försäljningar registrerades under den valda perioden.
Så köper du
För att köpa Tec-9 | Ice Cap, jämför erbjudanden från pålitliga CS2-marknadsplatser sida vid sida på CS2Skins.gg. Alla priser inkluderar marknadsplatsens avgifter, så beloppet som visas är vad du faktiskt betalar.
Vanliga frågor
Hur mycket kostar Tec-9 | Ice Cap?
Tec-9 | Ice Cap börjar just nu på $0.27. Över alla skick och versioner sträcker sig priserna från $0.27 till $204.48.
Vilka float-värden (slitage) har Tec-9 | Ice Cap?
Float-värdet för Tec-9 | Ice Cap sträcker sig från 0.00 till 0.50, vilket gör att det finns i Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn and Battle-Scarred.
Finns Tec-9 | Ice Cap i StatTrak™-version?
Ja, det finns en StatTrak™-utgåva av Tec-9 | Ice Cap.
Var kan jag köpa Tec-9 | Ice Cap?
Du kan köpa Tec-9 | Ice Cap på 27 marknadsplatser som jämförs på CS2Skins.gg. Det billigaste erbjudandet finns just nu på iTrade.GG.
Vilken låda kommer Tec-9 | Ice Cap från?
Tec-9 | Ice Cap kan fås ur Gamma Case.







